Skocz do zawartości

FiiO M11 testy


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Test:

http://technotest.pl/kiedy-wyglad-pojdzie-w-parze-z-jakoscia-czyli-fiio-m11/

 

Cytat

Podsumowując…FiiO M11 jest odtwarzaczem wręcz genialnym, ale paradoksalnie posiadającym swoje wady (co przy epitecie „genialny” trochę się gryzie). Wady jednak nie biorą się ze złej pracy, a z kosztów, jakie musimy ponieść, by poczuć całą paletę jego możliwości. Sam odtwarzacz to koszt około 2400 złotych, a do tego musimy doliczyć również bardzo dobre słuchawki, czyli wydatek rzędu około 2000 złotych. Jeśli jednak mamy taką gotówkę w „kieszeni” to FiiO M11 będzie wyborem idealnym i na pewno nie będziecie żałować tego zakupu. M11

 

211377444168144920428937_x.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "....rozmieszcza źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni, oraz pomimo słabszego obrysu posiadają one bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."

 

Technotest.pl, publikacja 7 sierpnia "rozmieścić źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni. Wówczas pomimo słabszego obrysu dźwięki posiadają bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."

 

audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "Brzmienie jest przejaskrawione, mocno daje o sobie znać brak dociążenia średnicy oraz wysilenie na górze pasma. Bas nadal uderza mocno, ale dość zdecydowanie preferuje średni jego zakres z płytkim zejściem przez co brakuje wypełnienia.", "brakuje w tym wszystkim głębi, spokoju i wyrafinowania."

 

Technotest.pl, publikacja, 7 sierpnia "Brzmienie jest bowiem według mnie lekko przejaskrawione, górne pasma są wysilone, bas uderza mocne, ale preferuje chyba średni zakres z płytkim zejściem, dlatego też brakuje tzw. wypełnienia, głębi, spokoju i wyrafinowania."

 

 

Co o tym myślicie?

 

 

  • Like 3
  • Haha 4
  • Confused 4
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Adam 76 napisał:

Hehe, ale wtopa. Ale kto by się tam tym przejmował, FiiO i tak nie potrafi zrobić nawet przeciętnego brzmieniowo DAPa, wyglądają bardzo ładnie, wykon bardzo dobry, niestety słuchać się tego nie da... 

Bez przesady. M11 czy X5 to bardzo fajne brzmieniowo DAPy.

A recenzja kopiuj wklej to szczyt bezczelności.

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spawn napisał:

Audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "....rozmieszcza źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni, oraz pomimo słabszego obrysu posiadają one bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."

 

Technotest.pl, publikacja 7 sierpnia "rozmieścić źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni. Wówczas pomimo słabszego obrysu dźwięki posiadają bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."

 

audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "Brzmienie jest przejaskrawione, mocno daje o sobie znać brak dociążenia średnicy oraz wysilenie na górze pasma. Bas nadal uderza mocno, ale dość zdecydowanie preferuje średni jego zakres z płytkim zejściem przez co brakuje wypełnienia.", "brakuje w tym wszystkim głębi, spokoju i wyrafinowania."

 

Technotest.pl, publikacja, 7 sierpnia "Brzmienie jest bowiem według mnie lekko przejaskrawione, górne pasma są wysilone, bas uderza mocne, ale preferuje chyba średni zakres z płytkim zejściem, dlatego też brakuje tzw. wypełnienia, głębi, spokoju i wyrafinowania."

 

 

Co o tym myślicie?

 

 

Co za przypadek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, StAc napisał:

Bez przesady. M11 czy X5 to bardzo fajne brzmieniowo DAPy.

Kolega @Adam 76 ma alergię na Fiio 😂

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "....rozmieszcza źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni, oraz pomimo słabszego obrysu posiadają one bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."
 
Technotest.pl, publikacja 7 sierpnia "rozmieścić źródła w bardziej realistycznej i trójwymiarowej przestrzeni. Wówczas pomimo słabszego obrysu dźwięki posiadają bardziej sugestywną, fizykalną i namacalną obecność."
 
audionervosa.pl, publikacja 21 czerwca "Brzmienie jest przejaskrawione, mocno daje o sobie znać brak dociążenia średnicy oraz wysilenie na górze pasma. Bas nadal uderza mocno, ale dość zdecydowanie preferuje średni jego zakres z płytkim zejściem przez co brakuje wypełnienia.", "brakuje w tym wszystkim głębi, spokoju i wyrafinowania."
 
Technotest.pl, publikacja, 7 sierpnia "Brzmienie jest bowiem według mnie lekko przejaskrawione, górne pasma są wysilone, bas uderza mocne, ale preferuje chyba średni zakres z płytkim zejściem, dlatego też brakuje tzw. wypełnienia, głębi, spokoju i wyrafinowania."
 
 
Co o tym myślicie?
 
 
Klikasz na link "o nas" na ich stronie i nie prowadzi on zupełnie nigdzie. Recenzje jak widać- kopiuj wklej. Ale w stopce copyright Reserved :)

Ja bym nie odpuścił, a na miejscu mp3store zaprzestał kompromitującej współpracy.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do testu:
https://www.audionervosa.pl/2019/06/fiio-m11-recenzja-powiew-nowoczesnosci.html
 
image.thumb.png.a78f67bb515d0e486747562186fce8ea.png
 
 
Jak traficie na inne testy wrzucajcie. 
Jakis komentarz odnośnie spraw powyżej?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Trudno mi się do tego odnieść. Przekazałem do Warszawy. Cytowane fragmenty są słabe i macie rację. Z drugiej strony jeśli to są tylko te dwa zdania a reszta samodzielna to dużego dymu bym nie robił. Na pewno trzeba się skontaktować z piszącym i zwrócić mu uwagę, że na łatwiznę nie ma co iść. W wolnej chwili przeczytam oba testy. 

Jak wiecie my sprzęt dajemy każdemu do testu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suoerata - Ewidentnie ma problem z opisywaniem dźwięku. Dość ważna część testu ale też i najbardziej kontrowersyjna. Nie każdy to potrafi ale można to zgrabnie ominąć. Natomiast takie ściąganie jest na poziomie podstawówki i wg mnie ten "portal" powinien zniknąć z listy miejsc gdzie idzie sprzęt.

Fajnie że reagujecie bo koniec końców może to się odbić na dystrybutorze. Z mojej strony EOT. Dzięki.

 

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Spawn napisał:

 

Dziwne, ja podejmowalem w zeszlym roku 3 albo nawet 4 próby kontaktu w celu wypożyczenia sprzętu i nic mi się nie udało.

Pisałeś do mnie? 

7 minut temu, Nicodem napisał:

@Suoerata - Ewidentnie ma problem z opisywaniem dźwięku. Dość ważna część testu ale też i najbardziej kontrowersyjna. Nie każdy to potrafi ale można to zgrabnie ominąć. Natomiast takie ściąganie jest na poziomie podstawówki i wg mnie ten "portal" powinien zniknąć z listy miejsc gdzie idzie sprzęt.

Fajnie że reagujecie bo koniec końców może to się odbić na dystrybutorze. Z mojej strony EOT. Dzięki.

 

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Nie ja zlecałem, nie znam ludka dlatego przekazałem do góry.

 

Pytanie do forumowiczów - czy ja Wojtek aka Superata daje sprzęt do testów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiadomo czemu FiiO tak docenia nasze Mp3Store :) I chociaż już każdy widzi o co chodzi to dalej ciężko się przyznać, że tak to działa w tym biznesie. Zaraz, zaraz - to ostatnie zdanie ze świeżej recenzji stereo i kolorowo dot. flagowych nauszników fostex-a wymyślił recenzent czy ktoś zlecający reckę? :) Jak to szło - rekomendacja roku czy wypłata roku? Ktoś przypomni? ;)

Edytowane przez Adam 76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Adam 76 napisał:

Teraz już wiadomo czemu FiiO tak docenia nasze Mp3Store :) I chociaż już każdy widzi o co chodzi to dalej ciężko się przyznać, że tak to działa w tym biznesie. Zaraz, zaraz - to ostatnie zdanie ze świeżej recenzji stereo i kolorowo dot. flagowych nauszników fostex-a wymyślił recenzent czy ktoś zlecający reckę? :) Jak to szło - rekomendacja roku czy wypłata roku? Ktoś przypomni? ;)

Jakoś na Mp3store nie narzekałeś jak brałeś od nas sprzęty. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi? 

Nie mamy wpływu na recenzję i nie płacimy za testy. Przynajmniej tak mi wiadomo. Za to dostaliśmy propozycję aby za nie (pozytywne) płacić u pewnej osoby znanej wam wszystkim bo inni to robią. Przynajmniej ja każdemu dawałem sprzęt bez zobowiązań lub jedynie za obietnicę napisania kilku słów na forum - podobał się lub nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Superata napisał:

Pytanie do forumowiczów - czy ja Wojtek aka Superata daje sprzęt do testów??

Chodzi o wypożyczenie Fiio czy dowolnej marki? Bo jeżeli chodzi o dowolną markę to w styczniu 2019 nie dostąpiłem tego zaszczytu gdy chciałem odsłuchać Questyle'a. Ale wtedy byłem świeżo zarejestrowanym forumowiczem, więc pewnie dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Superata napisał:

Jakoś na Mp3store nie narzekałeś jak brałeś od nas sprzęty. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi? 

Nie mamy wpływu na recenzję i nie płacimy za testy. Przynajmniej tak mi wiadomo. Za to dostaliśmy propozycję aby za nie (pozytywne) płacić u pewnej osoby znanej wam wszystkim bo inni to robią. Przynajmniej ja każdemu dawałem sprzęt bez zobowiązań lub jedynie za obietnicę napisania kilku słów na forum - podobał się lub nie. 

Wojtku stajesz po złej stronie barykady chociaż najlepiej wiesz o co chodzi... i chyba pamiętasz, że to na nas, zwykłych userach zawsze możesz polegać

Luzik.

A co do wypożyczania, jak Mp3Store przestanie wypożyczać to przestanie istnieć więc...

Jednak dwie wypłaty w Mp3Store zostawiłem, chyba warto wypożyczać? ;)

Ps. I prędzej czy później któregoś Questyle też od Was kupię. Po wcześniejszym wypożyczeniu :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności