Jump to content
Superata

AKG Pro - dobre ceny promocyjne

Recommended Posts

Promocja na kilka modeli nowej serii pro od AKG. Odsłuchy na sklepach stacjonarnych powinny ruszyć w następnym tygodniu, a realizacja zamówień do końca lipca. Kupujemy normalnie przez nasz sklep online lub stacjonarnie podając hasło akcji AKG PRO i swój nick z forum. 

Takie ceny tylko do końca lipca!

AKG K175 -549 PLN -  promo 450 PLN

https://mp3store.pl/article/4058-akg-k175..2019070270036161335.html

AKG K245 -599 PLN - promo 515 PLN

https://mp3store.pl/article/4059-akg-k245..2019290280302161344.html

AKG K275 -719 PLN  - promo 590 PLN

https://mp3store.pl/article/4125-akg-k275..2019000263598161351.html

preview.jpg

K175

AKG-K245-over-ear-open-back-foldable-headphones-otwarte-sluchawki-wokoluszne.jpg

K245

AKG_K275_3_4_4CSWOP-4.png

K275

Kto to projektuje skoro AKG już nie istnieje?

Tak myślałem.

z tego co wiem to akg konsumenckie będzie teraz by samsung tak jak wcześniej było by harman i coś tam kombinują a akg pro jak widać działa dalej

W dwóch ostatnich numerach Estrady i Studio jest test K175 oraz K245.  Wrzuciłbym skany ale to chyba zakrawa o rozpowszechnianie więc zacytuje podsumowanie redaktora naczelnego - czyli człowieka, który zna się na dźwięku:

K245 - "Jeślli ktoś jest przyzwyczajony do jasno brzmiących słuchawek brzmienie AKG K245 może na początku robić wrażenie nieco przyciężkiego, osadzonego zbyt głęboko. Jest to jednak inny profil soniczny, ukierunkowany na brzmienie nowoczesne, bardzo odważne w dole pasma. AKG K245 mogłyby się okazać doskonałym uzupełnieniem mojego zestawu składającego się z ultra przejrzystych Sennheiser HD600, dobrze zbalasnowanych, ale odrobinę mniej klarownych Beyerdynamic DT1990 PRO oraz zamkniętych, dedykowanych głownie do nagrań SONY MDR-7510.

"AKG K175 nie należą do przesadnie komfortowych ani imponujących brzmieniowo (nie licząc basu), ale są głośne, dynamiczne i oferują dużą izolacje od otoczenia. Nie każde słuchawki muszą od razu być referencyjne i klasy masteringowej - często potrzeba po prostu dobrze wykonanych i sprawnie działających narzędzi do podstawowej kontroli dźwięku. A jeśli do tego ma być naprawdę dużo basu, to K175 są właśnie tym adresem, pod który trzeba się udać.

• Like 1

7 godzin temu, kpt napisał:

K245 - "Jeślli ktoś jest przyzwyczajony do jasno brzmiących słuchawek brzmienie AKG K245 może na początku robić wrażenie nieco przyciężkiego, osadzonego zbyt głęboko. Jest to jednak inny profil soniczny, ukierunkowany na brzmienie nowoczesne, bardzo odważne w dole pasma. AKG K245 mogłyby się okazać doskonałym uzupełnieniem mojego zestawu składającego się z ultra przejrzystych Sennheiser HD600, dobrze zbalasnowanych, ale odrobinę mniej klarownych Beyerdynamic DT1990 PRO oraz zamkniętych, dedykowanych głownie do nagrań SONY MDR-7510.

"AKG K175 nie należą do przesadnie komfortowych ani imponujących brzmieniowo (nie licząc basu), ale są głośne, dynamiczne i oferują dużą izolacje od otoczenia. Nie każde słuchawki muszą od razu być referencyjne i klasy masteringowej - często potrzeba po prostu dobrze wykonanych i sprawnie działających narzędzi do podstawowej kontroli dźwięku. A jeśli do tego ma być naprawdę dużo basu, to K175 są właśnie tym adresem, pod który trzeba się udać.

Czyli pod marką AKG zaczęło powstawać ****o po prostu.

10 godzin temu, mp3storeBDG napisał:

a akg pro jak widać działa dalej

Może i działa, ale wszyscy ludzie z AKG zostali zwolnieni.

24 minuty temu, Rafacio napisał:

Czyli pod marką AKG zaczęło powstawać ****o po prostu.

To musi być dziwne uczucie żyć w czarno- białym świecie... :)

Swoją drogą, wg mojej wiedzy, to jest właśnie ostatnia seria słuchawek AKG zaprojektowana przez Austriackich inżynierów. Tak czytałem na Head-Fi, a napis "designed and engineered in Vienna" to chyba potwierdza, no nie? ;)

Swiat jest czarno-biały. Resztę ludzie dorabiają sobie sami. Jeśli faktycznie robili to ludzie z AKG to dali dupy. Pewnie próbowali ratować stołki. Zrobili coś pod publiczke, a i tak zostali usunięci. Swoją droga to oznacza jakieś stare projekty. Widać, że obecnie pod marką nie kryje się nic skoro musieli wyciągnąć stare, nieudane projekty by jako AKG wypuścić coś nowego.

Edited by Rafacio

4 minuty temu, Rafacio napisał:

Jeśli faktycznie robili to ludzie z AKG to dali dupy.

To może napisz jakąś recenzję, opis brzmienia K245. Interesują mnie te słuchawki i chętnie zapoznam się choćby z porównaniem z K701. Dlaczego uważasz je za takie kiepskie? Tylko tym razem może coś bardziej wnikliwego, niż "nie podoba mi się bo nie podoba mi się".

Nie przewiduję pisywania recenzji. Mi się albo podoba albo nie. Kiedyś dostałem z wypracowania dwie oceny. 2 i 5. 5 za wyczerpanie tematu, 2 za to, że napisałem 4 zdania, a miały być cztery kartki.

• Haha 1

7 minut temu, Rafacio napisał:

Nie przewiduję pisywania recenzji. Mi się albo podoba albo nie. Kiedyś dostałem z wypracowania dwie oceny. 2 i 5. 5 za wyczerpanie tematu, 2 za to, że napisałem 4 zdania, a miały być cztery kartki.

Wiesz, nie chcę być złośliwy, ale jak ktoś coś wyzywa od gówien, to chyba powinien być w stanie wyartykułować chociaż kilka zdań uzasadnienia...

Dlaczego?

Bo to świadczy o nim niezbyt pozytywnie

Najlepiej  chyba pójść i samemu posłuchać. Każdy lubi co innego.

I wcale nie oznacza, że nowe AKG są złe. Komuś mogą się podobać a komuś w ogóle.

Nie wiem po co takie jałowe, nic nie wnoszące dyskusje skoro nikt z Was nawet nie miał ich na uszach.

Tak to można jednie co wygląd oceniać i to też tylko na podstawie zdjęć.

4 minuty temu, kpt napisał:

Najlepiej  chyba pójść i samemu posłuchać. Każdy lubi co innego.

I wcale nie oznacza, że nowe AKG są złe. Komuś mogą się podobać a komuś w ogóle.

Nie wiem po co takie jałowe, nic nie wnoszące dyskusje skoro nikt z Was nawet nie miał ich na uszach.

Tak to można jednie co wygląd oceniać i to też tylko na podstawie zdjęć.

Jak ktoś ocenia, to chyba słuchał, bo na jakiej innej podstawie ocenia?

Nie mam w tej chwili czasu jeździć po sklepach, a kupować też nie chcę, jak jest duże ryzyko, że mi się nie spodobają i będę chciał zwrócić. Dlatego zapytałem o opinie, po to chyba jest forum? :)

A że nikt nic sensownego nie napisał o nich, to inna sprawa. Na razie tylko cytat z recenzji, z której wynika, właściwie co? Ze warto je mieć, bo nie są ani tak klarowne jak HD600 ani tak zbalansowane jak DT1990? ;)

A tak na marginesie, zastanawiające, że ktoś odbiera HD600 jako bardziej przejrzyste, niż DT1990.