Jump to content

Recommended Posts

Fostex TM2 True Wireless Stereo

Słuchawki Bt wchodzą na salony :) musimy się z tym zgodzić. Technologia mocno się rozwija. Słuchawki są co raz lepsze więc i nasze wygórowane oczekiwania wreszcie mogą być spełnione. 

Te oczekiwania ma spełnić Fostex - TM2 mają być słuchawkami dla wymagającego melomana. Ma go przyciągnąć jakość wykonania oraz brzmienie, rasowe i pełne. Pełne nie tylko basu, ale całej składowej i nie zabraknie góry oraz średnicy i to bardzo dobrej!

TM2-main_vis_banner-980x399.jpg

Konstrukcyjnie bardzo ciekawe rozwiązanie bo wszystko co potrzebne do cieszenia się BT zamontowane jest w zausznikach, które połączone są ze słuchawkami łącznikiem. Zmieniając łącznik możemy korzystać z uroków BT z wieloma innymi modelami słuchawek. Szkoda, ze Fostex nie przewidział zakupu modułów oddzielnie.

Jak tylko dostaniemy modele testowe słuchawki trafia do testerów i będzie ich można posłuchać na wybranych sklepach. 

Zamówienia składamy do końca sierpnia, normalnie przez link produktu niżej dopisując w uwagach swój nick z forum i hasło akcji: TM2 PREORDER.

Dostaniemy linka zwrotnego ze zmienioną ceną i dokończymy zakup.  Realizacja zamówień to wrzesień.

Cena regularna: 1249 PLN

Cena preorderu: 899 PLN

Link do produktu: 

https://mp3store.pl/article/4140-fostex-tm2-true-wireless-stereo.4995090308524.2019080748721102455.html

TM2_pre_release_HPFES2019-480x480.jpg

Dodatkowo można zamówić odpowiednie końcówki nie tylko do słuchawek Fostexa ale i naszych ulubionych np. FiiO, Shure i inne. 

Wyobraźcie sobie Andromedy z takim modułem :) 

ET-TM2MMCX - 149 PLN 

ET-TM2F2P  - 159 PLN

ET-TM2C2P – 199 PLN

4555354_tinhte_fostex_tm2.jpg

Linki do modułów umieszczę w późniejszym terminie. 

• Like 4

Wygląda na to, że w standardzie jest przejście na MMCX tak? Czy jednak trzeba dokupywać przejściówkę?

Faktycznie. Kurcze nowy chipset Qualcomm i nawet bez HD?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Wygląda na to, że w standardzie jest przejście na MMCX tak? Czy jednak trzeba dokupywać przejściówkę?

Tak. W zestawie jest standasrdowo:  ET-TM2MMCX 

Testowy model mamy w Wawie.  Mozna podpiąć do FiiO Fh7 czy Andromeda i mamy mega dźwięk w technologii True Wireless.

Fostex tutaj się na prawdę postarał. Moduły sa kozackie dźwiękowo a dodatkowo nie czuć, że się je ma na uszach.

04_05_500x333.jpg

D8WlzxdUEAAeZ93.jpg

D74BOErU0AAmduG.jpg

• Like 1

Moduł możliwy do przetestowania w oddziale warszawskim, same słuchawki TM2 grają dość równo z delikatną dozą muzyki, ale bez wycofania w części środkowej i górnej pasma. Dokładając do tego możliwość przepięcia samych modułów do słuchawek np. już posiadanych... robi to małe zamieszanie, oczywiście pozytywne, w środowisku true wireless. Po przetestowaniu z FH7 czy Andromedą, krótko, warto to nabyć, chociażby dla samego modułu :)

Jakby ktoś chciał same słuchawki z tego zestawu to zapraszam na priv. Dogadamy się. default_smile.png

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

po sprawdzeniu ja sie pisze na sztuke. szkoda, że dopiero dostępność to wrzesień

1. Szczygiel

Pytanie techniczne, da się w tym biegać? :)

W dniu 29.07.2019 o 10:08, Jot R napisał:

Pytanie techniczne, da się w tym biegać? :)

Tak. Można biegać.  Duży atut to własnie brak jakiegokolwiek uczucia, że ma się coś na uszach. To jest zaskakujące.

W dniu 27.07.2019 o 16:32, szczygiel napisał:

po sprawdzeniu ja sie pisze na sztuke. szkoda, że dopiero dostępność to wrzesień

1. Szczygiel

Dobra informacja jest taka, że towaru spodziewamy się najprawdopodobniej już w połowie sierpnia.

Cytat

Play time / Call time:Max approx. 10 hours

No ciekawe, było testowane ile faktycznie wytrzymują na baterii? Jeśli się zbliżają do ww. wartości, to bierę!

PS: Wyślecie mi do Czech jakby co, prawda? Akurat nie planuję teraz być w Polsce.

Jak podłączysz pleciony interkonekt mmcx-mmcx to będzie git, bo wszyscy na mieście wiedzą że pleciony kabel = pro audiofil

W dniu 4.08.2019 o 22:26, wfmsiekierka napisał:

Bez LDAC, porażka, ja w tej kwestii jestem uparty. No i wyglądasz jak osoba z problemem słuchu
https://images.app.goo.gl/JXoTQWRSXJjs5r73A

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Raczej nieprędko się doczekasz true wirelessów z LDAC ze względu na zapotrzebowanie mocy obliczeniowej tego kodeka (a tym samym prądu).

26 minut temu, soulreaver napisał:

Raczej nieprędko się doczekasz true wirelessów z LDAC ze względu na zapotrzebowanie mocy obliczeniowej tego kodeka (a tym samym prądu).

No chyba że bateria w kasku :) 

Z Naszych informacji wynika, że najnowsze Qualcomy nie supportu-ja LDACa.

Sony stwierdzilo, ze nie ma potrzeby aby opracowywali kodek pod najnowsze Qualcomy bo większość ich urzadzen dziala na wcześniejszych wersjach.

Dobra wiadomosc idzie z Capmfire Audio, którzy podjęli się developmentu na własną rekę i być może za jakiś czas pojawi się urządzenie, które będzie wspierać wszystko co możliwe.

• Like 2

W tej chwili mam TWS Lenovo i nie zmienię ich aż doczekam się jakiegoś modelu dobrze grającego z LDAC

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

On 8/8/2019 at 3:55 PM, MP3store said:

Dobra wiadomosc idzie z Capmfire Audio, którzy podjęli się developmentu na własną rekę i być może za jakiś czas pojawi się urządzenie, które będzie wspierać wszystko co możliwe.

SPRZEDANE :)

Gdzie link do preorder? :) 

• Like 1