Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jak wgrać lurker moda?


Liquid Snake

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie spamuję, ale po wielu dniach męczarni z próbą instalacji lurkera tracę już resztki nadziei, że to się kiedykolwiek uda i liczę na pomoc osób, którym sie udało zainstalować tego moda.

 

To jest lista kroków, jakie wykonałem wg instrukcji która znajduje się w plikach z modem:

 

1. Wyłączyłem DX150.

2. Kabel USB od DX150 wpięty do kompa.

3. Wcisnąłem volume+ i wpiąłem drugi koniec kable USB do DX150.

4. W managerze urządzeń pojawił się "Unknown device".

5. PPM i przeglądaj komputer - podana ścieżka do folderu factory tool - driver - x64.

6. Restart kompa.

7. Włączyłem factory toola.

8. Dodałem firmware.

9. Przycisk już był niebieski i był napis "loader" więc nie wciskałem przycisku volume+

10. Wcisnąłem przycisk nr 4 czyli Run.

11. Czekałem kilkanaście minut, najpierw przycisk w górnym prawym rogu zaświecił się na zielono, później pojawił się jakiś fail, całość widać na zdjęciu (nie mogłem zrobić screena bo komp był bez neta).

12. Nie wiem co teraz robić, czekać, kliknąć stop, powtórzyć, zainstalowało się? nie wiem, obawiam się że mogę coś uszkodzić więc liczę na waszą pomoc.

 

Różne rzeczy się instalowało nie raz ale jeszcze nigdy nie miałem takich problemów jak z tym, strasznie upierdliwy proces i tracę przy tym nerwy, instrukcja typu "jak coś pójdzie nie tak to się domyśl" :/

 

d96dda5cff4c6f18a6c34206846ad325.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Kilka dni temu robiłem tak jak poniżej (DX150-A8.1-L1.18):

 

 1. Start AndroidTool from this particular folder.
 2. Turn DX150 off.
 3. Press and hold Play button.
 4. Connect DX150 to PC USB port.
 5. Wait until "No Device Found" changed to "Found ONE Loader Device" at the bottom.
 6. Click "Run" button.
 7. Wait for "Downloaded image OK" at the right panel.
 8. Close AndroidTool.
 9. Disconnect DX150 from PC.
10. Turn DX150 on.

 

Poszło bezproblemowo za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyłem kilka ostatnich kroków i poszło, nie wiem dlaczego wcześniej nie działało, zaskoczyło za którymś razem, może ten temat będzie pomocny dla kogoś kto będzie miał podobne problemy a8a974e1e8fb4cae65d55d82dac9b3b7.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem trochę problemów za pierwszym razem jak wgrywałem. Okazało się że winowajcą był kabel usb który jest dołączany do zestawu z dx150. Zmieniłem na inny (z telefonu Huawei) i poszło wszystko ładnie za pierwszym razem. Problemem była nie instalacja samego moda, a poprawne wykrycie urządzenia przez Windowsa 10. No i trzeba koniecznie pamiętać o instalacji sterownika z paczki "Rockchip_FactoryTool_v1.39". Jest tam pdf co i jak zrobić (dotyczy zarówno DX200 jak i DX150). Link do zipa https://github.com/Lurker00/DX200-firmware/tree/master/tools

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, mam problem, DX150 - instalacja w factory tool powtarza mi się w nieskończoność. Dodatkowo jak po którymś razie zastopowałem z poziomu factory toola i próbowałem uruchomić urządzenie to przycisk włączenia nie działa. Dodam, że wszystko działało przed. Miał ktoś z was może taki problem?????

 

Spotkaliście się może też w razie czego z informacją jak w razie czego wrócić do ustawień fabrycznych albo wgrać soft z poziomu komputera, troche mnie to przeraziło, że nie mogę nawet uruchomić ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności