Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX160


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to wybór się zawęża 

FiiO M11   

iBaso Dx150 

iBasso DX160  

Słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT są moim wyborem na ten moment - ale popatrzę na inne jak już będę miał playera

Sprzęt ma służyć jako walkman, DAC dla iphona i mackbooka pro ( airplay w M11 brzmi genialnie )  - grać też z serwera przez WIFI. 

Podpięty też pod zestaw APART - taki belgijski chyba pub system mi został.

 

Do wczoraj jeszcze myślałem o Pionierze - dzisiejsza wycieczka w miasto oświecila mnie totalanie.

pzdr


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

Marek, no wyduś w końcu, że DX160 lepszy ... he, he:P

 

Wiesz, że nigdy nie generuje tego typu postów aby uniknąć zaraz fali postów o nagonkę. Zawsze sugeruje aby posłuchać obu i samemu wyciągnąć wnioski bo o gustach ciężko też dyskutować. Mimo, że mam często zupełnie odmienne opinie od tego co tutaj często się pojawia na forum to staram się powstrzymywać od komentarzy. Nie lubię jednak i sam zwracałem uwagę jak ktoś pisze, że coś jest najlepsze a nie słuchało się konkurencyjnych produktów.

Ogarnę się z najbliższymi dostawami to kupię M11 do posłuchania i wyciągnę wnioski. Jak będzie ciekawie i będą pytania to wrzucę do oferty także M11 aby był wybór dla kupującego. Póki co lista oczekujących na kolejną dostawę DX160 jest dość spora dlatego nie zaprzątam sobie głowy niczym innym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bluemenie mam zamiaru😁 Mam czarnuszka a po prostu chcę zobaczyć czy dokonałem dobrego wyboru z kolorem choć nie mam powodu do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bigmaras napisał:

 


3c1dc8b383bf3dd13478979dd4fbde41.jpg

3af2d7fb4cd74f1eae0abe88df7a3dd5.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Fajny.......ale nie żałuję,że wybrałem jednak czarnuszka😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny.......ale nie żałuję,że wybrałem jednak czarnuszka
Jak jest z ekranem? Wymaga założenia dołączonej folii? Rozumiem ze nie ma gorilla glass:)?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dźwięk DX160 jest dziarski, szlachetny i bardzo melodyjny. Jest to płynny sposób, z cielesnym wypełnieniem obrazów dźwiękowych i przyciemnionym tłem, umiarkowanie ekspresyjnym, z dobrym studium niuansów mikro i makro.

 

Urządzenie, podobnie jak generał z iBasso DX220, ma dobry balans tonalny, ale ma cieplejszą i gęstszą wysokość, co nadaje dźwiękowi szczególny urok i muzykalność. Bez wątpienia jest gorszy od flagowca pod względem technicznym i szybkości, ale bije go melodią i zdolnością do przekazywania emocjonalnego komponentu. Ma malowniczy, niezapomniany urok, szczegółowy i niezwykle wygodny dźwięk."

 

Urządzenie wad nie ma! :) zapraszam do zakupu..

za: http://audio-ph.ru/reviews/obzor-audiopleera-ibasso-dx160-shelkovaya-vual-iz-tonchaishikh-melodii

 

Jest dziarski :D

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności