Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z zamówieniem w Amazon.DE - Pomocy


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
potrzebuje pomocy z Amazonem. Dnia 7 czerwca zamowilem towar z dostepnoscia "do uzgodnienia", po 2 dniach dostalem mejla z informacja, ze towar bedzie dostepny dnia 10 lipca U MNIE, bo pojawil sie juz na magazynie. 10 lipca minąl, towar nie zostal nawet wyslany. Zadzwonilem do Amazona, zapewnili mnie, ze skoro termin jest wyznaczony na dzien 10 lipca, to znaczy, ze w ten dzien dojdą. Termin minal, towaru dalej brak, ale po moim telefonie termin zmienil sie na okres od 1 sierpnia do 28 sierpnia, pomimo tego, ze towar z mojego zamowienia ma pelna dostepnosc na drugi dzien, widnieje informacja, ze sa na magazynie, itp.


Dnia 10.07 dostalem jeszcze mejla, ze moj towar jest juz pakowany w centrum logistycznym, potem dostalem kolejnego mejla, ze jest problem z platnoscia, potem dostalem kolejnego mejla, ze problemu z platnoscia nie ma zadnego, bo ktos sie pomylil przy wysylce mejla, ale sluchawki to ogolnie nie wiadomo kiedy dojda.

Dzwonilem dzisiaj znowu, oczywiscie Pani z infolinii kompletnie nic nie moze zrobic, od dwoch dni nikt nie odpisuje na moje mejle. Propozycja Pani z infolinii jest anulowanie zamowienia, po k***a miesiacu czekania, mimo tego, ze od miesiaca maja moja kase (przelewy24), to ich jedynym rozwiazaniem sytuacji jest... anulowanie zamowienia. Serio Amazon to takie gowno? Nawet z Allegro nie mialem takich problemow jak z Amazonem.

AmazonToGowno1.JPG

AmazonToGowno2.JPG

AmazonToGowno3.JPG

AmazonToGowno4.JPG

AmazonToGowno5.JPG

AmazonToGowno41.JPG

AmazonToGowno431.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu anuluj zamówienie

Kilkanaście razy kupowałem na różnych amazonach i nie miałem tego problemu do tej pory

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

 

Nie są dostępne w magazynie.

Po dodaniu do koszyka, jest info, że miesiąc do dwóch się czeka na realizacje.

Inny kolor jest dostępny. Możesz do nich napisać, wyjaśnić sytuację i poprosić, żeby zmienili Ci na inny kolor (ten niematowy), jeżeli to Ci odpowiada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności