Skocz do zawartości

iBasso DX160


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy środek w dx 160 jest bardziej bezpośredni, wokale mają więcej ciała jak w dx 220? Ktoś coś już wie i podzieli się spostrzeżeniami?


Dopiero dzisiaj startują wysyłki z preordera zatem nikt na razie Ci nie odpowie. Trochę cierpliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adam 76 napisał:

[...] ale wszystko to nic jeżeli brzmienie się spodoba. 

 

no-shit-sherlock.jpg

 

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać, bo większego banału na forum audio być chyba nie może :D

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 10:41, blueme napisał:

Trzeba przyznać, że zapowiada się na jeden z najładniejszych DAPów obecnie na rynku

@bigmaras raczej na jego sprzedaż nie powinien narzekać ;)

 

https://www.youtube.com/embed/r45pliL_xQs

 

 

 

Ładniutki madafaka.

 

DX220 też jest ładniutki, niestety w etuju cała uroda niknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

Prezentuje się naprawdę fajnie :D

 

71270293_467895297144316_8150496778341318656_n.jpg

Jak Fiio X5 III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Methuselah napisał:

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać, bo większego banału na forum audio być chyba nie może :D

Aż tak Cię podnieca wygląd zwyczajnego z wyglądu DAPa  ze złotą wstawką, która go szpeci ? 

Takie skojarzenie, tu i i tu pasuje jak świni siodło.

cyganka 2.jpg

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego jeszcze nie rozpakowałem. Zostawie go w szafie na 5 lat i przypomnę sobie o nim później jak będę w biedzie. Może cena za niego będzie jak za starego merca😁😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nici z zamiaru. Nie mogłem się oprzeć i już nim operuję😁 Pierwsze wrażenia a zarazem krótka recka...... fajnie pachnie.......Pudełko😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Adam 76 napisał:

Aż tak Cię podnieca wygląd zwyczajnego z wyglądu DAPa  ze złotą wstawką, która go szpeci ? 

Takie skojarzenie, tu i i tu pasuje jak świni siodło.

 

Zdajesz sobie sprawę, że mój komentarz nie dotyczy wyglądu, a drugiej części zdania? Podobać mogą nam się zupełnie różne rzeczy i nawet mi nie przyszło do głowy, by z kimś o preferencjach dotyczących wyglądu dyskutować.

 

Godzinę temu, Jaro54 napisał:

Jak Fiio X5 III :)

 

Nie widzę wielkiego podobieństwa. Tak pod kątem przodu i obramowania ekranu, jak i ramki czy tylnego panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Methuselah napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że mój komentarz nie dotyczy wyglądu, a drugiej części zdania?

Zdaje, zdaje... w pośpiechu przed 15.00 w robocie zacytowałem nie ten Twój post, powinieneś to przewidzieć. Taki bystry Sherlock, jak myślałem, jednak nie jesteś :) Wybacz... Dobra, już Ci nie psuje zabawy, oby nie grał tak jak wygląda (kiczowato), moim zdaniem ;)

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigmaras mój też dojechał i tak po oględnym sprawdzeniu wszystko jest OK (chociaż do responsywności smartfona to trochę mu brakuje ;) ). dzięki serdeczne za możliwość preorderu i za sprawnie przeprowadzoną akcję!   :D dźwiękowo pobawię się nim w następnych dniach. ale widać, że zrobili go ala taki smart-dap ze średniej półki, więc raczej nie będzie on stanowił zagrożenia dla DX220 i znacznie droższych dapów. bez etui jest naprawdę ładny

dx160.jpg

Edytowane przez blueme
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to go zrobili żeby świadomie zagrażał 220tce ale jak na taki dap jak dx160 to powiem tak..... gów*iarz mocny w gębie jest😁 Posłuchałem po balansie i na zwykłym z dk3001pro i fajnie mi to gra. Bynajmniej mi takie zestawienie się podoba. Na pewno dam mu jeszcze czasu żeby się "wyszumiał" bo i pro też za wiele jeszcze nie pograły.

Edytowane przez wichu79
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤥U mnie 5 GHz łączy bez problemu. Aczkolwiek powiedzmy w odległości 3-4 metrów od routera zasięg jest już dobry nie na maxa. Ale za ścianą w całym mieszkaniu mam zasięg sieci.

 

IMG_20191001_220142__01.jpg

@blueme masz stary router czy jakiś nowszy? Był wątek kiedyś pamiętam odnośnie problemów z połączeniem z routerem i z tego co pamiętam wina leżała po stronie routera. Ale 🥚🥚 nie dam se obciąć🤔

Druga sprawa to wina anteny w dapie. Tam gdzie w dx160 łapie mi siłę sygnału dostateczną/dobrą tak w telefonie pokazuje mi bardzo dobrą/doskonałą. Wiadomo, że dap to nie fon i nie przykładali aż tak wielkiej uwagi żeby dać aż tak mocny odbiornik sygnału jak w fonie. Zapewne brali pod uwagę korzystanie w bliskiej odległości od routera/hotspota.

Edytowane przez wichu79
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wichu79 dzięki mam dobry router i nie ma żadnych problemów z zasięgiem ani z łączeniem jakichkolwiek urządzeń 2,4/5ghz, dx160 to pierwszy przypadek jakiegoś problemu z siecią  z tym konkretnie routerem więc raczej wykluczam że przyczyna jest po mojej stronie.... zresztą o czym my mówimy, wszystko inne śmiga na tej sieci w tej chwili, a dx traci sygnał 2,4 za pierwszą lepszą ścianą. ale dobrze że u ciebie jest OK, to znaczy że generalnie jest OK, cóż może na mnie trafiło bęc :P

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jakby przykładowo sprawdzić kilka sztuk to nie każda by łapała sygnał jednakowo tzn. jedna słabiej a niektóre mocniej ale nie wiem dlaczego miałoby tak być. Skoro inne urządzenia łapią to raczej wina leży po stronie dx160. Ja nie sprawdzałem od razu po odpaleniu tylko zrobiłem aktualizację i u mnie działa. Ja nie narzekam. Ciężko coś poradzić co może być tego przyczyną zwłaszcza, że z siecią 2 GHz łapie ale tylko w pobliżu routera. Trzeba poczekać czy może ktoś z posiadaczy też ma podobny problem. Oby nie😏

Edytowane przez wichu79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, @bigmaras mi poradził jak to przetestować i okazało się, że u mnie router jest skonfigurowany pod najwyższe parametry draft eNy, AC itp., a tu musi być po prostu najbardziej auto i pełen zakres to wtedy łapie

generalnie potwierdziło się, że działa 2,4/5GHz, aczkolwiek ta antena za mocna nie jest w tym przynajmniej moim dxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blueme napisał:

czy wam wykrywa w ogóle i łączy się z siecią wifi 5Ghz? mi nie, a z siecią 2Ghz chce się łączyć jakby tylko blisko routera... po aktualizacji nic się z tym nie poprawiło

nie wiem czy coś jest nie tak z tym egzemplarzem czy też w ogóle on nie obsługuje 5GHz?

 

U mnie w DX220 sprawę rozwiązała sama zmiana kanału sieci na bardziej środkowy. Te skrajne (niski/wysoki) nie był w stanie znaleźć. Sprawdź sobie też przez Wifi Analyzer, które kanały masz mało obciążone w swoim otoczeniu - mniej zakłóceń i pewnie strat energii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności