Skocz do zawartości

DragonFly Cobalt


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Jest też recenzja na Audiostereo - Fr@ntz został wgnieciony wyrafinowaniem Kobolda... Uwielbiam recenzje audio...

Pewno nie bez powodu wyłączyli komentowanie...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.09.2019 o 18:31, Kuba_622 napisał:

 

Jest też recenzja na Audiostereo - Fr@ntz został wgnieciony wyrafinowaniem Kobolda...

Przyznam, że po trzech dniach odsłuchów ja też...może nie aż wgnieciony, ale poruszony:ph34r:.

5B5EEFFD-6973-452D-9150-50DC5B6A3B73.jpeg

...aha - i ja też

W dniu 3.09.2019 o 19:46, espe0 napisał:

Uwielbiam recenzje audio...

a jakże:).

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Czesc

 

uruchamiamy przedsprzedaż na Dragonfly Cobalt. Cena specjalna 965zl na haslo: Blue

można się zapisywać tutaj, a w międzyczasie  przeniesiemy na oddzielny wątek dotyczący przedsprzedaży:

 

https://mp3store.pl/article/4195-audioquest-dragonfly-cobalt.0092592098398.2019270931669221100.html 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, euter napisał:

@audionanik Napisz coś więcej 😉

I co ja mam teraz pisać, jak Mp3store z promką mie tu wyjechał?:D Będzie, że ssanie pałki...trudno.

Póki co to imo:

- Cobalt vs inne dzyndzle; takie jak idea, ważki czarna i czerwona, geek 450 i 1000 (i jeszcze ze dwa/trzy wihajstry, ale nazwy nie pamietam) - zdecydowanie górą Cobalt;

- Cobalt vs aune x1s, którego tuż przed aq słuchałem - Cobalt górą;

- Cobalt vs @espe0 - remis ponieważ zarówno jeden jak i drugi przekroczyli narzucane im granice: pierwszy wzniósł się jakością dźwięku ponad kategorię dzyndzli; a drugi pokonał fizjologiczną barierę wrażliwości ludzkiego słuchu na zmianę natężenia dźwięku (i zszedł poniżej 1dB!!!).

Nie słyszałem dzyndzla Hegla. Ponoć jeszcze lepszy - chętnie w to wierzę, bo polubiłem tę firmę (tzn jej dźwięk).

Żeby było śmieszniej, to z wieloma spostrzeżeniami, ale i zarzutami, które @espe0 sformułował pod adresem Cobalta się zgadzam. Może potem jeszcze odniosę się do recenzji dokładniej.

Edytowane przez audionanik
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też byłem bardzo sceptycznie nastawiony do niego ale ma w sobie to coś i jako posiadacz wcześniejszych modeli uważam, że warto się nim zainteresować...jak stanieje. RED też startował z pułapu 800+ i nie był tego wart, teraz jest w sam raz... Jak podobnie będzie z Cobaltem - brać bo warto.8bf56927d421e31935dbd8721366d277.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dlaczego?
Ponieważ jak przejrzysz/przesłuchasz ofertę "dongle" pod usb i DAC'ów pod BT (Radsone ES100, BTR3 itp) to można spokojnie wyrobić sobie opinie ile kasy warto zainwestować i jakiego poziomu dźwięku za to oczekiwać - obecnie RED i ES100 to najlepsze wartości ceny do jakości w tym przedziale IMHO!
Gdy Cobalt będzie w sklepie za ~ 600 zł zacznie być opłacalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Ja ES100 sprzedałem po 24h, ze słuchawek zrobił mi ciepłe kluchy kompletnie obcinając subbas. Cobalt w obecnej cenie uważam za świetny zakup. Ale ja np. nigdy nie dalemmsie złapać na hype na Mojo. Wg mnie to kastrat sceny nie warty połowy obecnej ceny. Jednym słowem wybrałem Cobalt ponad Mojo, ifi macro, nano Black, q5 czy Red.

Wiele zależy od oczekiwań, synergii oraz upodobań co do dźwięku.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Ja ES100 sprzedałem po 24h, ze słuchawek zrobił mi ciepłe kluchy kompletnie obcinając subbas. Cobalt w obecnej cenie uważam za świetny zakup. Ale ja np. nigdy nie dalemmsie złapać na hype na Mojo. Wg mnie to kastrat sceny nie warty połowy obecnej ceny. Jednym słowem wybrałem Cobalt ponad Mojo, ifi macro, nano Black, q5 czy Red.
Wiele zależy od oczekiwań, synergii oraz upodobań co do dźwięku.
Fakt - w tym hobby wszystko zależy od tego jak i co słyszysz i doradzanie jest mocno przereklamowane. Ja np. nie mam pojęcia jak ludzie mogą lubić Andromedy i nie dałbym za nie 200 zł ale to moje uszy (i chyba lubię kluchy bo Mojo, LCD 2, Hugo 2, Vantage, Final Sonorus X itp. to moje klimaty) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności