Skocz do zawartości

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

mógłby mi ktoś może podpowiedzieć czy jest sens dołożenia i kupienia BTR5 vs BTR3K, w sytuacji, kiedy będę słuchał tylko pchełek (w domu)? - będzie słychać różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś może podpowiedzieć czy jest sens dołożenia i kupienia BTR5 vs BTR3K, w sytuacji, kiedy będę słuchał tylko pchełek (w domu)? - będzie słychać różnicę?
Pchełki czy dokanałowe i ile mają omów bo niektóre z pchełek to wysokoomowe potwory

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wfmsiekierka napisał:

Pchełki czy dokanałowe i ile mają omów bo niektóre z pchełek to wysokoomowe potwory

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

 

16, 32 i 64 (jedna para) Ohm-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTR5 bez problemu uciągnie wszystkie. Do 150 Ohm sprawdzone. BTR3K nie wiem jak z tymi 64 ale reszta bez problemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej mocy, dźwięk lepszy. Wyższy poziom i jak bardziej prądożerne słuchawki dorwiesz, np Pinnacle P1 to mocy aż nadto 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no ja juz po odzyskaniu kasy za fiio BTR5 , sukces bo padł mi zaraz po świętach 6 dni po zakupie i ledwo sie uwinołem w 14 dniach żeby odeslać, a co sie stało?, nic słucham sobie po BT (aptx) nagle zwis (zamrozil sie ) i już się nie właczył kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no ja juz po odzyskaniu kasy za fiio BTR5 , sukces bo padł mi zaraz po świętach 6 dni po zakupie i ledwo sie uwinołem w 14 dniach żeby odeslać, a co sie stało?, nic słucham sobie po BT (aptx) nagle zwis (zamrozil sie ) i już się nie właczył kaplica
Gratulacje. Skoro masz już więcej czasu, proponuję zacząć naukę używania kropek i wielkich liter, zamiast zdań dziesięciokrotnie złożonych

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 14:17, gientara napisał:

... nagle zwis (zamrozil sie ) i już się nie właczył kaplica

To napisz jeszcze, jak próbowałeś go odblokować? Któreś kombinacje? Np. "power" i "ciszej" na 20 sekund- tak restartuje się sprzęt pod androidem. Mi się Btr5 regularnie się zamraża, gdy próbuję upgrade z 1.6 do 2.0 i pomaga tylko podłączenie do ładowania. Pół minuty "grzania" i odpala. Taki już ma humor mój blutufek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku fiio miało ver.2.1 żadne kombinacje nie pomogły uceglił sie i tyle.

Edytowane przez gientara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pszona napisał:

A że tak spytam ten nowszy soft od Fiio coś daje? Czy lepiej zostać na starszym jak działa?

wyglada że lepsze jest wrogiem dobrego wiec jak coś działa lepiej tego nie psuć takie jest moje zdanie i tego sie trzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem upgrade firmwareu ale w zasadzie nawet nie pamiętam co on daje :P Zrobiłem dla zasady aby mieć aktualny.

 

Tak w ogóle, nie wiem czy pytanie było ale czy jak BTR5 gra z pc przez usb to do niego sparuję słuchawki BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 12:17, Pszona napisał:

A że tak spytam ten nowszy soft od Fiio coś daje? Czy lepiej zostać na starszym jak działa?

Daje ficzer, że możesz przypisać swoją nazwę do urządzenia, jak ma być wykrywane. Także się nie spinam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Zamowilem po namowie btr5, fh3 i lc2.5c. Mam takie pytanie , czy warto podpiać btr5 pod telefon kablem USB? Odczuje lepsza jakość tidala?. Czy jakość będzie na plikach FLAC o wyższej czestotliwpsci. Jaki to musi być kabel? Coś od fiio czy inny.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, luksand1981 napisał:

Witam. Zamowilem po namowie btr5, fh3 i lc2.5c. Mam takie pytanie , czy warto podpiać btr5 pod telefon kablem USB? Odczuje lepsza jakość tidala?. Czy jakość będzie na plikach FLAC o wyższej czestotliwpsci. Jaki to musi być kabel? Coś od fiio czy inny.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka


 

 

Po USB może być nawet gorzej :)

 

https://www.l7audiolab.com/f/快报fiio-btr5测量中发现的小玩意-usb隔离器/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja nazywa się Fiio Control i jest do pobrania z Play.Google 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności