Skocz do zawartości
  • 0

bezprzewodowe doki pod ACC ~250zł


Scoty

Pytanie

Witam poszukuj jakiś ciekawych doków na lato, normalnie korzystam z MSR7 więc jestem przyzwyczajony do magetycznego i do grania delikatym V ale mógłbym spróbować czegoś cieplejszego z jakimś fajnym akcentem na bas.

Wyszukałem parę słuchawek i chciałem zapytać was o opinie i propozycje ważna jest dla mnie wygoda i czas pracy baterii:

Shanling MW100

1MORE iBFree

NuForce BE6i(Optoma) tutaj spododobała mi się recka na audiofanatyku jednak obawiam się co do wygody, kiedyś miałem nuforce ne-700x i strasznie wypadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czołem. Z wymienionych przez Ciebie miałem okazję korzystać tylko z MW100, ale bardzo je sobie chwalę. Szalenie wygodne, z bardzo dobrym zasięgiem po BT, niezłym mikro i długim czasem pracy na baterii. Dźwiękowo muzykalne, z bardzo fajnym basem, dość gładką górą i pełną średnicą, ale bez skrajności. Absolutnie nie boli mnie używanie ich w biegu, bo grają na tyle dobrze, że przemieszczając się nie widzę potrzeby korzystania z DAPa i lepszych słuchawek, bo MW100 zapewniają mi na tyle dobre wrażenia soniczne, że korzystam z nich w zasadzie codziennie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

NuForce BE6i bym raczej olał i skupił się na dwóch pozostałych. Z pewnością będą wygodniejsze, a dźwiękowo:

- Shanling MW100 - cieplejsze, ale dość dobrze wyważone brzmienie z niezłym basem, muszą chwilę pograć;

- 1More 1BFree - jaśniejsze z górą, która może dawać się we znaki, gdy nie dobrze się odpowiednich tipsów.

 

Chyba bezpieczniejszą opcją będą tu MW100, więc jak @Vaiet też je polecę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok. Dzięki za rady. A jak mają się populary Byrony BT do MW100. Powiem, że przez dobre opinie na temat basu trochę mnie zachęcają, lecz ich wielkość i kształt może powodować wypadanie z ucha bo zdają się podobne do Nuforce ne-700x, które musiałem non stop poprawiać. Ma ktoś je i może się wypowiedzieć czy pewnie siedzą w uchu?

Edytowane przez Scoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności