Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Ja chyba poczekam na Święta. To miała być Gwiazdka

 

Sprawdź @maciux jak napędza nauszne po balansie !

 

Z tym będzie problem, bo w balansie mam jedynie Ethery oraz Audeze i aktualnie nie mam jak przejść z XLR-a na 2,5 mm :) A LCD-2 CB czy Ethery to i tak niezbyt nadają się do testów urządzeń mobilnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Z tym będzie problem, bo w balansie mam jedynie Ethery oraz Audeze i aktualnie nie mam jak przejść z XLR-a na 2,5 mm  A LCD-2 CB czy Ethery to i tak niezbyt nadają się do testów urządzeń mobilnych.
Wysłać Ci 2.5mm balanced na XLR do sprawdzenia?
Chwilowo mogę się bez obyć.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maciux napisał:

 

Z tym będzie problem, bo w balansie mam jedynie Ethery oraz Audeze i aktualnie nie mam jak przejść z XLR-a na 2,5 mm :) A LCD-2 CB czy Ethery to i tak niezbyt nadają się do testów urządzeń mobilnych.

Jakbyś go z jakimiś DAPami z popularniejszych porównał np z X5III to stawiam browara 😜 Ewentualnie słowo o jakimś np LG V30 itp 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zerkałem - więcej bajerów. Jeszcze nie tyle, co w apce Earstudio, ale jest jakaś korekcja zniekształceń, dużo filtrów cyfrowych, EQ, jakieś ustawienia zegaru DAC-a, regulacja głośności oddzielnie dla powiadomień. Wiele z opcji dostępne bezpośrednio z poziomu adaptera, konfigurowalne na wyświetlaczu.  

Kilka fotek na szybko:

1as.thumb.jpg.c7c49f385b50cf3b7d16a906ab4a8dc0.jpg

2as.thumb.jpg.ecc510021fde1b463d82d8372a4e9362.jpg

3as.thumb.jpg.446ed5460220c15a9666eaf1e00ea02d.jpg

 

Jakieś fotki i opis es100 vs btr5 chyba sporo osób na to czeka.

Porównanie apek do kompletu też ma sens.

Oba to chyba konkurencja na podobnym poziomie, pytam bo jestem ciekawy.

 

 

 

- Tapatalk

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, retter napisał:

opis es100 vs btr5

 

Zdecydowanie, btr5 ma dużo więcej mocy, ale jestem bardzo ciekawy jak gra pod względem barwy, bo Radsone gra bardzo fajnie nasyconym, analogowym dźwiękiem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zdzichon napisał:

 

Zdecydowanie, btr5 ma dużo więcej mocy, ale jestem bardzo ciekawy jak gra pod względem barwy, bo Radsone gra bardzo fajnie nasyconym, analogowym dźwiękiem. 

Ustalmy coś takie pudełeczko ma sens mobilnie bo w domu mogę używać dapa nawet jeśli jest to cube czy sp2000.

Jeśli mobilnie to IEMy lub mniejszy hełm, to większe znaczenie ma:

-balans tolnalny

-barwa

-SQ

-mobilność

-stabilność BT

-CZAS PRACY.

 

A nie czy ma 100mW czy 160mW choć ma to jakiś pośredni i bezpośredni wpływ na wyżej wymienione cechy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, all999 napisał:
39 minut temu, Nicodem napisał:
Szkoda że radsone jakoś milczy o nowym produkcie. ES100 mk2 to raczej kosmetyka tylko.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

Dlatego milczy.

https://www.amazon.com/EarStudio-ES100-24bit-High-Resolution-Bluetooth-Unbalanced/dp/B078H4YD2L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nic specjalnego nie wnieśli ale chwała za poprawienie ewidentnych problemów - przyciski i ciemny LED.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nic specjalnego nie wnieśli ale chwała za poprawienie ewidentnych problemów - przyciski i ciemny LED.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


A z ciekawości, co jest nie tak z ledem i przyciskami bo do tej pory nie stwierdziłem problemów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ludzi narzekała że za ciemny LED i nie widać statusów.
Przyciski - wycierają się na maksa a ich klik też jest różny.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ludzi narzekała że za ciemny LED i nie widać statusów.
Przyciski - wycierają się na maksa a ich klik też jest różny.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


Chyba muszę przeczytać instrukcję obsługi :) Jakie tam są statusy? U mnie po prostu mruga na zielono. Chyba, że nie rozgryzłem tematu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, all999 napisał:

Chyba muszę przeczytać instrukcję obsługi :) Jakie tam są statusy? U mnie po prostu mruga na zielono. Chyba, że nie rozgryzłem tematu...

@all999 kolor zależy od kodeka, który aktualnie jest używany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają, że globalna premiera BTR5 25 listopada. Podejrzewam, że wówczas pierwsza (niewykluczone że ograniczona) partia może trafić do FiiO AliExpress Store.

 

Ma też powstać limitowana edycja nazwana Realm of The Sky Edition, planowane 2000 sztuk globalnie i prawdopodobnie w wyższej cenie niż zwykły.

 

FB_IMG_1574464163931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kordal napisał:

Ptaszki ćwierkają, że globalna premiera BTR5 25 listopada. Podejrzewam, że wówczas pierwsza (niewykluczone że ograniczona) partia może trafić do FiiO AliExpress Store.

Ma też powstać limitowana edycja nazwana Realm of The Sky Edition, planowane 2000 sztuk globalnie i prawdopodobnie w wyższej cenie niż zwykły.

Czarny ładniejszy. Czekamy na cene i testy :) Ale spodziewam się że powinien grać co najmniej na poziomie 2x droższych DAPów za tą kasę, może i porównywalnie/lepiej jak X5 III, w końcu jest okrojony względem nich z ekranu...

Edytowane przez rayfe
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kordal napisał:

Bierzcie i kupujcie z tego wszyscy :)
BTR5 w FiiO AliExpress Store:
https://s.click.aliexpress.com/e/PHYEdfpGX
Niestety cena $139.99 a nie 109.99

Przegięli z tą ceną... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności