Jump to content
  • 0

Słuchawki doki do 1000zł

Aleandir

Question

Cześć,

Ostatnio zaopatrzylem się w słuchawki bezprzewodowe, a na kablu zgubiłem swoje final audio e3000c.

Chcałbym wejść w droższy sprzęt. Szukam czegoś do 1000zł, niestety będę korzystał tylko z telefonu (brak wzmacniacza).
Szukam czegoś relaksującego - z fajną sceną. +gdyby był wymienny kabel.

Zainteresowaly mnie fiio fh5, ale wiem jak to gra w porownaniu do fa e3000c (zakładam ze pod względem ceny dużo lepiej :P ).
Czy polecilibyście, czy jednak ewentualnie coś innego do 1000zł?

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sound Quality - jakość dźwięku (nie charakter grania)

W sumie też nie musi być u mnie jasny charakter grania. Dla relaksu to nawet lepiej:)

• Like 1

• 0
4 godziny temu, Aleandir napisał:

Chcałbym wejść w droższy sprzęt. Szukam czegoś do 1000zł, niestety będę korzystał tylko z telefonu (brak wzmacniacza).
Szukam czegoś relaksującego - z fajną sceną. +gdyby był wymienny kabel.

Z jakiego telefonu będziesz słuchał? Jeśli nic co miało by ciut lepszy przetwornik ,to może warto zainwestować w wzmacniacz i słuchawki. Ibasso ostatnio wypuściło DC01 ,który zbiera bardzo dobre opinie ,a jest dość niedrogi. Do tego it01s i powinno być naprawdę Ciekawie. Jesli nie chcesz wzmacniacza ,to mozesz celowac w fh5 ,jeśli pasuje Ci takie granie, lub dunu Titan6 ,które też powinny dobrze zagrać z telefonu 

• Like 2

• 0
32 minuty temu, Aleandir napisał:

@Methuselah

A jak Oriveti brzmią w porównaniu do FH5?

@Loke13

Telefon sgs 8. Czy FH5 zagrają z fona?

S8 powinien dac sobie radę rośnie z z falcon C. Nie wyciągnie może maxa z tych słuchawek , ale już powinno być dobrze. Dopytaj @Methuselah,bo chyba też z s8 testował. Fh5 na pewno da radę, tylko nie wiem czy podejdzie Ci takie granie. Jest gładko, basowo i całkiem przestrzennie ,ale teoche "cukierkowo". Na dłuższą metę może męczyć 

• Like 1

• 0

Falcony na S8 będą strasznie darły ryja, a bas się rozjedzie. One potrzebują prądu. O wiele lepszym wyborem byłyby iBasso IT01s, które grają nawet z ziemniaka.

• Like 1

• 0
Godzinę temu, Aleandir napisał:

@Methuselah

A jak Oriveti brzmią w porównaniu do FH5?

@Loke13

Telefon sgs 8. Czy FH5 zagrają z fona?

Oriveti New Primacy są łatwiejsze w odbiorze niż FH5. Maję lepiej wyważony dół, który jest nieco szybszy. FH5 grają mocno subbasowo, co niekoniecznie jest idealne do relaksującego grania, a do tego mocno wysunięte wokale, które z S8 mogą "wchodzić w twarz". ONP zagrają spokojniej, mniej wyczynowo, ale bardziej relaksującym dźwiękiem, dla wielu - romantycznym.

https://gadzetomania.pl/60445,oriveti-new-primacy-sluchawki-premium-w-dobrej-cenie-test

Falcon-C to nie słuchawki do relaksującego grania i raczej nie są idealne pod smartfony. iBasso IT01s spoko, dość transparentne, ale niekoniecznie tego będziesz chciał po przesiadce z E3000C. Ciekawą opcją pod telefony są 1More Quad Driver, ale nie mają wymiennych kabli. Moim typem są ONP.

• Like 2