Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO BTR5


kordal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dwie ciekawostki:

Po pierwsze - dodali już informacje o BTR5 na stronę, ale trochę rzeczy nieprzetłumaczonych z chińskiego http://www.fiio.com/btr5

Drugie - FiiO sprzedało już pierwszą partię na chińskim tMallu. Są dzięki temu zdjęcia kupujących :) 

O1CN01RBJEQF1EPaoRnyWtl_!!0-rate.jpg_400x400.jpg

O1CN01kVXMIb1EPaoOnsWPH_!!0-rate.jpg_400x400.jpg

O1CN01UVv29c1azFBmjlACL_!!0-rate.jpg_400x400.jpg

O1CN01lz0Rd91Ogfjn1GAA3_!!0-rate.jpg_400x400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rayfe napisał:

Zdjęcie 3 to porównanie z BTR3? Widze sporo większy BTR5 ale 3 nie miałem w ręku... Kordal jakie masz odczucia względem rozmiaru?

dla mnie BTR3 był bardzo malutki. Rzeczywiście będzie większy, ale wg mnie nadal nie powinna być to wielkość która będzie przeszkadzać. 

Ostateczny osąd wydam jak wymacam go - mam nadzieję możliwie jak najszybciej :)

2 minuty temu, gentillo napisał:

Mi tam rozmiar nie przeszkadza byke by grało fajnie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

We wszystkich ostatnich dawali AKM, teraz poszli po ESS...no zobaczymy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marek_m napisał:

Jak ma być tak duże, wybieram M0 lub M5.

Dla mnie Shanling M0 był uciążliwy, dotyk masakra za każdym razem nie to co chciałem... Grał spoko i rozmiar super ale UI mnie irytowało... FiiO M5 zakładam że jest podobny... Fakt, to niezależne odtwarzacze przy BTR5 ale ciekawi mnie porównanie SQ a także funkcjonowanie jako usb dac bo M0 robił to w miarę, tylko i aż biorąc pod uwagę cenę i rozmiar...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie to tam..... wolę aby przygotowali dobry sprzęt, jakością dźwięku przewyższającą BTR3 (dla mnie to fajny sprzęt), z wyjściem balans i w miarę dobra baterią. Wtedy prezent na Gwiazdkę mam !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Mnie to tam..... wolę aby przygotowali dobry sprzęt, jakością dźwięku przewyższającą BTR3 (dla mnie to fajny sprzęt), z wyjściem balans i w miarę dobra baterią. Wtedy prezent na Gwiazdkę mam !

Według slajdów tak ma być :)

Edytowane przez rayfe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie możliwość podpięcia tego ustrojstwa pod np. laptopa/telefon (po kablu usb), by pełniło funkcję DAC/AMP'a?

Oczywiście, że tak. Będą dwa tryby pracy jako USB DAC - nie wymagający dodatkowych sterowników, z ograniczonymi parametrami, i ze sterownikami, wtedy full performance default_smile.png

Za tryb USB DACa odpowiada chip XMOS XUF208 wg specki default_smile.png

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wygląda bardzo ciekawie.

 

Wiadomo już kiedy dokładnie wyląduje na półki sklepowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dorwałem do testu. Jest rzeczywiście wyraźnie większy, zaskoczyło mnie to. Wykonanie za to petarda, masywny i wygodny, chociaż ponownie dużo szkła i klips z zewnętrznym etui, tak jak widać na zdjęciach wyżej.

 

Pierwsze odsłuchy - wrażenia pozytywne. Podłączyłem FH7 przez balans i jest równo, precyzyjnie, przestrzennie i technicznie - bardziej neutralne i zrównoważone granie od BTR3, bliżej charakteru EarStudio ES100, ale na szczegółowe porównania przyjdzie jeszcze czas.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maciux napisał:

Dorwałem do testu. Jest rzeczywiście wyraźnie większy, zaskoczyło mnie to. Wykonanie za to petarda, masywny i wygodny, chociaż ponownie dużo szkła i klips z zewnętrznym etui, tak jak widać na zdjęciach wyżej.

 

Pierwsze odsłuchy - wrażenia pozytywne. Podłączyłem FH7 przez balans i jest równo, precyzyjnie, przestrzennie i technicznie - bardziej neutralne i zrównoważone granie od BTR3, bliżej charakteru EarStudio ES100, ale na szczegółowe porównania przyjdzie jeszcze czas.

Obfotografuj go trochę :)

Zerkałeś do aplikacji FiiO Music jak funkcjonalność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zerkałem - więcej bajerów. Jeszcze nie tyle, co w apce Earstudio, ale jest jakaś korekcja zniekształceń, dużo filtrów cyfrowych, EQ, jakieś ustawienia zegaru DAC-a, regulacja głośności oddzielnie dla powiadomień. Wiele z opcji dostępne bezpośrednio z poziomu adaptera, konfigurowalne na wyświetlaczu.

 

Kilka fotek na szybko:

1as.jpg

2as.jpg

3as.jpg

Edytowane przez maciux
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciux napisał:

Tak, zerkałem - więcej bajerów. Jeszcze nie tyle, co w apce Earstudio, ale jest jakaś korekcja zniekształceń, dużo filtrów cyfrowych, EQ, jakieś ustawienia zegaru DAC-a, regulacja głośności oddzielnie dla powiadomień. Wiele z opcji dostępne bezpośrednio z poziomu adaptera, konfigurowalne na wyświetlaczu.

 

Kilka fotek na szybko:

1as.jpg

2as.jpg

3as.jpg

Ten ekranik wygląda praktycznie :)

 

Liczę że jak najszybciej uda mi się go dorwać, jednak póki co FiiO wymiguje się od odpowiedzi na pytania kiedy druga partia produkcyjna, pada odpowiedź "not yet". 

 

Cena dla Europy: 119.99EUR

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit, sporo... Liczyłem że max 400zł wyjdzie  
No niestety, u nas w PL oczekiwałbym między 500 a 550.

Ja pewnie i tak będę sprowadzał od jakichś Chińczyków, najlepiej DHLem. Walić VAT, ważne żeby szybko dorwać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności