Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki BT nauszne z najlepszym ANC


Marx2

Pytanie

Witam

Szukam słuchawek z jak najmocniejszym trybem ANC. Jakość audio jest nieistotna bo głównie słucham podcastów.

Aktualnie mam Plantronics BackBeat Pro i są ok ale tłumienie hałasu jest takie sobie.

Czytałem sporo dobrego o Sony wh-1000xm3 ale cena jest zbyt wysoka.

ANC potrzebuje do tłumienia hałasu kosiarki spalinowej, a więc są to dosyć duże wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nietety to dośc spory klocek pod uchem, dodatkowo nie wiem jak wygląda sprawa zasilania (na ile h wystarczy) i sterowania (nie widzę żadnych przycisków). Ergonomia takiego rozwiązania jest zbyt niska. Szczególnie że płace za super dźwięk, którego (w przypadku podcastów) nie wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepszą redukcję hałasów z otoczenia zapewni Ci tłumienie pasywne Etymotic. Miałem ER3XR i Sony 1000XM2, wiem co mówię ;) Dodatkowo w słuchawkach wokółusznych kosząc trawę latem będzie Ci bardzo gorąco i niekomfortowo. Ja nie mogłem wytrzymać w XM2 nawet w biurze więcej niż godzinę, bo w uszy gorąco. Z dokanałowymi Etami nie będziesz miał takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciężko Ci będzie pomóc - jedne sensowne co mogę Ci poradzić, to udać się do najbliższego MM (nie dla idiotów), puszczać nagranie kosiary z telefony, a z drugiego przetestować Sony WH-H900N. Jeśli to się powiedzie powodzeniem - wtedy upolować na ryneczku te słuchawki (spokojnie upolujesz w cenie 600 używane, albo nawet nówki).

 

Tańszych nie sprawdzałem i nie znam nawet.

 

Może w markecie trafisz jakieś tańsze i też będą się sprawdzały - wtedy podobnie, szukałbym najpierw w sieci, ostatecznie promocji w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są na necie jakieś Taotronics, MPower itp wynalazki

Znalazłem tez kanał na Youtube który pokazuje skuteczność ANC, ale głównie w tych drogich słuchawkach.

Może faktycznie jakieś dokanałowe słuchawki byłyby dobrym rozwiązaniem? Są w końcu takie także z BT, może coś doradzicie?

Istotne jest aby wytrzymały z 6h grania, a może i więcej, bo z czasem akumulator traci na wydajności. Duże nauszne słuchawki zazwyczaj grają kilkanaście godzin więc to nie problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności