Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Najner napisał:

 

Kuuuuuuuuuurde, Jaro nawet bez słuchania wie co jest pięć ;) Brakuje mi tej umiejętności, sporo kasy bym zaoszczędził, bo ja niestety muszę najpierw posłuchać sprzętu 😕 

Jeszcze na Fiio się nie zawiodłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał:

 

Kuuuuuuuuuurde, Jaro nawet bez słuchania wie co jest pięć ;) Brakuje mi tej umiejętności, sporo kasy bym zaoszczędził, bo ja niestety muszę najpierw posłuchać sprzętu 😕 

I co @maciux potwierdził moje podejrzenia, pierwsze miejsce na podium Fiio BTR5, potem ES, znowu Fiio i na końcu na najgorszym 4 miejscu AK. Sądzę, że M11 Pro też nie zawiedzie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

I co @maciux potwierdził moje podejrzenia, pierwsze miejsce na podium Fiio BTR5, potem ES, znowu Fiio i na końcu na najgorszym 4 miejscu AK. Sądzę, że M11 Pro też nie zawiedzie

Ja zostaję z es100, nawet jeżeli mógłbym zamienić bez dopłaty ;)

 

"Z drugiej strony, BTR5 przy ES100 wydaje się być bardziej bezwzględny, bezduszny i mniej barwny. Nie ma tak bliskiej średnicy, nie brzmi tak naturalnie i relaksująco, jak ES100, faworyzuje aspekt techniczny nad muzykalnym."

"Gdy wolimy bardziej nasycony i naturalny przekaz, ES100 może być lepszym wyborem."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję!

Wszystko pięknie.... tylko ta cena. Ale kusi.... kusi....

 

Zastanawiam się jak będzie się zgrywał z iphonem 8, bo co do moich FLC8S to jestem spokojny

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo bo tylko AAC ci pójdzie z japka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Słabo bo tylko AAC ci pójdzie z japka

No właśnie. Szkoda. Tym niemniej nie zamienię ios na android.

Plus, że XPD-100R ma BT.

 

Pytanie: czy jest sens inwestować w BTR5, jeśli ma być używany głównie z ajfonem?

 

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, retter napisał:

Mnie bardziej ciekawi kiedy es100 mk2 będzie.

- Tapatalk
 

Jest na amazonie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Markonelli napisał:

@maciux czy wśród tych pozostałych od FiiO masz może Utws1?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Zakładam w zasadzie identyczny z uwagi na "podzespoły" performance jak TRN BT20S czyli super, różnica to wykonanie oraz cena no i ciekawe czy Fiio da wersję 2pin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Homzik napisał:

Według specki jest chyba 2-pin 0.78 mm.

Zależy gdzie kupisz, są dwa źródła na Ali, w Fiio OfFicial Store sam bez słuchawek mmcx a first Fashion store z 2pin 0,78 mm

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności