Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zewnętrzny DAC USB do 300zł i sens jego kupna pod ISK HD9999


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny.

 

Kupiłem na promocji ISK HD9999, ponieważ bardzo przypasowały mi pod względem wygody (i ceny). Jako drugą parę słuchawek mam Takstary HI2050. Miałem kupić AKG k612, ale ze względów budżetowych i zakończenie promocji na forumowym sklepie (wówczas 350zł) stały się dla mnie zbyt drogie.

 

Obie pary słuchawki generalnie łatwe do napędzenia i pod tym względem nie mam zarzutów, grają mobilnie i stacjonarnie podłączone pod Asusa Xonara DG.

 

Moim pytaniem jest, czy przy kupnie czegoś do zastosowań mobilno-laptopo-stacjonarnych pokroju Dragonfly Black v1.5 (niestety bez przejściówki pod mobilne urządzenia, a chyba trzeba specjalną za 90zł kupić) bądź FiOO A3 Kilimanjaro będzie zauważalna różnica w jakości grania (priorytet) i poprawy sceny w grach w/w słuchawek, czy jest to zdecydowanie zbyt niski budżet, aby dało to wymierny efekt? Jeśli jest sens, to jaki wzmacniacz polecacie?

 

I na sam koniec skromne pytanie poboczne z czystej ciekawości - czy DAC Wolfsona WM8894 zawarty w Samsungu Galaxy S ma się jakkolwiek do Sabre zawartego w Dragonfly?

Edytowane przez adi191pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchawki są łatwe do napędzenia, to nie będzie żadnej różnicy, chyba że jesteś bardzo podatny na efekt placebo :) DFB nie jest w niczym lepszy od współczesnych telefonów, a wręcz od wielu jest gorszy. I nie potrzeba żadnej przejściówki za 90 zł, wystarczy taka za 2 zł :)

 

Ciesz się tym, co masz, a jak Ci się kiedyś zbierze więcej kasy, to kup sobie lepsze słuchawki, bo to one są najważniejsze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa. DFB podłączony pod 7Se i 9 Note zagrał na K702 wg mnie o zaledwie 10% lepiej niż z samotnej dziurki Samsunga. DFR zagrał zdecydowanie lepiej, lecz  niesatysfakcjonująco głośno (ciszej niż sam telefon). Ponoć wina wersji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności