Skocz do zawartości

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, kordal napisał:
57 minut temu, rayfe napisał:
Przegięli z tą ceną... 

Ja pokusze się o chwilę cierpliwości, aż wrzucą go inne sklepy, typu BrightAudio Store, czy inne. Podejrzewam, że tam będzie 109.99

Faktycznie może to jest cena za nowość, chcesz mieć go pierwszy? OK ale musisz zapłacić za ten przywilej... Chętnie poczytam recenzje, najchętniej jak napisze ją ktoś od nas a nie bełkoczący światowcy z headfi czy naburmuszeni audiofile którym producenci płacą za pisanie poematów :P Ciekawe co napisze Maciux, pewnie jeszcze nie skończył...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie może to jest cena za nowość, chcesz mieć go pierwszy? OK ale musisz zapłacić za ten przywilej... Chętnie poczytam recenzje, najchętniej jak napisze ją ktoś od nas a nie bełkoczący światowcy z headfi czy naburmuszeni audiofile którym producenci płacą za pisanie poematów  Ciekawe co napisze Maciux, pewnie jeszcze nie skończył...
No na reckę@maciux to i ja czekam :)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę trzeci w kolejce :) @maciux bo kolejka jak w stanie wojemnym po pomarańcze się ustawi :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

To ja będę trzeci w kolejce :) @maciux bo kolejka jak w stanie wojemnym po pomarańcze się ustawi :)

Zakup ma być na Gwiazdkę to i tak trzeba poczekać !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo lepszy poziom od BTR3 - brzmi ambitniej, równiej, bardziej technicznie i przestrzennie.

 

Wizualnie świetny efekt - wykonanie klasa, wzornictwo niczego sobie. Wymiary kontrowersyjne - nie jest wielki, ale już bliżej małego DAP-a niż adapterów pokroju BTR3 czy ES100. Aplikacja płata figle i nie dorównuje do tej od EarStudio - skuteczności tych zaawansowanych opcji dotyczących dźwięku jeszcze nie stwierdziłem. Różnicy w dźwięku po ich aktywacji nie słyszę, ale nie jestem pewien czy zmiany są w ogóle wprowadzane, bo aplikacja wydaje się być niedopracowana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, maciux napisał:

Działam pełną parą, ale walczę jednocześnie z M11 Pro i EH3 NC, więc proszę o cierpliwość :)

Słuchawki Fiio już chyba skazaliśmy na potępienie...ale BTR5 to może być killer. Sprawdż czy działa NFC z telefonami.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Fiio już chyba skazaliśmy na potępienie...ale BTR5 to może być killer. Sprawdż czy działa NFC z telefonami.
Tutaj się nie zgodzę. O ile ktoś nie potrzebuje ANC a zależy mu na dobrych słuchawkach BT to EH3 grają naprawdę bardzo fajnje.


Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Słuchawki Fiio już chyba skazaliśmy na potępienie...

A co z nimi nie tak? Bo przyznam, że przespałem ich temat, z racji że mało się interesuje słuchawkami wokółusznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=54419]Mihu83[/mention] przetestował i jest zniesmaczony działaniem ANC. Pisze o tym w temacie Fiio EH3 NC
To akurat nie ja byłem zniesmaczony ale fakt, ANC w EH3 nie ma dobrego wpływu na dźwięk.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać mnie tu recenzję BTR5 :)

Zastanawiam się nad kupnem fiio lub radsone. Ktoś może posiada/może porównać? Co lepsze?

 

Wczoraj byłem bliski zamówienia ES100 ale nie było już na stanie w mp3store online....

 

edit:

aaaa, jeszcze Shanling UP2

 

Który z tej trójki będzie naj?

Edytowane przez imbryk82
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawać mnie tu recenzję BTR5
Zastanawiam się nad kupnem fiio lub radsone. Ktoś może posiada/może porównać? Co lepsze?
 
Wczoraj byłem bliski zamówienia ES100 ale nie było już na stanie w mp3store online....
Jak na razie chyba jedynym człowiekiem tu obecnym, który ma BTR5 i ES100 jest@maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem test i przekazałem tekst do korekty :)

 

Jestem pod dużym wrażeniem możliwości BTR5. Muszę wracać do katowania M11 Pro, a siedzę podziwiając połączenie BTR5 z TinHiFi P1 - rewelacja!

 

Oby polska cena nie była przesadzona, bo BTR5 ustępuje właściwie tylko Q5s, ale nieznacznie. Zaznaczam jednak, że ES100 jest aktualnie bardziej opłacalny, jeśli pominiemy plastikowe wykonanie, brak ekranu, mniejszą moc.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Skończyłem test i przekazałem tekst do korekty 
 
Jestem pod dużym wrażeniem możliwości BTR5. Muszę wracać do katowania M11 Pro, a siedzę podziwiając połączenie BTR5 z TinHiFi P1 - rewelacja!
 
Oby polska cena nie była przesadzona, bo BTR5 ustępuje właściwie tylko Q5s, ale nieznacznie. Zaznaczam jednak, że ES100 jest aktualnie bardziej opłacalny, jeśli pominiemy plastikowe wykonanie, brak ekranu, mniejszą moc.
 


Czyli w najbliższych dniach możemy spodziewać się recki na kropce. Jeżeli ustępuje tylko Q5s to jest to naprawdę dobry znak, biorąc pod uwagę porównanie cen Q5s i BTR5.

ES100 kompletnie mnie nie przekonuje, mimo że użytkownicy mówią że gra świetnie, apka wygląda bardzo funkcjonalnie to wygląd samego urządzenia skutecznie mnie odpycha - po prostu wygląda jak tania zabawka.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kordal napisał:


 

 


Czyli w najbliższych dniach możemy spodziewać się recki na kropce. emoji16.png Jeżeli ustępuje tylko Q5s to jest to naprawdę dobry znak, biorąc pod uwagę porównanie cen Q5s i BTR5.

ES100 kompletnie mnie nie przekonuje, mimo że użytkownicy mówią że gra świetnie, apka wygląda bardzo funkcjonalnie to wygląd samego urządzenia skutecznie mnie odpycha - po prostu wygląda jak tania zabawka.

 

 

To prawda, ale ES100 jest jednak mniejszy i znacznie lżejszy - tworzywa mają swoje plusy. BTR5 w praktyce zachowuje się jak odtwarzacz muzyki, a nie adapter, a jest też cięższy od takiego FiiO M5. W efekcie etui z klipsem w BTR5 lepiej sobie darować i nosić adapter w kieszeni. Oprogramowanie rzeczywiście górą w ES100.

 

Porównałem BTR5 także z Q5s w teście, mimo że to nie do końca fair - to jednak znacznie większy, droższy sprzęt, w którym adapter BT jest jedynie jedną z szeregu funkcji. Różnica na korzyść Q5s nie jest jednak tak duża, jakby się mogło wydawać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności