Skocz do zawartości
  • 0

Wokółuszne i ewentualnie źródło do 3000 zł.


pawelekdabek

Pytanie

Cześć. 

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze zamkniętych słuchawek wokółusznych

 

Dzięki rekomendacji Pana Jakuba z Audiofanatyk.pl oraz osób z tego forum zakupiłem sobie Aune E1 i ich brzmienie spodobało mi się do tego stopnia, że pozbyłem się wszystkich moich słuchawek i dokupilen sobie do nich custom tipsy z firmy custom art. Jako odtwarzacz służy mi Shanling M0 i od tamtego czasu byłem zadowolony z brzmienia tego zestawu.

Ostatnio jednak zauważyłem, że nic mnie już nie zaskakuje w dźwięku tak jak to było na początku. Jest dobrze ale chciałbym czegoś więcej. Dlatego zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze moich następnych słuchawek. Tym razem chciałbym, żeby były one wokółuszne zamknięte. Brzmienie może być podobne do Aune E1 ale chcialbym żeby jakościowo było wyraźnie lepiej. Nie obraziłbym się również gdyby było w nich więcej dołu. Wcześniej miałem też bezprzewodowe Sony WH-900N i ich brzmienie też mi się podobało ale było gorsze od Aune E1. Nie lubię słuchawek jasnych z bardzo ostrą górą, wręcz mam awersje do takiego grania więc takie słuchawki odpadają całkowicie. 

 

Jeżeli chodzi o źródło to ono może być wąskim gardłem przyszłego zestawu więc możecie również polecić jakiś DAP (wolę odtwarzacz niż cos w rodzaju DACa w stylu ibasso DC01) 

Do tej pory zastanawiałem się nad kilkoma modelami, między innymi nad:

EDIFIER H880

MEZE 99 CLASICS

Ale wydaje mi się, że w tej kwocie można kupić coś lepszego. 

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności