Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Adapter MINI JACK na USB-C [pod AUNE E1]


Schatzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż potrzebuję jakiegoś dobrego adaptera pod moje doki AUNE E1.

 

Źródłem będzie najprawdopodobniej HUAWEI MATE 20 PRO, a jak wiadomo nie ma tam złącza MINI JACK. W takim razie czy dałoby radę zakupić coś bez jakichkolwiek strat na jakości?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://gagadget.com/pl/51125-przeglad-ibasso-dc01-przeksztalcamy-smartfon-w-hi-fi-odtwarzacz/

https://komorkomania.pl/35064,jak-sprawic-aby-nawet-tansze-smartfony-graly-bardzo-dobrze

 

Można też kupić Fiio BTR 3 i bezprzewodowo łączyć ze smartfonem (tez używam, polecam)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, póki co średnio widzi mi się wydawanie kolejnych pieniędzy zaraz po zakupie telefonu...


 

 

Dodam, że jestem typem osoby, która nie zauważyła jakiejś większej różnicy w graniu AUNE E1 z LG V30, a z S7 Edge. Zauważyłem, ale minimalną. Piszę o tym dlatego, że nie wiem czy jest sens wydawania kilku stów w moim przypadku, ale jeśli warto to mógłbym to zrobić. Jeśli to coś zmieni - lubię słuchać muzyki dosyć głośno (głównie rap) z dobrym basem i dobrze słyszalnym wokalem. Może te informacje pomogą w wyborze przejściówki/DAC'a... ;)  Dodam, że telefon będę trzymał w kieszeni i chciałbym żeby za bardzo mi ten DAC/przejściówka nie przeszkadzało.

 

P.S Gdzie można by było znaleźć tego IBASSO DC01 i ile on w ogóle kosztuje, bo przeglądając jakąś recenzję - recenzent napisał coś takiego, cytuję "...Cena iBasso DC01 to 1540 zł, czyli bardzo mały i wyraźnie tańszy niż zakup oddzielnego urządzenia." Chyba się pomylił?

 

@edit Słyszałem, że przejściówka od HTC nie jest taka zła, lecz musiałbym na nią wydać te 60zł i tutaj kwestia taka, że może lepiej byłoby dodać do wspomnianego przez Ciebie @CoATI Ibasso DC01... Hm...

 

Pytania:

1 - Czyli ta przejściówka IBASSO DC01 w połączeniu z Mate 20 PRO i AUNE E1 wyciągnęłaby z tych słuchawek jeszcze więcej, niż to - co dawało mi połączenie S7 Edge z samymi słuchawkami AUNE E1?

 

2 - O co chodzi z wyjściem 2,5mm w tym IBASSO w porównaniu do 3,5mm? W czym jest różnica? Przecież mini jack ma 3,5mm. W ogóle tego nie rozumiem. Napiszcie mi jakoś po polsku. 😕

 

3 - Znalazłem jeszcze ofertę przejściówki o nazwie MUSILAND MU2 w cenie 130zł. Może to byłoby warte?

 

4 - Czy między Ibasso DC01, Fiio BTR3, Radsone ES100 a Dragonfly Red jest jakakolwiek różnica w odczuciach dźwiękowych? Bo nie wiem czy byłby sens dokładać, a jeśli różnica jest mała to nie chcę wydawać więcej.

 

5 - Nie lepiej kupić iBasso DC02 zamiast DC01, bo przecież do DC01 trzeba kupywać chyba kolejną przejściówkę z 3.5 na 2.5?

 

6 - Aune E1 same w sobie nie są jakimiś wymagającymi dokami, więc czy jest sens wydawania kilkaset złotych na coś pokroju Dragonfly Red? W ogóle czy będzie jakaś odczuwalna różnica między adapterem od HTC, a iBasso?

 

Edytowane przez Schatzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności