Jump to content

Recommended Posts

Godzinę temu, Kaptur09 napisał:

Na codzień korzystam ze słuchawek bluetooth marshall major 3 które mają możliwość podpięcia kabla jack 3,5mm

Weź pod uwagę, że słuchawki przemyślane z myślą głównie o odsłuchach bluetooth wcale nie muszą brać lepiej po kablu nawet z dobrego źródła. Zrób sobie lepiej jakiś odsłuch kontrolny przed zakupem, żebyś nie był rozczarowany - od daca ważniejsze są słuchawki, to one głównie odpowiadają za reprodukcję dźwięku. Może się okazać, że zamiast zakupienia btr5 (czy jakiegokolwiek innego dacampa) lepiej sprzedać marshalle i kupić lepsze słuchawki. Jakim telefonem dysponujesz?

• Like 1
  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skończyłem test i przekazałem tekst do korekty    Jestem pod dużym wrażeniem możliwości BTR5. Muszę wracać do katowania M11 Pro, a siedzę podziwiając połączenie BTR5 z TinHiFi P1 - rewelacja

Dorwałem do testu. Jest rzeczywiście wyraźnie większy, zaskoczyło mnie to. Wykonanie za to petarda, masywny i wygodny, chociaż ponownie dużo szkła i klips z zewnętrznym etui, tak jak widać na zdjęciac

Różnica spora na korzyść M11 Pro, ale nie kolosalna. M11 Pro to większa przestrzeń, głębszy bas, mocniej zarysowane brzmienie i bardziej rozdzielczy przekaz. Co ciekawe, charakter BTR5 jest podobny do

Posted Images

Telefon to one plus 6, słaba jakosc dźwięku dlatego mam zamiar wspomóc go zewnętrznym dac-iem. Myślałem też o zakupie lepszych słuchawek już z trochę wyżej półki cenowej (ok. 500-700 zł). Zastanawiałem się nad audio Technica, seria ath-50x powinna być w tym przedziale.

On 6/7/2020 at 1:09 PM, Kaptur09 said:

Telefon to one plus 6, słaba jakosc dźwięku dlatego mam zamiar wspomóc go zewnętrznym dac-iem. Myślałem też o zakupie lepszych słuchawek już z trochę wyżej półki cenowej (ok. 500-700 zł). Zastanawiałem się nad audio Technica, seria ath-50x powinna być w tym przedziale.

Mam BTR5 i mam Marshall Major ale nie po Bluetooth tylko zwykły kablowy.

Wyjście zbalansowane w BTR5 brzmi odrobinę klarowniej ale to tylko na niektórych czulszym modelach, jedynie moc wyjściowa jest większa na gnieździe 2.5mm

W przypadku Marshalla wyjście niezbalansowane 3.5mm jest więcej niż wystarczające żeby zagrało dobrze.

Synergia (u mnie) jest też super z Majorami.

Dodatkowym plusem jest to, że BTR5 obsługuje piloty słuchawkowe/mikrofony na kablu, przez co można trzymać urządzenie w kieszeni i normalnie obsługiwać urządzenie/odbierac połączenia itp

No i bateria wytrzymuje dłużej na 3.5mm - warto to zaznaczyć.

W dniu ‎2020‎-‎06‎-‎07 o 11:01, Kaptur09 napisał:

Witam,

Mam zamiar zakupić swojego pierwszego daca do telefonu i wybór padł na btr 5 który posiada najwięcej pozytywnych opinii. Sam DAC posiada wejścia jack na 3,5mm oraz wejście na kable zbalansowane  2,5mm. Podobno dac znacznie lepiej sprawuje sie na wyjściu zbalansowanym wiec chciałbym wykorzystać pełnie jego możliwości

Na codzień korzystam ze słuchawek bluetooth marshall major 3 które mają możliwość podpięcia kabla jack 3,5mm. Zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia do tych słuchawek kabla zbalansowanego z wyjsciem 2,5mm. Odrazu wspomnę, ze jestem totalnym nowicjuszem w tych sprawach;p Znalazłem na niejednej stronie rożnego typu przejściówki z 3,5mm na 2,5mm ale jaki one posiadają sens skoro sam kabel do nich podłączany jest niezbalansowany? same kable które znalazłem tez w sklepie "mp3 store" były przypisane pod danego typu słuchawki wiec nie wiem czy mógłbym je wykorzystać w marshallu.  Prosiłbym o różnego typu sugestie albo w kwestii dobrania kabla jeśli będzie taka możliwość albo o propozycje słuchawek podobnych do marshalla które byłyby przystosowane do tego daca w przystepnej cenie:)

Te Marshalle to najgorsze słuchawki jakie słyszałem w zeszłym roku, szkoda do nich tego BTRa. Sprzedaj to czym prędzej i kup coś innego, uzyskasz więcej niż podłączając do nich jakiegokolwiek DACa. Pod jakim kątem słuchawki maja być podobne do Marshalli? Wielkościowo? BT? Jaki masz budżet? Używki wchodzą w grę?

Ja BTR5 słucham z FH5 na kablu lc 2.5C, jestem bardzo zadowolony z tego połączenia, spełnia wszystkie moje obecne potrzeby, tylko na dłuższe odsłuchy po usb szkoda mi męczyc baterię, jakby dało się aby zasilanie z usb pracowało a baterii nie ładowało to byłoby dla mnie już na prawdę zarąbiście. Słuchawki jak FH5 można kupić za ok 500-600zł używane, kabel używka to ok 150-200zł ale względem lc 3.5B poprawa jest niesamowita, nie tylko ze względu na sam balans ale i lepszy kabel, do tego wygodniejszy.

Co do BTR5 czy ktoś może dać jakiś link z opisem ustawień filtra? Chciałbym pogrzebać w nim bo będę miał dzisiaj chwilkę żeby zrobić z nim coś więcej niż tylko słuchać :P 

• 2 weeks later...

Czy jest możliwość i sens podłączać to urządzenie do telefonu przez usb c i dalej słuchawki do wyjścia 2.5? Chcę mieć wszytko po kablu i się zastanawiam jak to zrobić.

Edited by Cinekk

IMHO, jeżeli wszystko ma być po kablu, to korzystniej będzie zastosować DAC/Wzmacniacz typu AQ Dragonfly Black/Red/Cobalt lub któryś z dongli Chi-Fi, np. Hidizs S3.

Właśnie zakupiłem BTR3K który ma identyczny odbiornik BT jak w BTR5.

Telefon ustala automatycznie LDAC 96khz 32-bity adaptacyjny bitrate - jakość jest bardzo średnia i potrafi czasami przyciąć. Jak wymuszam 990kbs dodatkowo hamując go na wystarczające 16bit 44khz jakość dźwięku się poprawia na dobrą jak pod USB ale rwie okropnie... AptX HD nie działa tylko SBC z alternatyw ale to już kaszanka jak mp3 128. Ja wiem że to tylko kilka stówek ale coś robię źle czy Fiio Q5s to minimum do normalnego Bluetootha?

Właśnie zakupiłem BTR3K który ma identyczny odbiornik BT jak w BTR5.
Telefon ustala automatycznie LDAC 96khz 32-bity adaptacyjny bitrate - jakość jest bardzo średnia i potrafi czasami przyciąć. Jak wymuszam 990kbs dodatkowo hamując go na wystarczające 16bit 44khz jakość dźwięku się poprawia na dobrą jak pod USB ale rwie okropnie... AptX HD nie działa tylko SBC z alternatyw ale to już kaszanka jak mp3 128. Ja wiem że to tylko kilka stówek ale coś robię źle czy Fiio Q5s to minimum do normalnego Bluetootha?
Telefon z Android 10?

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, gentillo napisał:

Telefon z Android 10?

Niestety nadal Android 9.

Może mieć wpływ? LDAC od 8.0 jest z tego coś się orientuję.

Ja mam htc10 z androidem oreo i u mnie btr5 śmiga aż miło przy połączeniu bt (htc ma bt 4.2 ale działa na ldac, bitrate nie pamiętam bo ostatnio przez pc najczęściej słucham, moge sprawdzić potem) w zasadzie bez różnicy względem połączenia z pc przez usb. Może masz jakieś ustawienia przekręcone? Zainstaluj apke fiio control i sprawdź co tam się dzieje.

PS na początku też miałem problemy, najgorzej było z tempem muzyki z pc tj jakaś taka albo przyspieszona albo spowolniona ale ustawiłem w panelu 16/96 i nie mam problemów. Przy 32 bitach były problemy, nie wiem czemu w apce pod windowsem do wyboru mam tylko 16 i 32 bit, a gdzie 24 bit? Sterowniki zainstalowane, połączenie usb 2.0 w ustawieniach.

Po prostu LDAC nie przepuści na BT poniżej 5 większego bitrate'u. Przy BT 5 (w obu urządzeń ach oczywiście) spokojnie 24 bity/96 kHz śmiga. Blokuję urządzenie ze starszym niż BT 5. Zasięg też jest większy np LG G7 THINQ i TRN BT20S zgubiły się przy ok 14 metrach odległości na hali produkcyjnej

Witam, czy Fiio BTR5 jest wart uwagi, jeżeli będe korzystał tylko z wyjścia niezbalansowanego 3,5mm (Słuchawki AKG K371)? Mówiąc " czy jest wart uwagi " mam na myśli czy jakość brzmienia będzie się znacząco różnić korzystając z tego wyjścia niezbalansowanego względem zbalansowanego.

16 minut temu, Cabrakan napisał:

Witam, czy Fiio BTR5 jest wart uwagi, jeżeli będe korzystał tylko z wyjścia niezbalansowanego 3,5mm (Słuchawki AKG K371)? Mówiąc " czy jest wart uwagi " mam na myśli czy jakość brzmienia będzie się znacząco różnić korzystając z tego wyjścia niezbalansowanego względem zbalansowanego.

Znacząco będzie się różnić 220 mW balans/ 80 mW SE.To 2,75x mniej mocy na SE niż na balansie

Czy oprócz większej mocy i oczywiście lepszej separacji kanałów faktycznie jest duża różnica jakościowa między wyjściem zbalansowanym a nie? Nie wydaje mi się to bardzo intuicyjne.

Jest spora, w sumie jakby dwa inne urządzenia 

Lepiej 

Macie może jakieś porównanie BTR5 do tańszych DAPów? Opinia Zeosa jakoś do mnie nie trafia. 

Wprawdzie mam starego BTR1k ale szczerze mówiąc to lepiej (przyjemniej) gra mi leciwa sansa clip. 

Edited by tybysh
1 minutę temu, tybysh napisał:

Macie może jakieś porównanie BTR5 do tańszych DAPów? Opinia Zeosa jakoś do mnie nie trafia. 

Wprawdzie mam starego BTR1k ale szczerze mówiąc to lepiej gra mi leciwa sansa clip. 

Z tego co wiem BTR5 jest porównywany do earstudio es100, ale to zupełnie inne granie. Z tego co wyczytałem Fiio gra bardziej technicznie i ma więcej detali, natomiast ten es100 gra cieplej, z opinii ludzi bardzo " analogowo ".

• Like 1
8 minut temu, tybysh napisał:

Wprawdzie mam starego BTR1k ale szczerze mówiąc to lepiej (przyjemniej) gra mi leciwa sansa clip. 

Przecież jest test @maciux

@Jaro54 Czytałem z 5 razy:) Bardziej mi zależy na porównaniu BTR5 do przenośnych odtwarzaczy a nie do innych adapterów BT. Jeszcze tydzień temu byłem przekonany, że potrzebuję coś lepszego po BT, teraz myślę jednak o czymś bez BT. 

Zeos mówił, że BTR5 to najlepszy grajek od Fioo, jakoś mi się nie chce wierzyć, że gra lepiej niż np. M11. Wolę skonfrontować to z opiniami na forum a nie z YT (płatne recenzje). 

Przecież @maciuxporównywał do Q5

35 minut temu, Jaro54 napisał:

Przecież @maciuxporównywał do Q5

Mogę się mylić ale wydaje mi się, że Q5 bez zewnętrznego źródła nie zagra bo to dac/amp/BT a nie przenośny odtwarzacz. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By iTrang
      Sprzedam FiiO M11 kupiony 11/2019 na gwarancji. Stan jak NOWY! Zero śladów użytkowania. Cały fabryczny zestaw od producenta. Kupiony w MP3store. Etui skórzane kupione w tym samym dniu co player. Od nowości używane w etui.
      Cena za zestaw: 1400 zł

• By MrBrainwash
      DISCLAIMER:
      Moje luźne przemyślenia, nie pretenduje to do stworzenia z tego recenzji, nawet nie chodzi o opisanie sprzętu, bardziej rejestracje swoich doświadczeń w kontakcie z nimi.  Również bardziej o proces, który będzie się wydarzał niż gotowy tekst. Ot taka forma rozrywki. 

PODZIĘKOWANIA:
      Do tej frajdy  przyczynił się @Jaro54 udostępniając adaptery BT od FiiO do testów. Rzeczywiście tak jak pisał mi na PW można sobie posłuchać jak wygląda gradacja dźwięku, a przy okazji ewolucja. 

ZDJĘCIA i KRÓTKI OPIS:

Od prawej: 
      BTR1 - Przyjemne granie, aczkolwiek pozostające w tyle na obecne czasy. Słuchając go przypomniało mi się jaką radochę miałem ze słuchania muzealnego już dzisiaj Samsunga Z5. Tutaj jest lepszy dźwięk, ale o podobnym pomyśle. Można sobie podłączyć tanie, bujające na boki słuchawki dokanałowe i po prostu cieszyć się niezobowiązującymi wyrazistymi i pełnymi efektami wibracji w uchu. 
      BTR3 - Ten zawodnik jakością dalej nie może się zbytnio pochwalić, brakuje szczegółów, dodatkowych tekstur i dalszych planów, co nie jest jednoznacznie złe, bo muzyka jest konkretnie podana, przekaz jest gładki i przyjemny, nic nie rozprasza. Może mieć przewagę dla niektórych osób nad współczesnymi telefonami w takim sensie, że tworzy większą scenę, na pierwszym planie separacja jest dobrze widoczna, źródła dźwięku już mają pewien kształt, gra też głośniej i ma więcej mocy. Po niego bym sięgał z tego samego powodu co czasem sięgam po superluxy, gdy nie chcę analizować dźwięku, ale mieć dalej urozmaicone wrażenia. 
      BTR5 - po wyjściu zbalansowanym ma już "ten" poziom który opiszę niżej, ale słychać, że wyjście SE nie jest jego najmocniejszą stroną. Kiedy podłączyłem słuchawki do note 9, by mieć jakiś punkt odniesienia do telefonu, to ilość szczegółów i charakter grania wydał mi się bardzo podobny, FiiO ma trochę bardziej kształtną scenę i prezentację przestrzeni. Mimo to wypada w dalszym ciągu lepiej od poprzedników, doceni się to w pełni dopiero na lepszych słuchawkach i w muzyce gdzie będziemy mogli smakować niuanse przestrzenne i detale wybrzmiewania. Na słabszych słuchawkach mógłbym pomylić go z note'm 9 w warunkach polowych.  

W moim zagajniku:
      TempoTec Sonata HD Pro - Było kilka powodów jego kupna. Chęć  urozmaicenia sobie odsłychowych doświadczeń i niska stawka inwestycji. Praktyczność, którą daje fikuśny rozmiar i świetna specyfikacja (ma do 100 kilku mW na wyjściu mocy i 2V napięcia). Pomiary, wykazuje się niepoprawnie dobrym SINAD, na poziomie nie jednej bdb stacjonarki i to, że dostaje entuzjastyczne recenzje. By takie coś mieć pod ręką  do telefonu - coś jak znalazł. Muszę przyznać, że w tym całym zestawieniu jest on "małą referencją". Ma bardzo czysty sygnał, dając czarne tło, nie próbuje nic robić z dźwiękiem po za swoją naturalną spójnością i muzykalnością, gra bardzo równo, jest szybki, wszystko robi w punkt. Ma to kilka konsekwencji. Z tych negatywnych: może niektórym brakować masy w dźwięku, większej jego rozpiętości, "uśmiechu" w paśmie przenoszenia nie uświadczymy, ani bas, ani góra nie są podkreślone, średnicę nic dodatkowo nie ociepla, nie koloruje. Efekty przestrzenne są bardzo dobre, ale nie podkreślone tak jak w innych urządzeniach. Natomiast - co bardzo lubię - ma wysoką akuratność, czyli wystarczającą kontrolę, by pokazać niuanse, różnicować źródła dźwięku, instrumenty, wszystkie elementy muzyki. Jest czystość, precyzja, szczegółowość, faktury, smaczki, micro-dynamika wszystko oddane w jednej linii z nagraniem. Dla mnie bomba.

Sabaj DA3 - Nie nabyłem go z głębszym rozmysłem, ale się spodobał. Kierowała mną zwykła ciekawość i chęć porównania do Sonaty i potencjalna możliwość pójścia w balans (który opiszę  dalszej części tekstu). Filtry, ekran i cyfrowa regulacja głośności to przyjemny bonus. Minusem jest jego wielkość, co czyni go sprzętem bardziej domowym. Było wokół niego trochę szumu, w innym wypadku mógł nie zwrócić mojej uwagi. Dźwiękowo sytuacja jest bardzo analogiczna do gwizdka wyżej, choć brzmienie mają na tyle różne, że można powiedzieć, że oba zaspakajają różne gusta. Oba dają bardzo czysty sygnał, na moje ucho Sonata gra naturalnej i płynniej, bardziej spójnie, z ciemniejszym, "do bólu" równym brzmieniem. Sabaj gra też bardzo neutralnie, ale jakby jaśniej i z podkreślonym basem, bardziej analitycznie, kanciasto, konturowo, ale nie przekraczając w tym rozsądnej granicy. Nie jest to coś za czym przepadam, ale nie jest to złe i daje pewne urozmaicenie, taki inny rodzaj czystości dźwięku, nie płynie tutaj z muzycznym przekazem starając się wiernie oddać rzeczywistość tylko konstruuje przekaz niczym inżynier próbujący zrobić holograficzną projekcje. Precyzja i czystość są, ale nie tej samej kategorii co w Sonacie, delikatnie gorsze, ale nie ma to tak wielkiego znaczenia przy tym poziomie. Fakt, że jest wyrazistszy i jaśniejszy przekaz, kontury są bardziej zarysowanea, a przekazie znajdziemy więcej przestrzeni między dźwiękami można potraktować jako dodatkową zaletę, która wyrównuje ocenę. Kwestia preferencji ostatecznie. 

Dla kogoś dla kogo głównie liczy się czysty przekaz to właściwie bez różnicy na którym z tych sprzętów słucha.  Dla fana audio znaczenie może mieć zgranie ze słuchawkami i ich wymagania, własne preferencje czy woli się profil "cirrusa" czy "sabre". 

EarStudio Radsone ES100 - Idea tego urządzenia od razu skradła moje serce. Zauważyłem, że dość dużo słucham z moich pędraków podłączonych do komórki, dostrzegłem możliwość obycia się bez kabli, oszczędzenia baterii i zabawy z dobrym equalizerem oraz filtrami, to przesądziło sprawę, gdy natrafiłem na niego w forumowym komisie. Możliwość dołączenia profilu "AKM" do króliczego zagajnika też nie była bez znaczenia, gdyż w dużym sprzęcie ten kierunek się u mnie sprawdził. Dźwiękowo się nie zawiodłem. Możliwe, że mój pozytywny odbiór wiązał się z tym, że nie miałem dużych oczekiwań po nim, bo to tylko taka zabawka.  Ciężko mi jednak powiedzieć co konkretnie sprawia, że mi się tak dobrze go słucha. Bo w niczym jakiś rekordów nie bije, ani nic póki nie zaczniemy go porównywać się szczególnie nie rzuca w uszy. Powiedziałbym, że ma niższy poziom techniczności niż moje dongle, ale wyraźnie nadrabia charakterem.  Jest gładki w odbiorze brzmienia, miękko wykończonego, które jednak całościowo pozostaje konkretne, a nie rozmyte, ma jasną klarowną średnicę, wygładzone wysokie i zaokrąglony bas. Z jednej strony nie popisuje się przestrzennie, ale z drugiej strony nie można mu odmówić tworzenia ciekawej i wyraźnej holografii, potrafi zapuścić się głęboko i szeroko. Chociaż modeluje wszystko na swoją modłę to robi to tak ładnie i zgrabnie, tak że nie mam powodu nad tym się zastanawiać i odbieram ten aspekt jako zaletę.  Ma swój własny charakter, który stanowi połączenie skojarzeń o analogowości/naturalności i nie przesadzonej, ale wyraźnej dawki efektowności.  

Qudelix 5K - Nie zdążył się jeszcze u mnie uleżeć, a ja nie zdążyłem się z nim jeszcze osłuchać. Jest to dalsza część historii zabawy z adapterami BT i sprzętem mobilnym. Na forum był na niego mały hajp. Moją uwagę też przyciągną jako projekt w odpowiedzi na wyjątkowe zapotrzebowanie na tego typu urządzenie, gdzie twórcy i nabywcy wyjątkowo zgodnie współpracują. Ma analogiczne zalety do ES100 plus  bonusy wynikające z faktu bycia jego duchowym i autorskim potomkiem. Większa moc, nowy DAC, lepszy EQ, więcej filtrów i nadzieja na upgrade dźwiękowy. Kiedy znalazł się u mnie wywołał duże zmieszanie. Być może dopadł mnie odwrotny syndrom w odniesieniu do ES100, czyli miałem zbyt duże oczekiwania i postawiłem mu zbyt wysoko poprzeczkę. Jednak zamiast rozczarowania jest zmieszanie i lekka dezorientacja. Liczyłem trochę na coś w stylu DA3, takim sie nie okazał. Dostaliśmy postęp w stosunku  do ES100, ale na płaszczyźnie bujniejszego charakteru, w którym pewne rzeczy wypadają lepiej i więcej się dzieje, ale nie dotyczy to ogólnej jakości/czystości dźwięku. Dodatkowo ten charakter już nie jest tak subtelny, tylko mamy tu do czynienia z wyraźnie charakternym jegomościem. Dodatkowo domyślam się skąd takie strojenie wynika i czemu może służyć, ma ono pewien sens, ale niespecjalnie trafia w moje gusta lub może w to do czego jestem przyzwyczajony. Próbę opisu jego charakteru podejmę później (co nie będzie takie łatwe), na razie mogę powiedzieć, że odniosłem wrażenie dość ocieplonego sprzętu. 

Na razie słuchane na nich będą te albumy:

Głównie skupię się na tych piosenkach tworząc opisy:
      - Luminol
      - Flip
      - Polyrhythm Jizm
      - Seven Nation Army
      - Painting
      - Boom, Like That

Na rozgrzewkę będę słuchał po SE na HD668B. A potem porównam BTR5, ES100, Q5K, DA3 po balansie na HD58x. Później się zobaczy. W tle do porównania będą takie źródła jak FiiO X5 i note 9. Będę swoje spostrzeżenia pisał na bieżąco. 

Wszelakie sugestie i dyskusja - mile widziane. 

Ciąg dalszy nastąpi.... ✍️
    • By Gramz
      Cześć,
      Mam do Was prośbę o poradę w temacie zakupu słuchawek wokółusznych, bezprzewodowych.
      1. Mój budżet to max 650-700zł. 
      2. Nie jestem audiofilem, ale cenię sobie bardzo dobrą jakość dźwięku. Zależy mi na bardzo szerokiej scenie, dużej analityczności i neutralnym brzmieniu. Mocny bas nie jest dla mnie priorytetem.
      3. Słucham 90% czasu rocka i bluesa. Czasem muzyki klasycznej z tendencją, że będę jej słuchał coraz więcej.
      4. Zastosowanie: 90% czasu w domu
      5. Nie potrzebuję ANC
      6. Po przeczytaniu wielu recenzji i wpisów na forum zdecydowałem się na Audio-Technica SR50BT jako słuchawki najbardziej pasujące do moich wymagań.
      7. No, ale niezawodni forumowicze zamęcili mi w głowie twierdząc, że 100 razy lepszym rozwiązaniem będzie zakup DAC na Bluetooth np Fiio BTR5 razem z słuchawkami na kabel.
      8. Żeby zmieścić się w budżecie rozważam ISK HD9999 jako kultowe, najlepsze w budżecie do 300 zł spełniające moje wymagania.
      9. Obecnie posiadam Edifier W860BT, Hifiman TWS600 oraz Ostry KC06A chciałbym więc słuchawki które zaskoczą mnie dużo, dużo lepsza jakością dźwięku niż wszystkie moje obecne zwłaszcza oczywiście porównując do Edifier.
      10. Zależy mi na mobilności słuchawek, co prawda słucham w domu, ale głównie chodząc po domu i coś robiąc, a nie siedząc przy kompie. Więc jeśli miałbym brać pod uwagę słuchawki na kabel z Fiio to oczekuje naprawdę, że będzie to różnica warta poświęcenia wygody jaką dają słuchawki całkowicie bezprzewodowe.
      11. Obecnie słucham muzyki z smartphone'a OnePlus 6, głównie Tidal. Czasem FLAC i Poweramp.

No i teraz mam ogromną prośbę do Was o pomoc w wyborze. Czy naprawdę ISK za 220 zł, ale z Fiio BTR5 będą dla mnie dużo lepszym wyborem niż SR50BT za 650zl? Czy odczuje tak ogromną różnicę, że warto się poświęcić i chodzić z tym kablem uwieszonym?;)
      Przyzwyczaiłem się do wygody jaką dają słuchawki bezprzewodowe mając Edifier. Ale z drugiej strony chciałbym mieć w końcu słuchawki, które naprawdę dostarcza mi ogromnej frajdy z słuchania muzyki dlatego jestem gotowy rozważyć kabel i FiiO;)
      Z góry bardzo dziękuję za wszelkie Wasze uwagi i wskazówki. Będą dla mnie bardzo cenne

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy