Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Do Ipada słuchawki zamknięte nauszne lub wokółU do 1,5kzł


foremke

Pytanie

Siemano, u mnie temat słuchawkowy jest zamknięty, ale kobicie rozwaliły się słuchawki do Ipada i jest problem, bo na moich otwartych sieje serialami po chacie. Z racji zamknięcia tematu słuchawek oraz nienawiści do słuchawek zamkniętych niczego nie słuchałem i nie wiem totalnie co jest dobrego na rynku.

 

Informacje:

- słuchawki dobrze grające z Ipada

- zamknięte nauszne lub wokół uszne

- wygodne użytkowanie z głową w poduszce

- wytrzymałe na zgniatanie głową o poduszkę

- dobra, barwna, nasycona i gęsta średnica, bo 80% dźwięku to dialogi (pasmo 200-500 Hz)

- budżet do 1,5 kzł, ale nie obrażę się, jeżeli coś za 500 zł będzie tu pasowało ;)

 

Szybkie wyszukiwanie:

- meze 99 classic ?

- focal listen, tylko o ile w głośnikach można focale skorygować źródłem, wzm i kablami tak o dobrą średnicę z Ipada może być kicha?

- sony mdr-1a ?

- beyerdynamic dt 770 80 ohm ?

 

Tak jak napisałem, wiem co potrzeba, ale nie znam się i zarobiony jestem, aby ten temat zgłębiać własnousznie. Szczególnie, że w zamkniętych nie potrafię słuchać dłużej niż 5 minut. Jeżeli będę miał parę modeli wyselekcjonowanych oczywiście ruszę d4 z Ipadem do sklepu, spokojna Wasza rozczochrana. Dobra chłopaki to dajcie info co z zamkniętych wrzucić na listę, a co mam odpuścić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dojechały no i gicik bananas :) Pierwsze co, gdyby ktoś się zastanawiał - jest duża różnica pomiędzy dźwiękiem po kablu słuchawkowym z Ipada Pro, a po kablu cyfrowym do dac i amp wbudowanych w słuchawki. Po cyfrze dźwięk jest lepszy pod każdym względem, chyba te układy były robione właśnie na Aple i Experie. Wygodne i solidne, to nie są staksy lambdy z gów nianego plastiku, które rozlatują się od samego patrzenia. Zrobione z bardzo przyjemnych materiałów podchodzących pod premium, bez niedorobionego szajsu w stylu top of the line hifimana. Tyle pierwszych wrażeń jakby kogoś to interesowało. Brzmienia póki co nie oceniam, niech pochodzą z 4000h i się dobrze wygrzeją ;) 

Edytowane przez foremke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności