Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki Bluetooth z aliexpress +/- 200zl


vancrash

Pytanie

Hej, 

Poszukuje bezprzewodowych (bluetooth) słuchawek do telefonu. Słuchawki powinny być nauszne, choć ważne by nie były jakieś mega ogromne. Dobrze jakby były zamknięte, choć to nie mus. Również dobrze jakby posiadały aptx. W razie gdyby naprawdę było warto (bo jednak docelowo będę słuchać z telefonu, oneplus 6 o ile ma znaczenie) to mogę dołożyć trochę do budżetu. 

 

Myslalalem nad marka bluedio ale tyle tego jest na aliexpress że wolę przez zakupem zapytać. 

 

Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej typu psytrance, frenchcore itd. 

 

Dzięki z góry za rady! 

 

 

Edytowane przez vancrash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
Hej, 
Poszukuje bezprzewodowych (bluetooth) słuchawek do telefonu. Słuchawki powinny być nauszne, choć ważne by nie były jakieś mega ogromne. Dobrze jakby były zamknięte, choć to nie mus. Również dobrze jakby posiadały aptx. W razie gdyby naprawdę było warto (bo jednak docelowo będę słuchać z telefonu, oneplus 6 o ile ma znaczenie) to mogę dołożyć trochę do budżetu. 
 
Myslalalem nad marka bluedio ale tyle tego jest na aliexpress że wolę przez zakupem zapytać. 
 
Słucham głównie rapu i muzyki elektronicznej typu psytrance, frenchcore itd. 
 
Dzięki z góry za rady! 
 
 
Te napewno są warte swojej ceny, brak aptx(moim zdaniem ten kodek niewiele wnosi, co innego LDAC). Ale za to mają niezłe ANC.
Jeśli mówisz po angielsku to prześlę ci video z recenzją.
US $58.09 34%OFF | Mpow H12 hybrydowy aktywne słuchawki z redukcją szumów Bluetooth 30 H czas odtwarzania 40mm sterownik bezprzewodowy przewodowy 2 w 1 do podróży pracy
https://s.click.aliexpress.com/e/D3ODsKk

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Moze zainteresuj sie produktami Avantree. Maja nawet z aptX HD sluchawki. Tylko zamawiaj z ich strony bo na aliexpress jest drozej, a wysylka z ich strony jest z magazynow Amazonu w Europie i 3-4 dni sa u ciebie

Link do Avantree

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Jaro54 napisał:

Moze zainteresuj sie produktami Avantree. Maja nawet z aptX HD sluchawki. Tylko zamawiaj z ich strony bo na aliexpress jest drozej, a wysylka z ich strony jest z magazynow Amazonu w Europie i 3-4 dni sa u ciebie

Link do Avantree

Nigdy nie miałem styczności z tą marka, nawet o niej nie słyszałem. Niedługo kończę trasę i w hotelu sprawdzę co to jest! Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam kilka ich urzadzen i jestem bardzo zadowolony, funkcjonalnosc i wykonanie na bardzo wysokim poziomie. To co napisane jest i dziala a cenowo sa bardzo atrakcyjne. Jest to firma chinska ze USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też o nich myślę, sądzę, że w swojej cenie nie będą miały konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podłącze się trochę - szukam jakiś słuchawek ANC (pracuje na open space + duże miasto - tramwaje) - czy te mpow h12 faktycznie mają w miarę dobre ANC ? Za 3 miesiące na amazon wearhouse deals będzie można pewnie kupić jakieś sony 1000xm2 lub xm3 za ~800zł. Tylko właśnie może te Mpow faktycznie mi wystarczą - ktoś może coś doradzić ? Kumpel ma xm2 i jest mega. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności