Skocz do zawartości

Nowy komputer stacjonarny


Chcheckitout

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.06.2019 o 15:44, radzik55 napisał:

Na początku biurko było dwa razy grubsze i mieściła się w nim stacjonarka .Ale kupiłem piłkę i obciąłem polowe i komputer postawiłem w schowku :)Teraz baryk  służy za drzwi do schowka i biurko .Może się komuś  przyda koncepcja gdzie schować komputer w małym domu .

IMG_20190627_153619293.thumb.jpg.15afc181e1f644811d47957ae5fc0b2e.jpgIMG_20190627_153652444.thumb.jpg.01f3d107ef1c671944348e119d905313.jpgIMG_20190627_153708026.thumb.jpg.7309a86c414d52e9a35272afb0107b08.jpg

Bardzo ciekawe rozwiązanie! 😀 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, retter napisał:

Miazga! Nie wiem jak z wygoda ale wygląda fajnie.

Wiadomo , normalne biurko jest wygodniejsze, więcej miejsca itp , ale fotel daje + 10 do jakości dźwięku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2019 o 10:47, Chcheckitout napisał:

Zaraz ukarzą się Ryzeny. Może warto czekać ?

 

Zdecydowanie warto czekać, bo w kwestii wielozadaniowości zamiatają Intele, a chyba o to chodzi? Tylko chyba jakaś grafa będzie potrzebna, bo APU na nowej architekturze będzie dopiero w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Inszy napisał:

Zdecydowanie warto czekać, bo w kwestii wielozadaniowości zamiatają Intele, a chyba o to chodzi? Tylko chyba jakaś grafa będzie potrzebna, bo APU na nowej architekturze będzie dopiero w przyszłym roku.

 

Auć. Czyli będą bez karty graficznej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 14:50, Chcheckitout napisał:

Auć. Czyli będą bez karty graficznej ?

Tak bez integry, są już przecieki z testów i może być pozytywne zaskoczenie z wydajnością i cena.

Ale dla 4 k może być potrzebna jakaś  średnia karta ( nawet do filmów).

 

" Wiemy już, że najmocniejszym przedstawicielem nowej serii procesorów AMD będzie model Ryzen 9 3950X, a więc jednostka szesnastordzeniowa z obsługą trzydziestu dwóch wątków. Procesory te jednak pojawią się najwcześniej we wrześniu bieżącego roku. Znacznie wcześniej do sprzedaży trafią inne modele, takie jak np. Ryzen 9 3900X, czy Ryzen 7 3700X. To właśnie wyniki testów tych dwóch ostatnich zostały odnalezione w bazie programu 3DMark. Wszystkie te wyniki pokazują, że AMD tym razem nie tyle, że odrobiło swoją lekcję, ale zamierza też dać wyjątkowo mocną lekcję. Intelowi. "

https://www.purepc.pl/procesory/amd_ryzen_9_3900x_i_ryzen_7_3700x_wydajnosc_moze_zaskoczyc

Edytowane przez radzik55
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Chcheckitout napisał:

Szkoda, że nie ma grafiki ...  

A obecna Integra daje radę przy 4 k? Filmy ,np ( jak używałeś oczywiście) netfix działa płynnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obecna Integra daje radę przy 4 k? Filmy ,np ( jak używałeś oczywiście) netfix działa płynnie?
I7 nie daje rady. Mam kartę graficzną. Na 32 calach nie działa płynnie pulpit, a co dopiero 4K.
To kup coś taniego jeśli ma być tylko wydajność apu i po sprawie. Jakaś low profile karta pewnie powinna się znaleźć.
Taki 3700X i karta graficzna wychodzi tyle co i9 cenowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2019 o 01:12, Oskar2905 napisał:

No to nie masz karty graficznej tylko zintegrowany układ graficzny w CPU :) . Nawet taki gt 1030 by wystarczył do odtwarzania 4k.

 

Mam kartę graficzną, bo korzystam z dwóch monitorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności