Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do Note 9 - 200zl


Dave911

Pytanie

Witam. Poszukuję jakiś fajnie grających doków do 200zl. Chcę aby barwa dźwięku była po ciepłej stronie, przyjemna, a zarazem nie nudząca przekazem, z czarującymi wokalami, detalicznosc lubię jak jest słyszalna w tle, basik zaokrąglony, górne rejestry gładkie, lecz nie chce aby dźwięk był pozbawiony ataku. 

Nie lubię suchego i lekkiego dźwięku, oraz zbyt szerokieJ sceny która zabiera wtedy wypełnienie dźwięku. 

Słucham głównie muzyki elektronicznej, house itp, raczej każdy podgatunek tego gatunku, elektronika to mój taki główny nurt, ale można powiedzieć, że lubię słuchać wszystkiego, więc dobrze gdyby były uniwersalne. Bardziej idę w stare utwory, więc chciałbym aby wybaczaly trochę gorsze realizację. 

Budżet można trochę naciągnąć jeśli będzie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Do Note 9 używam TinT2 i Senfer DT6 . Z obu jestem zadowolony nie czuje dużej różnicy w graniu. Senfery kupiłem nowe z Chin za ok 70zł. A TinT2 używane za 120PLN. Do tego Spiral Dot i to ze swoje strony polecam.

Edytowane przez Mario1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem w ciemno Soundmagic e10c, elegancko zgrywają się z Note 9. Właśnie o taką sygnature dźwięku mi mniej-więcej chodziło, jest dynamika i emocje, a górka sobie fajnie cyka w tle i nic nie męczy. Elektronika typu trance-house brzmi na nich właśnie tak jak chciałem żeby to brzmiało.

 

Duże zmiany zachodzą w dźwięku po przełożeniu gumek, czy ktoś mógłby polecić jakieś lepsze do tych słuchawek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

E10c wygrzewane przeszło 100h więc przyszedł czas na refleksje. Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną to dużo lepiej brzmi ona na moich starych słuchawkach 1more 1m301. 

W e10c najsłabszy jest sopran, brakuje też trochę wyższej średnicy. 

Gumki w zestawie są bardzo przeciętne, trudno dobrać zestaw. Dźwięk jest przebasowiony, a wyższa średnica z górą zacmiona, znów na innym zestawie dźwięk pozbawiony dołu, niczym głośnik bez obudowy, a góra na wokalach potrafi zaswiergolic. Użyłem więc gumek od innych słuchawek, dźwięk się zrownowazyl, basu jest tyle ile powinno być, choć elektronika nie brzmi do końca tak jak powinna, no i ten specyficzny sopran do tego... 

Poleci ktoś coś innego na testy? 

Czy 1more m301 ma podobna charakterystykę dźwięk co triple driver? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamówiłem sobie od bigmaras Ve Monk Plus, pierwsze wrażenie ale to fajnie i przyjemnie gra, jestem naprawdę mile zaskoczony. Używam bez żadnych gumek bo strasznie gaszą pasmo i już tak fajnie nie gra, każdy gatunek brzmi przyjemnie, można słuchać godzinami, jedynie w Techno bas jest "too boomy"

Śmiem twierdzić, iż górą i środkiem zamiatają E10C, w końcu słyszę normalny sopran który gra tak jak powinien i nie ma żadnego świergolenia na wokalu, nie mylić z sybilantami. Słuchawki do wieczornych odsłuchów w łóżku idealne, dam im pograć sto godzin i zobaczymy czy pokażą coś więcej. Choć nadal poszukuje jakiś dokanałówek, na razie zadowole sie 1more które w elektronice grają dobrze, choć chciałbym przetestować coś o gwiazdkę wyżej, coś w podobnej charakterystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności