Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
https://hifizone.pl/recenzja-mrspeakers-ether-flow-1-1/

 

"Nie mam żadnych wątpliwości, co do tego, że firma MrSpeakers idzie w dobrym kierunku. Jednocześnie podąża też, co wyraźnie widać swoją drogą i w tym konkretnym przypadku można tylko pogratulować. ETHER Flow 1.1 niczego na siłę nie naśladują i też niczego nie udają. Powód ku temu jest nad wyraz prosty – bo nie muszą. Nie mają żadnych wyraźnych wad, a są doskonałe (nawet w tej cenie) pod względem przestrzenności, przekazania faktury, pokazują wiele detali jednocześnie nimi nie męcząc. Myślę, że można pokusić się o stwierdzenie, że ETHER Flow 1.1 pokazują niemalże wszystkie zalety technologii planarnych a jednocześnie nie mają zdecydowanej większości ich wad." 

 

ETHER_1.1-2-678x381.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w tym teście porównań do podobnej klasy planarów, ale jak ich słuchałem to mi się podobały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanie odnośnie wkładek - w komplecie są 3 rodzaje - dość gruba gąbka i potem czarne i białe wkładki z ubitego jakiegoś materiału.

Czy nadal to się nakłada pomiędzy membranę a pady? Poprzednia wersja miała tam zdaje się śruby i łatwo było układać. W tej wersji słuchawki już tego nie mają i mam wrażenie, że te wkładki przy zakładaniu padów mogą się przesunąć.

 

Kolejne pytanie - które co mają dawać?

I czy można (lub należy) je kumulować i nakładać na siebie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do środka padów.

wg instrukcji:

czarna gąbka - standard

czarny filc z 1 nacięciem - lepszy damping plus odrobine cieplejsze brzmienie

bialy filc z 1 nacięciem - do cichego słuchania lub by dodać basu

bialy filc z 2 nacięciami - najcieplejsze brzmienie z najwiecej basu.

Mozna łączyć ale odradzają łączenie białych.

wg instrukcji filc potrzebuje 2 dni by się brzmieniowo ułożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Pytanie odnośnie wkładek - w komplecie są 3 rodzaje - dość gruba gąbka i potem czarne i białe wkładki z ubitego jakiegoś materiału.

Czy nadal to się nakłada pomiędzy membranę a pady? Poprzednia wersja miała tam zdaje się śruby i łatwo było układać. W tej wersji słuchawki już tego nie mają i mam wrażenie, że te wkładki przy zakładaniu padów mogą się przesunąć.

 

Kolejne pytanie - które co mają dawać?

I czy można (lub należy) je kumulować i nakładać na siebie?

 

Ja słucham bez żadnych wkładek grają wtedy według mnie najbardziej naturalnie.

One w stocku basu mają już sporo i są dość ciepłe.

Wkłada się je do środka padów.

https://headfonics.com/2018/12/mrspeakers-ether-c-flow-v1-1-upgrade-kit-review/

2 godziny temu, Zamoy72 napisał:

Do środka padów.

wg instrukcji:

czarna gąbka - standard

czarny filc z 1 nacięciem - lepszy damping plus odrobine cieplejsze brzmienie

bialy filc z 1 nacięciem - do cichego słuchania lub by dodać basu

bialy filc z 2 nacięciami - najcieplejsze brzmienie z najwiecej basu.

Mozna łączyć ale odradzają łączenie białych.

wg instrukcji filc potrzebuje 2 dni by się brzmieniowo ułożyć.

Widzę u kolegi podobny zestaw co u mnie tylko ja Ethery mam otwarte ;)

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • Moderator

Grają mocno inaczej niż jedynki. DCA postawił sobie za cel zrobić lekkie słuchawki i usprawnić wysokie tony. Dopięli swego ale klimatu ether flow nie zachowali. Grają jak inne słuchawki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 18:01, Undertaker napisał:

Może za słabo się sprzedają i trzeba było jakoś nakierować. Aż takie słabe są? Co z nimi nie tak, w sensie z dwójkami? 

Słyszałem że są wolne, ciepłe (cieplejsze od EF) i jak mam właśnie EF to nie ma sensu ich nawet słuchać, tak usłyszałem kiedyś w Katowickim MP3.

A ja dziś od rana z EF właśnie na uszach dla mnie to ulubione planary w swojej cenie.

W dniu 10.12.2020 o 20:27, kurop napisał:

Grają mocno inaczej niż jedynki. DCA postawił sobie za cel zrobić lekkie słuchawki i usprawnić wysokie tony. Dopięli swego ale klimatu ether flow nie zachowali. Grają jak inne słuchawki.

Ale przecież EF już są ultra lekkie i wygodne.

Może kiedyś ich posłucham jak będą gdzieś w jakimś sklepie wystawione.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2020 o 20:27, kurop napisał:

Grają mocno inaczej niż jedynki. DCA postawił sobie za cel zrobić lekkie słuchawki i usprawnić wysokie tony. Dopięli swego ale klimatu ether flow nie zachowali. Grają jak inne słuchawki.

@kuropPlanujecie jakąś promocję w najbliższym czasie na Ether Flow 1.1 Open? W tym tygodniu przyleci do mnie Ether CX Closed i jak jak mi się spodoba to może warto zabezpieczyć budżet? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, vonBaron napisał:

Słyszałem że są wolne, ciepłe (cieplejsze od EF) i jak mam właśnie EF to nie ma sensu ich nawet słuchać, tak usłyszałem kiedyś w Katowickim MP3.

A ja dziś od rana z EF właśnie na uszach dla mnie to ulubione planary w swojej cenie.

No to z opisu powinny mi się spodobać, choć nie znam EF więc można gdybać. Myślałem jednak że to jakiś większy bubel że tak się nie przyjęły te słuchawki (z pozoru przynajmniej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

U mnie w domu.. nowy gość..

tak mi się spodobały Aeon 2 Noir, że z rozpędu pożyczyłem na odsłuchy od niezawodnego @kurop Ether Flow 1.1

na meetach mi się podobały, ale co w domu to w domu. Posłucham i sobie pomyśle... ciekawe jak inne to granie niż Arya.

 

3334F96E-CFD1-4250-A70D-6829A0724D7A.jpeg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ether Flow 1.1 + SMSL SU-9 + ifi iCan Pro = mieszanka wybuchowa jeżeli chodzi o mięsisty przekaz z potężnym ale dobrze kontrolowanym basem. Nie nadużywają go ale tam gdzie jest solidne wejście lub gęsta otoczka w tle to wywołują niesamowite wrażenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności