Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dap/Dac do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Rozglądam się za jakimś sensownym odtwarzaczem mp3 bądź też przetwornikiem cyfrowo analogowym do 200zł. Posiadam słuchawki RHA ma750. Niski budżet z tego względu, że chciałbym po prostu zainwestować w coś lepszego niż to co oferuje Honor 8x, który to jakością dźwięku niestety nie powala, a także nie zapewnia odpowiedniej głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z DAPów jest Xduoo X2 i SANSA Clip Sports. Do 220 zł miałem jedynie SMSL Idol + i szału nie ma, ale jest różnica w porównaniu do dźwięku z taniej płyty głównej komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze zapytać, jak wypada ten Sabaj DA2 w porównaniu do Xduoo X2 albo używanego Fiio x1? Poza tym zastanawia mnie, czy bardziej nie opłaca się kupić zamiast sabaja DA2, to idol-a + z polskiej dystrybucji.

Edytowane przez gyrosoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dragonfly black ze zniżką dla forumowiczów?

Albo ibasso dc02?

To tylko DAC'i ale możesz podłączyć do kompa lub fona i puścić via usb audio player...

Edytowane przez earnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć nigdzie tej zniżki. Brałem też pod uwagę dragonfly black, ale podobno Sabaj DA2 gra lepiej. A co byście powiedzieli o FIIO K1? Najbardziej mnie przekonuje ceną i wyglądem wizualnym, pytanie czy ma jakieś podejście do sprzętów, które zostały tu wyżej wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 17:43, Fagner308 napisał:

idol +

Przecież to kosztuje 230, a używka z w bdb  stanie stówkę. Jakby ktoś się przy******lił to ja juz powoli mam dla mojego zastosowanie więc nie reklamuję siebie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fiio K1 to opinie ma całkiem niezłe, mocy dostarczy też sporo do Twoich słuchawek. Na pewno będzie różnica w stosunku do integry, tylko nie jestem pewien, czy na pewno będzie współgrać dobrze z Androidem. No i w porównaniu do Sabaj DA2 to bez wątpienia wygrałby Sabaj, Fiio K1, przynajmniej z tego co udało mi się znaleźć o nim, mógłby rywalizować z Idolem +, poprawcie mnie, jeśli się mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba. Dla mnie różnice były małe. jak już się uprzeć to idol jest jaśniejszy, ostrzejszy, a K1 przymulony. Ale jako, że to integry to nie wiem jakie tam impedancje wyjściowe mają, a już nie pamiętam jakie miałem słuchawki gdy jeszcze był u mnie Fiio.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dam linka do promocji, z którą smsl idol + jest za 169 zł, widać ją dobrze na telefonie, na komputerze już nie koniecznie

https://promo.mp3store.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fagner308 napisał:

widać ją dobrze na telefonie, na komputerze już nie koniecznie

Nowa, aktualna strona sklepu jest tak nieczytelna, że nic tam nie widać. Od czasu zmiany już tam nie wchodzę więc i siłą rzeczy nic z mp3store już nie zamawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności