Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX160


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Co kilka dni mam taki przypadek, odtwarzam muzykę albo używam dx160 jako dac, wszystko jest ok i nagle taki "cyfrowy" dźwięk w słuchawkach przez ułamek sekundy i... cisza. Po takim zdarzeniu już bark dźwięku z dowolnej aplikacji jak i w trybie usb-dac. Pomaga restart systemu.

Komuś się zdarzyło coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

 

Problem (spontaniczny brak dźwięku) występuje też w trybie "Mango", jednak w tym trybie nie trzeba restartować odtwarzacza, wystarczy ponownie uruchomić tryb usb-dac.

 

Czyżbym tylko ja był takim szczęśliwcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2020 o 16:36, andi napisał:

Co kilka dni mam taki przypadek, odtwarzam muzykę albo używam dx160 jako dac, wszystko jest ok i nagle taki "cyfrowy" dźwięk w słuchawkach przez ułamek sekundy i... cisza. Po takim zdarzeniu już bark dźwięku z dowolnej aplikacji jak i w trybie usb-dac. Pomaga restart systemu.

Komuś się zdarzyło coś takiego?

Miałem coś takiego z DX150 i jeszcze czymś innym. Problemem niestety może być syf w sterownikach i u mnie pomogło postawienie całego systemu od zera. Innego na to obejścia sam n ie znalazłem niestety, a było to dość irytujące jak pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Szymek13 napisał:

To mój pierwszy post na forum, pisze z pytaniem jak przelaczylem na optyczny w odtwarzaczu i włożyłem mini toslink to powinno być czerwone światło w kablu jako że jest to źródło? Mógł by kogoś pomóc?

 

To nie jest wyjście optyczne. Potrzebujesz takiego kabelka:

https://allegro.pl/oferta/przylacze-kabel-spdif-jack-wtyk-rca-cinch-3m-6874828187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szymek13 napisał:

To mój pierwszy post na forum, pisze z pytaniem jak przelaczylem na optyczny w odtwarzaczu i włożyłem mini toslink to powinno być czerwone światło w kablu jako że jest to źródło? Mógł by kogoś pomóc?

 

DX160 nie ma optyka, u mnie nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Szymek13 napisał:

Chico99 Ale takiego kabla jak pokazałeś nie podłączę do optycznego toslink we wzmacniaczu. Takie rozwiązanie będzie jak coax?

 

Jeśli nie ma wejście coaxial , to nie podłączysz.

Tu poczytaj:

http://poradnik.mgmplay.pl/kabel-optyczny-i-coaxialny-roznice-i-zastosowanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.01.2020 o 07:03, Vikingman napisał:

być może to folia? Nie chcę teraz jej ściągać, bo nie mam drugiej przy sobie. Wracam do domu za 3 tygodnie to ją odkleję i dam znać. 

Folia była przyczyną zamieszania, po jej ściągnięciu ekran jest w porządku, bez żadnych plam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się w mojej sztuce problem z trzaskami w obydwu gniazdach słuchawkowych. Im czulsze słuchawki tym problem większy. Panowie zetknęli się może z taką sytuacją?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, mszysz napisał:

 

Nigdy nie było DX160 na liście DAPów na oficjalnej stronie.

Whaaat... Haha, no to jasne. W takim razie mam nadzieję, że będą niedługo dostępne u @bigmaras bo zdecydowałem się zamienić M11 na DX160, najchętniej w kolorze sexy blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, katatonicone1 napisał:

Whaaat... Haha, no to jasne. W takim razie mam nadzieję, że będą niedługo dostępne u @bigmaras bo zdecydowałem się zamienić M11 na DX160, najchętniej w kolorze sexy blue.

 

W dziale Sprzedam jest niebieski DX160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności