Skocz do zawartości
  • 0

Fiio RC-BT do F9Pro czy RHA MA650 Wireless


Piotr Boracki

Pytanie

Założyłem sobie budżet 400 pln i zastanawiam się, co będzie lepszym rozwiązaniem - kabel BT Fiio RC-BT do posiadanych F9Pro (za połowę budżetu) czy może jednak RHA MA650 Wireless (a może 750?). Jeśli chodzi o zastosowanie, to głównie do biura, gdzie sporo czasu spędzam na telekonferencjach, więc zależy mi na stabilnym połączeniu, mikrofonie, którego nie muszę wkładać do ust, długim czasie pracy i możliwości podniesienia d... z fotela. Kiedy nie rozmawiam chciałbym się od czasu do czasu nacieszyć muzyką w rozsądnej jakości.

Może jakaś alternatywa? Z góry dziękuję za rady.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

RHA na dłuższą metę.

RC-BT ma jak dla mnie za mało kabla i mikrofon ląduje gdzieś z tyłu na karku. Co negatywnie wpływa na rozmowy telefoniczne. A do tego szukasz sprzętu. Co innego jeśli miało by być do biegania czy na rower. To wtedy spokojnie FiiO.

Ale chcesz słuchawki do gadania przez telefon, więc tutaj stanowczo MA650 Wireless.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tylko że kabel RC-BT jest wygodny (bo jest krótki) i łatwy do schowania. Co prawda nie wykorzysta w pełni potencjału F9 Pro (lepsze dla niego są FH1). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok, dzięki za odpowiedź. Jestem 99,9% zdecydowany na RHA. Ale niepokojąco chodzą mi po głowie jeszcze Beatsx. Kusi fakt, że korzystam z iPhona, ale z drugej strony większość rozmów prowadzę przez Skype for Business, Teams etc jednak za pośrednictwem laptopa, więc zastanawiam się na ile deklarowane 8h w Beatsx nie jest związane wyłącznie z użyciem W1. A jeśli dobrze rozumiem, mamy z tym do czynienia wyłącznie przy połączeniu z iCzymkolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam odsłuch przed zakupem lub kupno przez neta w sklepie, który nie robi problemów ze zwrotem (są takie).

Miałem kilka modeli RHA (ostatnio RHA MA750) i zawsze było za dużo góry i za chudo na dole (moje subiektywne odczucie). Wygrzewanie nie pomagało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi podobają się RHA T20. Wyszedł teraz ich model wireless (odłączany kabel) ale to na razie koszt chyba 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za rady. Zostałem przy RHA MA650 Wireless. Naprawdę długo działają na jednym ładowaniu. Bardzo stabilne połączenie - jakieś 30 metrów od laptopa w biurze, zero trzasków, przerywania itd. No i jednoczesna obsługa telefonu i laptopa. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, faktycznie bywa chudo na dole, ale to też zależy od utworu. Ogólnie bardzo dobrze wydane 355 PLN.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności