Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audioquest Dragonfly Cobalt - test / recenzja. Obiektywnie AKTUALIZACJA 02.08.19


espe0

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod wrażeniem, jesteś entomologiem? Zebrałeś tyle ważek, że pewnie strasznie w domu szumi od ich skrzydełek... nie zderzają się w locie?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Corvin74 napisał:

Jestem pod wrażeniem, jesteś entomologiem? Zebrałeś tyle ważek, że pewnie strasznie w domu szumi od ich skrzydełek... nie zderzają się w locie?

Hehe miałem je kiedyś - te są jednak pożyczone (i dobrze wygrzane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na porównanie, sporo trudu sobie zadałeś aby zdobyć je wszystkie i w muzyce związać...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Corvin74 napisał:

Czekam z niecierpliwością na porównanie, sporo trudu sobie zadałeś aby zdobyć je wszystkie i w muzyce związać...

Miałem Reda i Blacka - lecz nie były one lepsze od Hegela Super (który również pojawi się w teście)

Jak pobije Hegela to go nie sprzedam w niewolę.

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Palpatine napisał:

Najmniejsza ważka a największe opakowanie. Czy Cobalt ma "w sobie" jitterbuga?

Opakowania są takie same - po prostu perspektywa. Co do jitterbuga to chyba nie ma.

 

Z tego co czytałem na stronie audioquesta to wewnętrzny filtr ma za zadanie odfiltrować śmieci z wirelessów. Jitterbug robi mniej jitteru - czyli robi co innego. Chyba błędnie interpretują to na forach o zintegrowaniu...

Edytowane przez espe0
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Taka mała uwaga techniczna - nie da się zrobić obiektywnej recenzji brzmienia ;) 

No chyba że wykresem 😛 - dobra spoko chodzi mi o to że nie będę tu nic słodził (bo wydałem siano i musi dobrze grać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

No właśnie też nie, bo wykresy potrafią się różnić w zależności od narzędzi pomiarowych :D 

Znajdź sobie moją reckę Cyrusa soundkey - tam jest porównanie z redem na podstawie krótkiego nagrania poprzez wejście line in w RME hdsp (studyjny interfejs). I powiedz co o tym sądzisz?

Masz link:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, ale na pewno nie obiektywna - piszesz, że czegoś jest dużo i już jest pozamiatane w tym temacie ;) 

To co dla jednego jest dużo, dla innego mało, takie uroki tego hobby :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Inszy napisał:

Bardzo fajna, ale na pewno nie obiektywna - piszesz, że czegoś jest dużo i już jest pozamiatane w tym temacie ;) 

To co dla jednego jest dużo, dla innego mało, takie uroki tego hobby :) 

Chodziło mi o porównanie dwóch próbek dźwiękowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Inszy napisał:

Bardzo fajna, ale na pewno nie obiektywna - piszesz, że czegoś jest dużo i już jest pozamiatane w tym temacie ;) 

To co dla jednego jest dużo, dla innego mało, takie uroki tego hobby :) 

Jak pisze, że dużo, to pewnie, że rzecz względna, ale jak napisze, że w Black jest mniej czegoś niż w Red, a czegoś więcej, to to już jest cenne. W ogóle recki porównawcze mają najwięcej sensu. Oczywiście reszta toru to też musi być zmienna, czyli tu słuchamy na wielu słuchawkach. Ja czekam z niecierpliwością. Niech tam też padnie porównanie z Heglem Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rotgut napisał:

Jak pisze, że dużo, to pewnie, że rzecz względna, ale jak napisze, że w Black jest mniej czegoś niż w Red, a czegoś więcej, to to już jest cenne. W ogóle recki porównawcze mają najwięcej sensu. Oczywiście reszta toru to też musi być zmienna, czyli tu słuchamy na wielu słuchawkach. Ja czekam z niecierpliwością. Niech tam też padnie porównanie z Heglem Super.

Będzie dodatkowo Hegel Super, m2tech hiface dac, hifiman mh101 i mobilne połączenie z cayin C5 Amp. Więcej nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności