Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki wokółuszne/nauszne BT<300 zł - Przenośne/Dojazd do pracy


Polopiryn

Pytanie

Witam, poszukuję niestety nowych słuchawek nausznych z BT.

Moje Bluedio 4Ts wyzionęły ducha, prawdopodobnie komuś upadły, a ja o tym nie wiem. Nie zmienia to faktu, że lewa słuchawka przestała działać. Kable, luty wszystko sprawdzone, jest w porządku :(

 

Wymagania: Wysunięty sopran, bass lekki, ale nie narzucający na wzór 661.

Wiem, wiem dużo wymogów, dlatego żeby mieć punkt odniesienia, używałem HD661(Mój ideał za tą cenę), HD330(Ciasne troszkę za dużo bassu), CAL!(Sprzedane, zbyt bassiste, zdecydowanie), Bluedio 4Ts(ANC było w porządku, na początku trochę bass bez ANC mnie drażnił, ale nie tak jak w CAL!, przyzwyczaiłem się), ISK HD9999(Kolejny mój ideał po HD661, tylko że na komputerze grają z Prodigy Cube i ten bass dzięki temu jest spłaszczony)

 

Myślę, że takie HD9999 z ciupkę mniejszym bassem były by idealne (O ile są takie)

 

Budżet do 300 zł, fajnie jak by był wokółuszne bo mam sporawe uszy i tak naprawdę HD661 oraz 9999 jedynie nie uciskały w żaden sposób uszu. Jednak nie będę latał w 9999 po dworze :D Bluedio minimalnie dolną część małżowiny.

Myślałem o Pioneer SE-MJ561BT, chociaż rozmiarowo będą za małe raczej....

Oczywiście będą grały z Z3. Lepsze źródło i lepszy budżet, może kiedyś... :D

 

 

 

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To może weź T7. Mam T4s i T6 i T7 jest najlepsza dźwiękowo z całej trójki. W okolicach 40-45 $ można wyrwać na Ali. Albo rozejrzyj się w ofercie Oneodio też na ali. Miałem Elysium i bardzo fajny dźwięk za 25$. Ale mają też wokół uszne BT. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

To może weź T7. Mam T4s i T6 i T7 jest najlepsza dźwiękowo z całej trójki. W okolicach 40-45 $ można wyrwać na Ali. Albo rozejrzyj się w ofercie Oneodio też na ali. Miałem Elysium i bardzo fajny dźwięk za 25$. Ale mają też wokół uszne BT. 

 

A rzuciła Ci się gdzieś w oczy grafika z V-ką T7?

xd Akurat promocja na Ali jest za 39,89$....

 

Co do Elysium, te miałeś na myśli? https://pl.aliexpress.com/item/Elysium-Bluetooth-Headphones-Wireless-Headset-Stereo-4-1-Bluetooth-Headphones-Wireless-Headsets-with-Microphone-Sport-For/32793393931.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak tylko bardziej stonowane :)

Wykres wykresem ja mówię o graniu T7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
27 minut temu, chico99 napisał:

Polopiryna, słuchaj @Jaro54, to ekspert w temacie.

 

Wiem, dzięki niemu mam T4s.

W X-komie T7 są za 170zł.... chyba ściągnę i odsłucham na miejscu.

Tylko te Elysium... podobają mi się, są śliczne.
 

Edytowane przez Polopiryn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Polopiryn napisał:


Tylko te Elysium ciężko w PL przymierzyć.... Bo te PAD-y kurcze jakoś im nie ufam.
Bo tak to ładnie wyglądają....
 

Miałem (zarekwirowała mi siostra) wygodne i mimo, że nauszne to dobrze tłumią biernie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To pozwolę się podpiąć pod temat,bo sam mam podobny dylemat z troszkę mniejszym budżetem - około 200-220 zł, wokółuszne BT grające "V" i posiadające wbudowany mikrofon (bardzo ważne) i rozważałem Bleudio F2,T7 a u konkurencji przeczytałem o Edifierach W820BT,które mają niesamowity czas działania na baterii,ale są "pomniejszonymi" wokółusznymi - miał ktoś może z nimi doczynienia i na średniej wielkości głowie u uchu dają radę je zakryć czy uciskają małżowinę jednak?

 

@Polopiryn daj znać jak wrażenia z T7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pierwsze wrażenie fenomenalne, fajny czysty sopran, potem doszło trochę bassu i przestało być tak fajnie(dla mnie). ANC spisuję się dobrze tak jak w T4s czyli obniża ten bass i zostawia sopran, dodatkowo lepiej działa, bo przy T4s miałem wrażenie jak bym miał wodę w uszach. Teraz jest lepiej, wytłumianie bez ANC miazga, przyleganie do głowy o wiele lepiej niż T4s. Najważniejsze, uszy wchodzą całe!!! :D

 

Faktycznie podpięte pod jaśniejsze źródło zmienia, bo pod Prodigy Cube różnica masakrycznie na +, ale nie będę biegał z zewnętrzną kartą dźwiękowa. Chociaż Nightwish - Wishmaster, karta i słuchawki robią masakryczną robotę na wstępie. I tutaj ten bass naprawdę mi nie przeszkadza, nie potrafię tego wyjaśnić, ale nie jest tak ostry jak na telefonie tylko soczysty. Dawno tak pełnego i soczystego basu nie słyszałem, biedne ISK-y.... (Proszę nie krzyczeć jak przeinaczam pojęcia :P)

Troszkę przeszkadza mi jeszcze scena, mam wrażenie jak by nie była przede mną tylko na mojej wysokości lub wręcz minimalnie za mną - Nom, jestem tego pewny po przesłuchaniu Time to Say Goodbye. Szkoda, nie jest to dramaturgia, ale brakuję tego żeby wczuć się w wokal....

Partie bez głosowe miażdżą, fortepian poezja, gitara i perkusja również fajnie, skrzypce w porządku, ale nie mają już tego powera. Świetnie wpasowują się w rock.

 

Na + względem poprzednika umiejscowienie klawiszy oraz zmiana klikania włączenia na przesunięcie.

Dobra trzeba wygrzać, napiszę w niedziele pod wieczór jak tam grzanie na czymś bardziej płaskim bez takiego bassu.

 

A w sumie to na telefonie z 1 piosenkę przesłuchałem 🙄

Aż jeszcze raz włączę sobie nightwish

 

Będą się uszka pocić w lato :D
 

Edytowane przez Polopiryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności