Jump to content
espe0

KEF Space One Wireless - Porsche Design

Recommended Posts

Czyli ogólnie lepsze od m500? 

Bez kabla grają tak dobrze jak m500 z kablem? 

Edited by vonBaron

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Czyli ogólnie lepsze od m500? 

Bez kabla grają tak dobrze jak m500 z kablem? 

Bezapelacyjnie lepiej - grają nawet same lepiej bez kabla niż z kablem :). KEF poprawił każdy aspekt w równowadze i barwie dźwięku. Słuchawki grają już bardziej jak linia reference w głośnikach:)

• Like 1
  • Thanks 1

10 minut temu, vonBaron napisał:

One mają aptx HD? 

Bez hd

• Sad 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By unida
      Chcę podłączyć słuchawki (bez funkcji bluetooth) do telewizora (bez funkcji bluetooth). Dotychczas słuchałem po kablu: TV -> kabel optyczny->konwerter cyfr-analog.->wzmacniacz (wieża)->przedłużacz->słuchawki (taka opcja wynika z chęci pozostawienia aktywnych głośników telewizora). Mam pomysł, by przy konwerterze (lub wieży - zależy od mocy sygnału) zastosować nadajnik bluetooth, a przy słuchawkach odbiornik bluetooth. Czy kupując 2 takie same urządzenia (każde z nich pełni rolę albo odbiornika albo nadajnika) będę w stanie sparować je wzajemnie, by uzyskać głos w słuchawkach?
      https://pl.aliexpress.com/item/32963720133.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.616646a1elaKpx&algo_pvid=67cc4845-7daa-4fe3-a7f4-ed13e66bb022&algo_expid=67cc4845-7daa-4fe3-a7f4-ed13e66bb022-8&btsid=12d57dfe-9994-45cf-81e4-3aab6fff9ddf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_52
    • By Rafore
      Chciałbym kupić odbiornik bluetooth, zastanawiam się pomiędzy Baseus BA02, Baseus BA03 i Fiio uBTr, Zależy mi na dobrej jakości dźwięku. Będę na nich słuchal tej playlisty: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKUwuwi57FwMs9GfLiTBOWC2oRBqE4zJv Maksymalna kwota jaką chce wydać to 120 zł. Czy warto czekać, aż w Polsce będzie dostępny Baseus BA03?  Który z tych odbiorników według was byłby najlepszym wyborem?
    • By WojtekC
      Mały, ale może sporo! Ja jestem oczarowany. Czasem potrzebuje wykorzystać telefon jako źródło muzyki a przy okazji być w kontakcie ze światem. Przerobiłem kilka różnych ustrojów  w tym dopiero to co chciałem osiągnąć, dostałem. 
      Świetnie trzyma połączenie, nie denerwują lagi czy krótkie przerwy w odtwarzaniu co na innych mi się zdarzało np Shanling 
      Bardzo ładna barwa nie masz wrażenia, że słuchasz przez Bt. Do tego aplikacja która pozwala w prosty sposób wybierać kodeki i ustawienia EQ. No i port zbalansowany 2,5 mm  
      Tego chce się słuchać. Ciągle i więcej. 

Test: https://kropka.audio/test/wzmacniacze/radsone-earstudio-es100-recenzja/

Zapraszam do odsłuchów nie tylko w Łodzi - zapewniam spodoba wam się to maleństwo  

• By Herioz
      Poszukuję  słuchawek dokanałowych tak do 400zł (no może ciut więcej jeśli będzie to dobra okazja). Nie muszą być true wireless. Głównie do użytku na siłownii albo w tramwaju raczej nigdy w domu.
      Co do muzyki to właściwie tylko heavy metal/hardrock.
      Przeglądając forum natknąłem się na kilka polecanych doków, ale wszystkie mają kable. Dlatego zastanawiałem się czy rozwiązanie doki + adapter BT ma sens, jak sprawdzi się w praktyce zwłaszcza podczas ćwiczeń?

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy