Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aune E1 - Eksluzywna para doków!


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa recka, ja ich dźwięk odbieram prawie zupełnie na odwrót. Scena bardziej szeroka niż głęboka. Góra wyciągnięta, ale nie gra pierwszych skrzypiec. Jednak wokal nie rzuca się w uszy. Nie są jakoś specjalnie dociążone, zwyczajne. Bas jak bas, normalny, ale miękki. Ogólnie dosyć równe i w pewnym sensie nawet nudnawe granie. Można ich długo słuchać bez zmęczenia. Bardzo wygodne.

Edytowane przez bob2000
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bob2000 napisał:

Ciekawa recka, ja ich dźwięk odbieram prawie zupełnie na odwrót. Scena bardziej szeroka niż głęboka. Góra wyciągnięta, ale nie gra pierwszych skrzypiec. Jednak wokal nie rzuca się w uszy. Nie są jakoś specjalnie dociążone, zwyczajne. Bas jak bas, normalny, ale miękki. Ogólnie dosyć równe i w pewnym sensie nawet nudnawe granie. Można ich długo słuchać bez zmęczenia. Bardzo wygodne.

Mnie też dźwięk się wydaje inny od recenzowanego... Przy jasnych źródłach góra jest wyeksponowana  ewidentnie. To bardzo podatne słuchawki na źródło jeśli chodzi o barwę - choć ta zawsze jest bezpieczna. Hehe nawet podłączone z ciekawości do telefony dla seniora za 50 zł grają fajnie. A co do sceny to np. z Sony ZX1 jest że 100cm poza głową po lewej i prawej z kapitalnym planowaniem instrumentów. Bardzo bezpieczne i relaksujące granie bogate w detal. A im lepsze źródło tym bardziej rasowy dźwięk. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaworrr napisał:

Da się je nosić OTE, noszę bez prowadnic, nie mikrofonują.

W moim przypadku przewody bardzo szybko spadają z ucha przy próbach noszenia OTE, a mam dosyć odstające uszy jak zresztą widać na materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać przy zakładaniu tipsów tak jak koledzy piszą. Za mocno naciagniete przez co jest sieka dźwięku w uszach. Źródło też robi swoje. Na Galaxy S9 grały trochę za ciemno. Natomiast z DFR zgrywały się o niebo lepiej. Fajnie wyciągnięta góra bez sybilacji, sporo detalu I łagodnie podbity bas ale bez przesady. 

Nie wnikam co zrobisz z tym filmem aczkolwiek przydaloby się dać jakieś sprostowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BitWolf napisał:

W moim przypadku przewody bardzo szybko spadają z ucha przy próbach noszenia OTE, a mam dosyć odstające uszy jak zresztą widać na materiale.

Stosuję cienkie zausznice. Dobrze się sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
15 godzin temu, wiatrak napisał:

Daj proszę linka do tych cienkich ?

Nie pamietam skąd je mam. Jakies stare doki SoundMagic chyba

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności