Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne bluetooth true wireless do 1000zł


Kuba71

Pytanie

Dobry wieczór, szukam słuchawek trully wireless. Najważniejszy dla mnie jest czas grania najlepiej 6h+ na jednym ładowaniu, zaraz potem jakość  dźwięku. Fajnie jakby miały aktywną redukcje szumów.

Póki co zastanawiałem się nad Sony WF-1000XM3, aktualnie moją uwagę zwróciły Lyperteki Tevi, głównie przez różnicę w cenie. Czy jest ktoś kto ma duże pojęcie o temacie i jest w stanie mi pomóc?

Muzyka której słucham: rap, r&b, pop, czasem rock.

Miejsca gdzie przeważnie słuchałbym muzyki: szeroko pojęta komunikacja miejska, czasem rower, siłownia.

Wszystkie sugestie mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ciężko będzie. O Tevi słyszę pierwszy raz. A WF-1000XM3 to generalnie nowość i trzeba poczekać aż ktoś ich posłucha.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ciężko będzie. O Tevi słyszę pierwszy raz. A WF-1000XM3 to generalnie nowość i trzeba poczekać aż ktoś ich posłucha.

Już posluchane default_smile.png Jeśli szukasz true wireless z ANC I masz tysiaka, to tylko nowe Sony. Grają dobrze nie tylko jak na bezprzewody, ale ogólnie. Do tego genialna bateria. Jeśli nie potrzebujesz ANC to ponoć nieco droższe Sennheiser Momentum nie mają sobie równych, ale ich jeszcze nie słyszałem. Ja polecam na dziś Sony. Duży bas, schodzący bardzo nisko, świetna scena i super efektowna przestrzeń. Raczej po jasnej stronie, ale nie ostro. Do muzyki której słuchasz będą idealne.
1000XM3 miałem w listopadzie zeszłego roku.  

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ale my tu o WF default_smile.png 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, all999 napisał:

Już posluchane default_smile.png Jeśli szukasz true wireless z ANC I masz tysiaka, to tylko nowe Sony. Grają dobrze nie tylko jak na bezprzewody, ale ogólnie. Do tego genialna bateria. Jeśli nie potrzebujesz ANC to ponoć nieco droższe Sennheiser Momentum nie mają sobie równych, ale ich jeszcze nie słyszałem. Ja polecam na dziś Sony. Duży bas, schodzący bardzo nisko, świetna scena i super efektowna przestrzeń. Raczej po jasnej stronie, ale nie ostro. Do muzyki której słuchasz będą idealne. Ale my tu o WF default_smile.png 

 

 

Dzięki wielkie! Póki co jeszcze poszukam co tam ludzie są w stanie powiedzieć i końcem sierpnia pewnie podejme decyzje. 

9 godzin temu, D@rkSid3 napisał:

Ciężko będzie. O Tevi słyszę pierwszy raz. A WF-1000XM3 to generalnie nowość i trzeba poczekać aż ktoś ich posłucha.

Właśnie to mnie od nich trochę odstrasza. Na youtube nie ma żadnej angielsko-języcznej recenzji. 🤔

Edytowane przez Kuba71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności