Jump to content
Sign in to follow this  
MrBlasterro

DAC lampowy do Hifiman 400i i IFI AUDIO IDSD NANO LE do 2tyś

Recommended Posts

Hejka.

Proszę o pomoc co dobrać do Hifiman 400i + ifi audio.

Dokładnie to: Ihttps://mp3store.pl/article/903-ifi-audio-idsd-nano-le.5081313081684.2017041175517232738.html

Oczekuje soczystego dźwięku i większej mocy. Teraz ten duet gra fajnie ale takiej dopałki mi potrzeba. (brat ma aune x7S i nawet dawało to radę ale chciałbym zacząć przygodę z lampą)

Wszystko podłączone do PC-ta. Mój budżet to 2K na lampowy.

Da się coś fajnego kupić do tych słuchawek?

Może coś z gamy Felix audio taki echo?

https://kropka.audio/test/wzmacniacze/feliks-audio-echo-recenzja/

Edited by MrBlasterro

Do sklepu  autoryzowanego Felix Audio masz 30 km. Najlepiej udaj się na odsłuch.

Polska

4HiFi Sp. z o.o.
ul. Dolna 12
44-100 Gliwice

może

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/27/334795.php  - mam MK2 i nie  mogę się nacieszyć. Nie przeszkadza mi minimalny brum zanikający po godzinie8

Edited by Mario1969

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By mrbudyn
      Czy można w jakiś sposób odczytać z parametrów AMP/DAC, że walory dźwięku wydobywanego z danego DAC/AMP będą słyszalne już przy niskiej głośności ( 60-70 db ) ?
      Podejrzewam, że jeszcze są inne czynniki takie jak słuchawki, zastosowany układ/scalak i oczywiście najważniejsze to słuch.
      Np iBasso DC02 jest szczegółowy już przy niskiej głośności, iFi Nano LE czy iCan Nano to już minimalne różnice, napisałbym ledwo słyszące przy cichym słuchaniu.....zależy od utworu i jakości pliku 
      A może ktoś posiada listę popularnych układów i ich wpływ na dźwięk/muzykę,a może coś podobnego ? Zapewne napiszecie, że trzeba błądzić/kupować i zamieniać, aż trafisz

• By Swordfish_
      "Aune S6 Pro to przetwornik cyfrowo-analogowy ze zintegrowanym zbalansowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Po oferujących rewelacyjny stosunek jakości do ceny słuchawkach dousznych B1 jest to kolejny produkt firmy Aune, któremu przyjrzymy się bliżej."

https://hifizone.pl/aune-s6-pro-recenzja/

Miłej lektury i do przeczytania już niebawem
    • By Corter
      Do niedawna zestaw smartfon+słuchawki Shure 440 były ok. Przez przypadek zostałem nabywcą słuchawek Audiotechnika msr7 (wersja analogowa). Dźwięk zyskał zdecydowanie na jakości. Używam Tidala w wersji Hi-Fi i postanowiłem pokombinować żeby z nich coś jeszcze wycisnąć. Potestowałem chwilę DAC ibasso dc02 i byłem bardzo zadowolony z poprawy brzmienia. Pewnie nie opiszę fachowo odczuć, ale przy mniejszej głośności słuchawki grały wyraźniej, słychać było instrumenty, scena była szerszą. Niestety ibasso wycinał mikrofon z kabla słuchawek, co osłabiło komfort korzystania z takiego zestawu (nie chciałem odłączać słuchawek żeby przeprowadzić rozmowę). Kupiłem adapter Samsunga i możliwość rozmów odzyskałem, ale dźwięk to porażka. Szukam więc ponownie jakiegoś rozwiązania, które przywróci świetny dźwięk a być może da też jakiś mikrofon. Czytam czytam, miotam się pomiędzy urządzeniami i jestem coraz glupszy. Najpierw brałem pod uwagę tylko same adaptery z DAC jak ibasso dc02, Meizu DAC Pro i Ikko Zerda, ale widzę że jest kilka rozwiązań o większej funkcjonalnosci typu Shanling UP2, FiiO BTR3/5 lub Radsone Es100. Można byłoby podłączyć słuchawki do takiego ustrojstwa i nie nadwyrężać gniazda telefonu łącząc się po BT. Pytanie tylko, czy ich możliwości oparte na tych wszystkich nowych kodekach i częstotliwość próbkowania pozwolą uzyskać jakość taką przynajmniej jak na testowanym ibasso dc02, a może lepszą? Bt ma być alternatywą, ale nie jest  kluczowy. Jeśli dźwięk z niego ma być słabszy to nie muszę pozbywać się kabli, ale jeśli takie rozwiązanie zapewni lepszy komfort że względu na własne zasilanie, wbudowany MIC przy zachowane jakości dźwięku to tak chcę. 
      Czy mogę prosić o poradę? 
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy