Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Jot R napisał:

A DHL to przypadkiem nie pewne 23% VAT?

Mi kilka razy z tego sklepu Fiio przychodziły przesyłki DHL i nigdy nic nie zapłaciłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Mi kilka razy z tego sklepu Fiio przychodziły przesyłki DHL i nigdy nic nie zapłaciłem 

Bez cła byłoby spoko, piszą też że należy ich poinformować po zakupie to mogą coś pomóc w ominięciu cła, ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez cła byłoby spoko, piszą też że należy ich poinformować po zakupie to mogą coś pomóc w ominięciu cła, ciekawe...
Pewnie ta pomoc polega na zaniżeniu wartości przesyłki na deklaracji, no albo wysłanie czymś innym niż DHLem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie chciał zamawiać z FiiO AliExpress Store DHLem, to BTR5 pojawił się też w BrightAudio Store, czyli raczej dobrym i sprawdzonym sklepie na Ali (nie raz zamawiałem tam). 

Jest wysyłka AliExpress Standard Shipping i jest opcja kupienia ze skórzanym case - w zestawie za 145,90 dolca :)

 

A druga sprawa, w tym samym sklepie jest też Shanling UP4 za 99 dolarów gdyby ktoś chciał tańszą alternatywę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Zamoy72 napisał:

Mój egzemplarz w drodze....z hifigo...w końcu wysłali. Zobaczymy czy zdetronizuje ES100...

To widzę cenowo wychodzi ok 515zł, niby z Ali trochę taniej bo poniżej 500zł ale to nie jest znacząca różnica no i jeszcze pozostaje kwestia warunków gwarancji... Ja bym chciał u nas kupić, liczę że cena nie będzie zaporowa przy tych od Chińczyków... Do tego pasowało by jakieś kabelki zbalansowane - dla FH5 i 2pin dla CCA C16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
Godzinę temu, rayfe napisał:

Hejo, co tu taka cisza? :P Nic info o dostępności ani o cenach a chinole na Ali co rusz dodają kupony żeby zachęcić ;) 

 

Mozna juz kupować od jakiegoś czasu:

 

https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/wzmacniacze-z-dac/fiio/2019121298224020137/6953175790686/fiio-btr5-bluetooth-amp-dac  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, dobra cena!
Jestem szczerze zaskoczony, bo spodziewałem się okolic 6 stówek :)

@MP3store a jest już fizycznie dostępny?
Bo na stronie status, że wysyłka 1-6 dni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam od wczoraj wiec nie posłuchałem za wiele ale recenzja na kropka.audio jest kropka w kropkę 😆 spójna z tym co usłyszałem.

nie napisze, ze lepsze niż es100, raczej inne i znów jest to precyzyjnie opisane w recenzji.

jedyny minus na razie za apke, bo ta z radosne jest dużo lepsza, ma więcej funkcji, które są dokładnie opisane w samej apce.

tak na szybko jeszcze napisze, ze dobrze mi zagrał btr5 z blonami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już od 2 dni. Najogólniej rzecz ujmując gra perfekcyjnie z moimi Shanling ME500. Nie wyobrażam sobie już lepszego grania. Czekam jeszcze tylko na przewód zbalansowany bo to wyjście ma położony nacisk na wyższą jakość. Wszystko napisane w recenzjach. Od razu wybija się świetna holografia, szeroka scena, głębia czego brakowało w większości wzmacniaczy jakie miałem. Apka powinna być na bieżąco aktualizowana. Bardzo duży zapas mocy czego też często mi brakowało. Domyślnie włącza mi się na LDAC chyba można to zmienić w apce. Brakuje mi tylko miejsca na podpięcie smyczki i zawieszenia na szyje bo tak to pozostaje noszenie w kieszeni. Dodany klips mi nie podchodzi. Powiększa optycznie całe urządzenie no i syf będzie się dostawał między tył a klips urządzenia. No i sam design. Od razu czuć, że mamy do czynienia z czymś premium. Jest piękny.

Edytowane przez Argennto
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Argennto napisał:

Ja mam już od 2 dni. Najogólniej rzecz ujmując gra perfekcyjnie z moimi Shanling ME500. Nie wyobrażam sobie już lepszego grania. Czekam jeszcze tylko na przewód zbalansowany bo to wyjście ma położony nacisk na wyższą jakość. Wszystko napisane w recenzjach. Od razu wybija się świetna holografia, szeroka scena, głębia czego brakowało w większości wzmacniaczy jakie miałem. Apka powinna być na bieżąco aktualizowana. Bardzo duży zapas mocy czego też często mi brakowało. Domyślnie włącza mi się na LDAC chyba można to zmienić w apce. Brakuje mi tylko miejsca na podpięcie smyczki i zawieszenia na szyje bo tak to pozostaje noszenie w kieszeni. Dodany klips mi nie podchodzi. Powiększa optycznie całe urządzenie no i syf będzie się dostawał między tył a klips urządzenia. No i sam design. Od razu czuć, że mamy do czynienia z czymś premium. Jest piękny.

Skąd zamówiłeś balans do ME500 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Aliexpress:

 

https://pl.aliexpress.com/item/32955074725.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.79185c0fheiUPv

 

Może styk MMCX będzie dobry. Jak nie kupię zbalansowany FIIO RC-MMCX3B TPE. A jak żaden z nich nie będzie dobrze spasowany będę "drążył" temat gwarancji z moimi ME500

 

 

Edytowane przez Argennto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Argennto napisał:

 Brakuje mi tylko miejsca na podpięcie smyczki i zawieszenia na szyje bo tak to pozostaje noszenie w kieszeni.

@ArgenntoTutaj chyba można smycz podpiąć:

DD C-B5, Leather Case for FiiO BTR5 Bluetooth AMP

https://pl.aliexpress.com/item/4000496005023.html

Dostałem to etui od hifigo za opóźnienie w wysyłce i jest ok.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności