Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX160


Methuselah

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BitWolf napisał:

Ma Androida i Bluetooth... więc obstawiam że następca DX150.

Gdyby dx120 debiutowal w 2019 to pewnie by mial. Nie wygląda jakby miał miec wymienne ampy więc raczej to następca 120-ki. Pozatym ibasso raczej trzymał i się kolejnosci w swojej klasyfikacji i byl dx120,150 i 200(od nizszej,średniej wyższej półki). Teraz jest dx160,dx220 i brakuje pośredniego 

Edytowane przez Loke13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Loke13 napisał:

Gdyby dx120 debiutowal w 2019 to pewnie by mial. Nie wygląda jakby miał miec wymienne ampy więc raczej to następca 120-ki

 

Przy tym tempie to ciężko się już połapać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Za chwilę na pewno [mention=50800]bigmaras[/mention] wrzuci więcej informacji o tym DAP'ie
Ciekawe jak wypadnie względem fiio m11?
Może ktoś dorzuci do tej póli jeszcze jakiś godny uwagi ?
Chce się pożegnać z fiio m9 i planuje nie wydać na nowy nie więcej niż $500


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Loke13 napisał:

W sumie 3 dapy rocznie ,po jednym z każdej półki. Chyba da się ogarnac😉

 

3 DAPy tylko od iBasso 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fusserg napisał:

 

3 DAPy tylko od iBasso 😄

Zawsze mogło być gorzej. Patrz fiio w zeszłym roku 😉

 

28 minut temu, wfmsiekierka napisał:

Tak mnie zastanawia jak wypadają DACi
CS vs AK?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

W sumie nie same daci grają. Ważna jest jeszcze implementacja układu, wzmocnienie, strojenie itd. Porównując CS z sr15, AK z M11 czy dx150(z amp8) to technicznie są na podobnym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie same daci grają. Ważna jest jeszcze implementacja układu, wzmocnienie, strojenie itd. Porównując CS z sr15, AK z M11 czy dx150(z amp8) to technicznie są na podobnym poziomie 

Pytanie wzięło się stąd że kiedyś ktoś pisał o ogólnych różnicach między nimi, coś o...
właściwie to czytałem to tak dawno że nie pamiętam, ale twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje, tak że dzięki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

 

Za chwilę na pewno @bigmaras wrzuci więcej informacji o tym DAP'ie :)

 

Na razie mogę jedynie powiedzieć, że jak zwykle w PL będzie najszybciej w EU. Cena finalna ani data premiery nie została jeszcze potwierdzona ale jest to produkt, który pojawi się wkrótce, na pewno szybciej od DX220 MAX.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozłacanie pokrętła mogli sobie odpuścić.
Złote pokrętłem na złotym Astell&kern wyglądają jak dzieło jubilera(tego od jajek) ale te na DX160 faktycznie mają tani, tandetny wygląd,mam nadzieję że to tylko kiepskie zdjęcie/ujęcie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie, jak stare baby. :P Czarny ze złotym jest git, tytanowy też spoko, niebieski nawet.. nawet, tylko czerwony trochę oczoyebny. Generalnie, lepiej mieć wybór, niż go nie mieć, a jak obsłuży streaming, to tylko się cieszyć, bo mało jest takich DAP'ów na rynku. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie wydaje, że będzie ładny, po prostu rendery są cukierkowe (azjaci lubią przesadzać w tym temacie). Złote pokrętło trochę cygańskie, ale na żywo chyba nie będzie takie świecące :D Bolą jedynie te 2GB ramu, mogliby dołożyć trochę, w świecie telefonów nawet średniaki z Chin dostają już minimum 3GB, bo aplikacje żrą coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności