Skocz do zawartości
  • 0

Tanie słuchawki dokanałowe BT


8Sh

Pytanie

Witam :)
Proszę o doradzenie tanich słuchawek dokanałowych bezprzewodowych, z mikrofonem i co najmniej jednym przyciskiem.
Telefon obsługuje: Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD).
Słucham głównie metalu, rocka i podcastów.
Budżet - im taniej tym lepiej. Tak absolutnie max 150~200zł, ale nie ukrywam, że wolałabym coś tańszego.
Nie jestem audiofilką, głównie słucham na Spotify a tam chyba najwyższa jakość jest MP3@320?
Do tej pory używałam a-JAYS Five, Redragon E200 a ostatnio chińskie REZ HiFi i szczerze to słyszałam różnicę, ale po prawdzie to wszystkie trzy były na moje potrzeby bardzo dobrej jakości.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 godziny temu, LuQi napisał:

 

 

Dzięki. Jak rozumiem chodzi o te https://www.gearbest.com/earphones/pp_009980875382.html?wid=1527929 ?

KZ też kiedyś miałam i dobrze wspominam. Tylko nie mogę znaleźć ich w Polsce, chętnie troszkę dopłaciłabym żeby nie czekać 4+ tygodnie na przesyłkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 6.07.2019 o 01:24, 8Sh napisał:

Witam :)
Proszę o doradzenie tanich słuchawek dokanałowych bezprzewodowych, z mikrofonem i co najmniej jednym przyciskiem.
Telefon obsługuje: Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD).
Słucham głównie metalu, rocka i podcastów.
Budżet - im taniej tym lepiej. Tak absolutnie max 150~200zł, ale nie ukrywam, że wolałabym coś tańszego.
Nie jestem audiofilką, głównie słucham na Spotify a tam chyba najwyższa jakość jest MP3@320?
Do tej pory używałam a-JAYS Five, Redragon E200 a ostatnio chińskie REZ HiFi i szczerze to słyszałam różnicę, ale po prawdzie to wszystkie trzy były na moje potrzeby bardzo dobrej jakości.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Proszę bardzo - @8Sh masz w komisie moje MEE Pinnacle P2. Dwa w jednym. W komplecie są klasyczne słuchawki dokanałowe kablowe dobrej jakości z odpinanym kablem (złącze MMCX). Plus kabel Bluetooth od KZ. Jak chcesz słuchasz z kabelkiem ale jak wolisz opcję Bluetooth, przepinasz same słuchawki na kabelek KZ i słuchasz bezprzewodowo. Dodatkowo masz słuchawki dobrej firmy , wysyłka z Polski, stan BDB, 200 zł.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności