Jump to content
Superata

31-07-2019 Sklep w Łodzi nieczynny

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By WojtekC
      Mp3store Łódź 28.11.2019 czynne do 14:30

Mam lekarza, badania itp zejdzie mi cały dzień. Przepraszam i zapraszam do sklepu online. 
    • By WojtekC
      Od 8 do 11 listopada sklep w Łodzi nieczynny 
      Jesteśmy na targach
    • By WojtekC
      Mały, ale może sporo! Ja jestem oczarowany. Czasem potrzebuje wykorzystać telefon jako źródło muzyki a przy okazji być w kontakcie ze światem. Przerobiłem kilka różnych ustrojów  w tym dopiero to co chciałem osiągnąć, dostałem. 
      Świetnie trzyma połączenie, nie denerwują lagi czy krótkie przerwy w odtwarzaniu co na innych mi się zdarzało np Shanling 
      Bardzo ładna barwa nie masz wrażenia, że słuchasz przez Bt. Do tego aplikacja która pozwala w prosty sposób wybierać kodeki i ustawienia EQ. No i port zbalansowany 2,5 mm  
      Tego chce się słuchać. Ciągle i więcej. 

Test: https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-es100-recenzja/

Zapraszam do odsłuchów nie tylko w Łodzi - zapewniam spodoba wam się to maleństwo  

• By WojtekC
      05-09-2019 sklep w Łodzi czynny do 16:00
      Kłopoty rodzinne 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy