Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Beyerdynamic DT440 1976


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Recki coraz fajniejsze robisz, podobają mi się te wstawki czarno-białe, (chyba coraz modniejsze w produkcjach), sprawiają, że w prowadzącym/recenzującym widzimy też człowieka :) .

 

Też takie mam, co prawda pady nieoryginalne (dorobiłem z gąbki), ale dźwiękowo powinno być podobnie.

Dawno ich nie słuchałem, z tego co pamiętam, to niezbyt dużo wysokich mają (ale dobre jakościowo), przez te niskie pady.

Nie za bardzo się zgadzam co do tego "imadła na głowie", bo przecież bez problemu można rozgiąć pałąk - robię to praktycznie w każdych moich słuchawkach z racji dość szerokiej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

 

Też takie mam, co prawda pady nieoryginalne (dorobiłem z gąbki), ale dźwiękowo powinno być podobnie.

 

napisz do polskiego dystrybutora to wciąż można dostać nowe zestawy padów (osobiście zapłaciłem <> 40 zł, nie wiem ile wynosi cena detaliczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, whero napisał:

napisz do polskiego dystrybutora to wciąż można dostać nowe zestawy padów (osobiście zapłaciłem <> 40 zł, nie wiem ile wynosi cena detaliczna)

bardziej myślałem o dorobieniu mocowań pod zwykłe pady, żeby słuchawki wygodniejsze były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perul napisał:

Nie za bardzo się zgadzam co do tego "imadła na głowie", bo przecież bez problemu można rozgiąć pałąk - robię to praktycznie w każdych moich słuchawkach z racji dość szerokiej głowy.

Były u mnie jakoś od grudnia aż do kwietnia. Próbowałem, jednak za każdym wychyleniem słuchawki brzmią jakby zaraz miały wbić w ciebie tysiące ostrych jak brzytwa plastikowych kawałków... dlatego też wiązało się to z pewnym ryzykiem którego wolałem nie podejmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BitWolf napisał:

Były u mnie jakoś od grudnia aż do kwietnia. Próbowałem, jednak za każdym wychyleniem słuchawki brzmią jakby zaraz miały wbić w ciebie tysiące ostrych jak brzytwa plastikowych kawałków... dlatego też wiązało się to z pewnym ryzykiem którego wolałem nie podejmować :)

No ale przecież zawsze można dogiąć, jakby się za mocno rozgięły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perul napisał:

No ale przecież zawsze można dogiąć, jakby się za mocno rozgięły.

Po prostu bałem się, że je uszkodzę, a nie były moje więc wolałem się z nimi obchodzić ostrożnie bo sam ni cholery na słuchawkach (jak zresztą wiesz :)) w kwestii technicznej się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BitWolf napisał:

Po prostu bałem się, że je uszkodzę, a nie były moje więc wolałem się z nimi obchodzić ostrożnie bo sam ni cholery na słuchawkach (jak zresztą wiesz :)) w kwestii technicznej się nie znam.

mówiłem że ez - tylko z moimi senkami teraz tak nie próbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności