Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 2000 zł CIEM?


kazikson91

Pytanie

Cześć,

Zastanawiam się nad zakupem nowych słuchawek dokanałowych. Myślę między innymi o Fibae Black. Zależy mi na niezłej scenie, ciepłym szczegółowym graniu. Obecnie używam VSonic GR07x. Ich sygnatura mi się podoba. Od nowych słuchawek oczekuję, że będą grały jeszcze lepiej. Czy warto pójść w stronę CIEM?

 

Źródłem będzie IPhone 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Custom Art FIBAE Black to bardzo ciekawa opcja, ale nie są to najbardziej detaliczne słuchawki na rynku (niekoniecznie poczujesz przeskok względem GR07x). Szczegółowość można poprawić stosując inne kable (Rhapsodio Dark Knight, Labkable Draco, Ego Audio Cocktail to ciekawe opcje, które nieźle zgrywają się z nimi), ale większość z nich to spory dodatkowy wydatek. Patrząc na wymagania mógłbym zasugerować Oriveti OH500. Ciepłe, przestrzenne granie. Wyraźnie bardziej detaliczne niż FB, lepiej oddają plany, mają lepszy jakościowo bas, wyższą dynamikę, sporo większą scenę (wyraźnie poza głową grają). FIBAE Black nieco bardzo potrafią zaczarować wokalami i grają spokojniej, bardziej relaksująco.

 

To czy wartość iść w stronę CIEM zależy od tego czy potrzebujesz takich słuchawek. Niekoniecznie ma związek z preferowanym brzmieniem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Potwierdzam, OH500 to ciepłe, przestrzenne granie z satysfakcjonującym basem i świetną dynamiką.

Tylko nie mam pojęcia jak będą grać z iPhone 8 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Do 2 tyś polecam IMR R1. Zwykłe są u BigMarasa (nie znam ich), a na Zenithy (te posiadam) jest promocja (275£, czyli ok. 1400 zł). Moim zadaniem za takie pieniądze to najlepsze w co można pójść. Wymienne filtry oraz system odkrecania i zakręcania dekielka znacznie wpływające na brzmienie. Z odkręconym scena jest przepastna, ogromna, wielka; nie mam porównania z otwartymi pełnowymiarowcami, ale tak to sobie wyobrażam (tylko jeszcze bardziej). Nieziemski bas, świetna średnica, na różowych filtrach "akuratna" góra (bez syczenia, szczegółowa, absolutnie nie męczy). Dobry fit i seal, a jak już ja nie narzekam na to to jest naprawdę dobrze. Ogólnie polecam bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, StAc napisał:

Do 2 tyś polecam IMR R1. Zwykłe są u BigMarasa (nie znam ich), a na Zenithy (te posiadam) jest promocja (275£, czyli ok. 1400 zł). Moim zadaniem za takie pieniądze to najlepsze w co można pójść. Wymienne filtry oraz system odkrecania i zakręcania dekielka znacznie wpływające na brzmienie. Z odkręconym scena jest przepastna, ogromna, wielka; nie mam porównania z otwartymi pełnowymiarowcami, ale tak to sobie wyobrażam (tylko jeszcze bardziej). Nieziemski bas, świetna średnica, na różowych filtrach "akuratna" góra (bez syczenia, szczegółowa, absolutnie nie męczy). Dobry fit i seal, a jak już ja nie narzekam na to to jest naprawdę dobrze. Ogólnie polecam bardzo.

Promo na stronie producenta do północy dnia dzisiejszego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności