Skocz do zawartości

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Jot R napisał:

No i pytanie czy warto dopłacać do BTR5, żeby mieć lepsze próbkowanie na wyjściu usb, reszta jak w UP4.

I więcej mocy na wyjściu słuchawkowym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale np. w SMSL IQ mam 91 mW na zbalansowanym i mocy mi tam nie brakuje. Przy obecnych wydajnych słuchawkach, to trochę chyba zabieg marketingowy z podnoszeniem tej mocy. Chyba, że mi się po prostu takie słuchawki nie trafiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jot R napisał:

No tak, ale np. w SMSL IQ mam 91 mW na zbalansowanym i mocy mi tam nie brakuje. Przy obecnych wydajnych słuchawkach, to trochę chyba zabieg marketingowy z podnoszeniem tej mocy. Chyba, że mi się po prostu takie słuchawki nie trafiły.

To jak 91 mW wystarcza to i 80 mW wystarczy najwyżej kreska, dwie wyżej głośność ustawisz. Wykonanie BTR-ów jest jednak najlepsze ze wszystkich tego typu urządzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waham się między BTR5 i UP4 i zbieram wszystkie plusy i minusy obydwu, także dzięki @Jaro54 za wrzutki. BTR5 prezentuje się lepiej, tylko czy na tyle żeby dopłacać? W preorderze UP4 jest za 379 zeta, nie wiem za ile Fiio będzie jak się pojawi, cenę wyjściową ma mieć ok. 550.

 

Kolejna różnica to rozmiar i waga, chyba na plus dla UP4:

 

UP4: 60x34x13,5 waga 37g

BTR5: 72x32x11,3 waga 43,7g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie ma tak dobrze wykonanego sprzętu jak BTR. Na razie nie ma na tym polu konkurencji. Co najwyżej zbliżają sie do niego

 A co do wymiarów rzecz gustu 10x2x2 mm nie robią aż takiej kolosalnej różnicy jak również 6,7 g wagi

Na plus dla BTR również przyciski fizyczne. Dużo praktyczniejsze (mam BTR1 i 3 oraz UP2) od wielofunkcyjnego kółka

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jot R napisał:

Rozumiem, że porównujesz BTR3 i UP2 bo obecnych chyba nie miałeś okazji macać?

Tak wyraźnie napisałem co do czego porównuje. UP4 ma mieć nadal wielofunkcyjne kółko więc dla mnie przegrywa funkcjonalnie z BTR5

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być maksymalnie mobilnie to albo sam smartfon albo jakiś odtwarzacz ala sony walkman mp3 w słuchawkach, nie wiem jaki to model dokładnie. BTR5 odbieram jako taki mobilniejszy i tańszy niż dap z wygodniejszą obsługą przez telefon ale nadal z dobrym graniem, wszystkiego po trochu zatem dlatego mnie ciekawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, WojtekC napisał:

Styczeń 

2020? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2019 :) 

....było kilka sztuk, u nas szybko jednego dnia się sprzedały. Potem Fiio coś wymyśliło, że teraz w styczniu znów będą. 

 

Edytowane przez WojtekC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Amazon.com @kordal? Szukałem ale nie mogę znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na Amazon.com [mention=78561]kordal[/mention]? Szukałem ale nie mogę znaleźć 
Na Amazonie US, ale brak wysyłki do PL, więc i tak lipa.

Nawet już niedostępny...
https://www.amazon.com/dp/B07ZK3M6XK?ref=myi_title_dp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisze, że nie wysyłają do PL, ale zamówienie przechodzi

https://pl.aliexpress.com/item/4000316761086.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.e7245c0fq3iADq

 

 

Edit: teraz mi się pojawiło, że wysyłają DHL-em.

Edytowane przez Jot R
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisze, że nie wysyłają do PL, ale zamówienie przechodzi
https://pl.aliexpress.com/item/4000316761086.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.e7245c0fq3iADq
 
 
Edit: teraz mi się pojawiło, że wysyłają DHL-em.
Mi pokazuje że wysyłają DHL do PL.

No to chyba trzeba zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności