Jump to content

Recommended Posts

Witam. Mam zapytanie jaki macie sposób na zamontowanie takich małych connectorów w drewnie? Wiercicie małym wiertłem otwór a następnie małym pilnikiem poprawiacie? Jakiego kleju używacie?

IMG_20190627_174343.jpg

IMG_20190627_174355.jpg

Ciężko poradzić coś w temacie DIY bo DIY to metoda prób i błędów własnego pomysłu. Osobiście nawierciłbym mniejszy otwór i dokształcił go pilnikiem precyzyjnym. 

Kupiłeś mniej "wygodą" konstrukcje złącza. Najlepsze są takie jak poniżej. Mała dziurka, zakręcasz nakrętką i tyle...

7L4kYzL.jpg

• Like 4

W dniu 28.06.2019 o 15:31, marco-polo napisał:

Witam. Mam zapytanie jaki macie sposób na zamontowanie takich małych connectorów w drewnie? Wiercicie małym wiertłem otwór a następnie małym pilnikiem poprawiacie? Jakiego kleju używacie?

IMG_20190627_174343.jpg

IMG_20190627_174355.jpg

A do czego to ma być wystawione?

Tak jak BigMars mówi.
Pokazałeś gniazda i to do pcb więc zostaje ci lutowanie do obudowy, musisz mocno grzać dość bo szybko traci ciepło.

pisane mobilnie

W dniu 28.06.2019 o 15:28, bigmaras napisał:

Kupiłeś mniej "wygodą" konstrukcje złącza. Najlepsze są takie jak poniżej. Mała dziurka, zakręcasz nakrętką i tyle...

7L4kYzL.jpg

Gdzie takowe można na szybko kupić?

20 minut temu, docentore napisał:

Gdzie takowe można na szybko kupić?

a ile potrzebujesz? :)

5 godzin temu, bigmaras napisał:

a ile potrzebujesz? :)

PW

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Superata
      Szybka piłka  

AUDIO-TECHNICA ATH-ANC700BT SZARY
      https://www.ceneo.pl/74522947
      Cena Specjalna: 549 PLN

AKG Y500 WIRELESS NIEBIESKIE
      https://www.ceneo.pl/80948852#
      Cena Specjalna 349 PLN

Zamawiamy na razie w temacie. Jak ktoś się zbierze poinformuję was co dalej. 

Lista:
      1.
      2.

• By Inszy
      Firma Meizu, choć znana głównie ze swoich telefonów komórkowych, to wcale nie jest anonimowa na rynku audio, mimo że ich małe odtwarzacze to już relikt przeszłości. Czasami marka ta jednak wraca z jakimś produktem, który nawiązuje do dawnej działalności.
      Tym razem w nasze ręce trafiły dokanałowe słuchawki bezprzewodowe o nazwie Meizu EP52 Lite, wycenione na około 26 dolarów, a więc zdecydowanie niedrogie. Czy potrafią one wywalczyć sobie miejsce wśród konkurencji w podobnym budżecie i przywrócić świadomość marki u fanów sprzętu audio?

Po dalszą część zapraszam pod poniższy link  
      https://kropka.audio/test/sluchawki/meizu-ep52-lite-recenzja/

• By from_scratch
      Cześć wszystkim,

Kocham muzykę, która towarzyszy mi wszędzie i zawsze (oprócz tego kiedy śpię). Potrzebuję porządnego zestawu do słuchania muzyki w domu, podróży i aucie:
      Słuchawki - przenośne, rozmiar nie jest dla mnie ważny, dokanałowych raczej nie lubię, chyba, że wskażecie, że warto naprawdę Odtwarzacz - historycznie używałem jedynie iPod i telefonów Samsung/Huawei, dobrze gdyby był uniwersalny, aby można było go używać do wszystkiego (głośniki, słuchawki, auto, laptop) Może to szczegół, ale zbliża się zakup nowego telefonu i coś słyszałem o LG V40 i G8S - warte połączenia wątków? Źródłem muzyki są obecnie płyty CD (auto), a także wersje elektroniczne (pamięć) oraz streaming online/offline Tidal/Spotify W aucie jest seryjny zestaw JBL, także biedy nie ma, ale zawsze może być lepiej Muzyka różna: elektroniczna (house, deep, trance), klasyczna (Einaudi, Debussy), latynoska,, jazz, hard rock Lubię dobrej jakości bass, słyszę w muzyce bardzo dużo, jestem audiofilem, chociaż nie znam się na sprzęcie ;/ Budżet na zestaw np. 3,000 zł - da radę mieć coś sensownego?  
      Widziałem zestaw dx150+amp7 na allegro, ale nie wiem czy to się wpisuje w to o czym mówię, plus zostałoby tylko 800 zł na słuchawy?

Proszę uprzejmie o porady

• By Inszy
      Anew to jedna z nowszych marek na naszym rynku audio, która aktualnie oferuje jeden model słuchawek dokanałowych: U1, wyceniony na 499 złotych. To konstrukcja oparta na przetwornikach dynamicznych z membranami z nanorurek węglowych, więc należy do nurtu powracających do łask „dynamików”, podobnie jak niedawno opisywane na naszych łamach Dunu Falcon-C.
      Dzięki firmie AudioHeaven, U1 trafiły na nasz warsztat w limitowanej czarnej wersji, ale że od powszechnie dostępnego białego wariantu różni się tylko kolorem kopułek, to wszelkie wrażenia użytkowe będą tożsame dla obu wersji. Czy jednak w tym mocno konkurencyjnym budżecie nowy zawodnik sobie poradzi? Grzechem było tego nie sprawdzić.

Co wynikło w trakcie sprawdzania, jak zwykle pod odnośnikiem 😉
      https://kropka.audio/test/sluchawki/anew-u1-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy