Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX160


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, x X x napisał:

Nie Androida ogólnie, a implementacji Androida w iBasso. Tak jak wspomniałem, na M11 problem jest w Tidalu, w stockowym odtwarzaczu wszystko działa.

 

Masz rację, moja pomyłka :) Z drugiej strony, skoro Lurker był w stanie zmienić ten czas do 5 minut, to Ibasso też by mogło coś poprawić w tej kwestii. Ciekawe jak ten czas uśpienia ma się do czasu pracy na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje prostej rzeczy. Informacji jaką częstotliwość probkowania przetwarza aktualnie iBasso w trybie DAC.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ciekawi mnie, co dalej poleci: klucze czy iBasso. Obstawiam te pierwsze, bo mają dodatkowo dobry ślizg po kafelkach już po lądowaniu, a gumowe etui iBasso nie daje takich możliwości. A tak na poważnie, kurz w kieszeni jest w stanie porysować ekran flagowych smartfonów z Gorilla Glass, itp. Czemu nie dać 20 zeta za ochronę nietaniego i lubianego sprzętu? Zwłaszcza, gdy pierwsza rysa boli najbardziej. Ja dbam o sprzęt i jest on dla mnie pewnym obiektem kultu, więc zamówiłem 61mm x 115mm. Powinno być we wtorek. Dodatkowo po dwóch latach widać, jak ktoś się obchodził z urządzeniem i wpływa to na cenę ewentualnej odsprzedaży.

Edytowane przez Karister
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Idealny tor jak dotąd.

Audirvana+HighResAudio+Dx160+Senki HD660S na balansie.

BTW. Testuje HighResAudio i powiem tak. Jakością przebija Tidala. Zdecydowanie.

Tylko ta cena. Zdecydowanie nie na polskie kieszenie. Jak narazie...

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zielinskitomasz napisał:

Z innej beczki. Idealny tor jak dotąd.

Audirvana+HighResAudio+Dx160+Senki HD660S na balansie.

BTW. Testuje HighResAudio i powiem tak. Jakością przebija Tidala. Zdecydowanie.

Tylko ta cena. Zdecydowanie nie na polskie kieszenie. Jak narazie...

 

 

na kablu stokowym sennhesiera pentaconn 4.4mm? jeśli tak to jestem w szoku, że ciebie to zadowala, dla mnie 660S brzmią po prostu tragicznie na DX160 z tym kablem w porównaniu do oryginalnego kabla niezbalansowanego i wyjścia 3.5 na DXie, jak słuchawki za 300 zł, kompletna degradacja holografii, zbicie dźwięku i jednolita papka z wąską sceną

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
na kablu stokowym sennhesiera pentaconn 4.4mm? jeśli tak to jestem w szoku, że ciebie to zadowala, dla mnie 660S brzmią po prostu tragicznie na DX160 z tym kablem w porównaniu do oryginalnego kabla niezbalansowanego i wyjścia 3.5 na DXie, jak słuchawki za 300 zł, kompletna degradacja holografii, zbicie dźwięku i jednolita papka z wąską sceną


Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że zmiana funkcji gniazda 3,5 wyłącza dźwięk na zbalansowanym? To chyba błąd softu?

Też to wczoraj zauważyłem.  

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Mango Player, ani systemowy FileManager nie widzą mi na karcie w katalogu plików dts.... Za to UAPP widzi i odtwarza bez problemu....

 

Edit: Mój błąd, przepraszam......UAPP widzi pliki i "odtwarza", ale jak się założy słuchawki to słychać tylko szum....sprawdziłem na szybko i widziałem tylko na ekranie, że coś się odtwarza, bez podłączania słuchawek...Przepraszam wszystkich za zamieszanie.

Edytowane przez Markonelli
pierwotnie napisałem nieprawdziwe rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zainstalowanym modzie Lurkera, podczas ściąganiu albumów do tidal offline, przy wygaszeniu ekranu przerywa ściąganie. Ktoś jeszcze przyuważył taki samo problem ?
 
Wersja systemu najnowsza, tak samo mod.
A to nie kwestia ustawień wifi w dx160? Podtrzymania sieci?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się że masz rację.
Gdyby ktoś miał z tym problem to to z defaultu wszystkie aplikacje mają włączona optymalizację baterii. Należy przestawić na "brak optymalizacji" dla konkretnej aplikacji, w moim przypadku Tidal.

Opcja do znalezienia w grupie ustawień "bateria".

Pisane mobilnie.
 

Edytowane przez mszysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zielinskitomasz widzę, że masz Fiio FH5. Jak one zgrywają się z DX160? 

I mnie FH5 grają po balansie na kablu FiiO LC-4.4C i tipsami SpinFit CP145-M.

Jak na moje ucho grają cudownie. Dobra separacja. Bas fajnie schodzi w dół ale nie jest męczący. Jest bardziej cieply. Środek jakby nieco się wycofal. Scena szersza. Detalicznosc ale bez przerysowania. Większa kultura całości. Zdecydowanie lepiej niż z Fiio x5 III. Wstąpiło w nie wreszcie życie.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku iBasso pojawił się nowy FW 1.0.3. Poniżej changelog i mały komentarz:

 

DX160 FW update 1.0.3. This is not over the air but that will be coming. Instructions for the update are in the download, once you unzip the downloaded file.

1. Rectified the bug that the 16k band of EQ didn't work properly.
2. Now when importing a playlist, the song sequence will be the same as the sequence of the playlist.
3. Added support for Amazon HD music.

 

http://www.ibasso.com/uploadfiles/download/DX160-otg-1.03.zip

Edytowane przez mszysz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności