Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki na USB C do Huawei Mate 10 Pro


adriancoffee

Pytanie

Cześć. Udało mi się zakupić Mate 10 Pro za 999 zł w Play, przy czym cena mocno zdecydowała akurat o tym telefonie, niestety ma on wszystko poza mini jackiem... Bardzo ciężko znaleźć jakieś opinie odnośnie jakości dźwięku jaki wypływa ten telefon, jednak zostaje mi albo podłączyć słuchawki przez dołączony adapter, albo kupić jakieś na USB C,  np Soundmagic E11D. Chyba, że możecie polecić coś wartego uwagi.  

 

Czy podlaczajac klasyczne słuchawki przez adapter będę coś trafił względem wbudowanego mini jacka? 

 

Posiadam jeszcze gdzieś w szafie xDuoo x2, ale czas pokazał, że jednak korzystanie z odtwarzacza na telefonie jest znacznie wygodniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

masz wiele opcji. 

albo sluchawki BT (jest teraz promka na calkiem fajne modele w mp3store) albo jakis dac na usb (ibasso albo dragonfly albo...) lub faktycznie cos konkretnego pod usb ;] 

 

jesli juz uzywam telefonu do sluchania muzyki to razem z dolączonymi do P20 sluchawkami, ktore sa imho calkiem spoko (HUAWEI CM33) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. budżet? 

2. jakie teraz masz słuchawki? 

___ 

gdybym stał przed takim zakupem, to w chwili obecnej wahałbym się pomiędzy 
a) ibasso dc01, co w moim przypadku wiązałoby się z dodatkowym zakupem kabli zbalansowanych pod dokanałówki + przelotka do innych słuchawek https://forum.mp3store.pl/topic/165122-ibasso-dc01-recenzja-balans-z-telefonu/?tab=comments#comment-1598061 

b) AUDIOQUEST Dragonfly RED + kabelek otg 

to nie są przejściówki tylko miniaturowe  DACi (przetwornik sygnału cyfrowego na analogowy:)) 
w magiczne przejściówki usb-c do jack bym sie nie bawił - używam tego w samochodzie i działa, ale tam nie potrzebuję super jakości ;] 

 

V30 to dobry telefon, chyba że masz alergię na Koreańskie wszystko (ja po 4 latach pracy w Koreańskim soft-korpo szanuję tylko ich kuchnię... która w sumie i tak jest bardziej chińska czy japońska)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też wziąłem tego Mate 10 Pro. Najlepsze rozwiązanie to adapter BT np Fiio BTR3, Shanling UP2, ES100 i do tego podepniesz słuchawki, które masz lub kupisz. Nie ma sensu DF bo ten Mate gra porządnie, a głośnik przypomina dobre czasy HTC M8, M9. Po BT bardzo fajnie gra. Nie warto się go pozbywać bo w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego, nawet z Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Też wziąłem tego Mate 10 Pro. Najlepsze rozwiązanie to adapter BT np Fiio BTR3, Shanling UP2, ES100 i do tego podepniesz słuchawki, które masz lub kupisz. Nie ma sensu DF bo ten Mate gra porządnie, a głośnik przypomina dobre czasy HTC M8, M9. Po BT bardzo fajnie gra. Nie warto się go pozbywać bo w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego, nawet z Chin

 No okej, po prostu chciałbym korzystać ze słuchawek kablowych żeby brzmiało to co najmniej przyzwoicie. Czy powinienem kupić jakiś lepszy adapter czy wystarczy ten dołączony do telefonu? A może v30 to jakaś przepaść jakościowo i warto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żona ma Mate10 Pro. Słuchawki przez przejściówkę  z tego telefonu  po kablu grają wg mnie bardzo słabo. Nie polecam bo gra ciut lepiej niż dziurka wyjścia słuchawkowego z budżetowego TV . Topowe Samsungi 7,9 grają zdecydowanie lepiej. Wg mnie aby to sensownie zagrało trzeba zainwestować w dodatkowe urządzenie spięte z tym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
24 minuty temu, Mario1969 napisał:

Żona ma Mate10 Pro. Słuchawki przez przejściówkę  z tego telefonu  po kablu grają wg mnie bardzo słabo. Nie polecam bo gra ciut lepiej niż dziurka wyjścia słuchawkowego z budżetowego TV . Topowe Samsungi 7,9 grają zdecydowanie lepiej. Wg mnie aby to sensownie zagrało trzeba zainwestować w dodatkowe urządzenie spięte z tym telefonem.

Mylisz się, po BT gra bardzo przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Mario1969 napisał:

Żona ma Mate10 Pro. Słuchawki przez przejściówkę  z tego telefonu  po kablu grają wg mnie bardzo słabo. Nie polecam bo gra ciut lepiej niż dziurka wyjścia słuchawkowego z budżetowego TV . Topowe Samsungi 7,9 grają zdecydowanie lepiej. Wg mnie aby to sensownie zagrało trzeba zainwestować w dodatkowe urządzenie spięte z tym telefonem.

W jakie urządzenie? Duże to, drogie? Chyba nie ma sensu się w to bawić, bo chyba średnio to wygodne

😕

 

Mogę od biedy zmienić na v30/G7 i niby mieć problem z głowy. Tylko że Mate 10 jest pod każdym względem lepszy dla mnie, a szczególnie smuci bateria w LG.  Będę korzystał ze słuchawek dokanalowych w przedziale 100-200 zł, różnica będzie kolosalna?

Edytowane przez adriancoffee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poluj na ibood na Master&Dynamic MW05, były po 204 z przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 godzin temu, Jaro54 napisał:

Mylisz się, po BT gra bardzo przyzwoicie

A gdzie napisałem, że nie gra to przyzwoicie po BT? Napisałem po kablu. Odmiauczeć proszę.

Edytowane przez Mario1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności