Jump to content

Test Sonicast Dirac/Dirac+ Mk2

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By BitWolf
      Jak wyżej, interesuje mnie Beyerdynamic DT770 Pro w wersji wyłącznie 80 ohmowej. 32 i 250 podziękuję.
      Wszystko dołączone do nich mnie nie interere.

Jedynie interesuje mnie stan bardzo dobry i stosunkowo niska cena 
    • By BitWolf
      Na sprzedaż IMR R2 Red, czyli zamknięta wersja IMR R2 Aten.
      Przy pomocy dołączonych filtrów, możecie z nich zrobić basowego potwora pokroju EE Vantage a jak to nie wasza para kaloszy to także parę dla basofobów.
      Brzmienie mi się bardzo podoba, jednak niestety nie pasują mi kompletnie ergonomicznie, dlatego sprzedaję by dać sobie spokój z szukaniem fita i robię sobie CIEMki.
      W zestawie:
      - IMR R2 RED
      - Kabel stockowy
      - Filtry
      - Dodatkowy zestaw tipów
      - Etui

Doki te zaczynały swą sprzedażową przygodę od ceny 2000 zł, ja sprzedaję za 500 + wysyłka.

*SPRZEDANE*

• By BitWolf
      Dzisiaj prezentuję wam recenzję mojej pary specjalnie kupionej na rzecz pracy z dźwiękiem w tworzonej filmografii. Beyerdynamic DT 1990 Pro. Wideorecenzja pojawi się niedługo!

https://ear-fidelity.com/2020/10/08/beyerdynamic-dt1990-pro/

Beyerdynamic headphones are known for being heavily used in studio production. This time we’re presenting to you their newest iteration of an audio workhorse – DT 1990 Pro priced at $599!

• By Inszy
      SONICAST to nowa na polskim rynku koreańska marka, która zajmuje się sprzętem audio. Z naszego punktu widzenia najważniejszą gałęzią wśród ich produktów są słuchawki, a dokładniej cała linia słuchawek dokanałowych Dirac. Dzięki firmie Audioheaven dotarły do nas dwa modele przewodowe: Dirac MK2, mające zadowolić wielbicieli rozrywki, oraz Dirac+ MK2, przeznaczone dla fanów brzmienia zrównoważonego. W obu przypadkach mamy do czynienia z konstrukcjami opartymi na pojedynczym przetworniku dynamicznym SF (skrót od Superior Fidelity), wycenionymi na równe 199 złotych.
      O ile dobrze, gdy na rynku pojawia się konkurencja, to czy jest ona w stanie nawiązać walkę z dokanałówkami, które już zdążyły się zadomowić na naszym rynku? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zapraszam do lektury 
      https://kropka.audio/test/sluchawki/sonicast-dirac-mk2-vs-dirac-mk2-porownanie/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy