Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dap do 800 zł z dużym zapasem mocy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję nowego dapa zamiast shanling M0. Muzyki słucham głównie na słuchawkach nausznych i wokółusznych jak Maxell retro DJ, jak i również słuchawki bezprzewodowe, głównie dominuje u mnie muzyka elektroniczna i klasyki z lat 80. Co do preferencji brzmieniowych, lubię, kiedy basy są soczyste i schodzą nisko, jednak bez przesady, co do reszty to jestem otwarty na propozycje :) do przedziału 800 zł udało mi się znaleźć dwa DAPy, które prawdopodobnie byłyby dobre, otóż Fiio m6 lub Hiby r3. Co do pierwszych to czytałem, że grają bardziej analitycznie od hiby i nie mają dsd 256, natomiast hiby mają mniej mocy (56+56mW zamiast 70mW, jeśli dobrze to rozumiem), brak u nich Spotify, co jest najwyżej dodatkiem, aczkolwiek miłym. Pułap to 800 zł, dziękuję za każdą odpowiedź 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fagner308 napisał:

Witam, poszukuję nowego dapa zamiast shanling M0. Muzyki słucham głównie na słuchawkach nausznych i wokółusznych jak Maxell retro DJ, jak i również słuchawki bezprzewodowe, głównie dominuje u mnie muzyka elektroniczna i klasyki z lat 80. Co do preferencji brzmieniowych, lubię, kiedy basy są soczyste i schodzą nisko, jednak bez przesady, co do reszty to jestem otwarty na propozycje :) do przedziału 800 zł udało mi się znaleźć dwa DAPy, które prawdopodobnie byłyby dobre, otóż Fiio m6 lub Hiby r3. Co do pierwszych to czytałem, że grają bardziej analitycznie od hiby i nie mają dsd 256, natomiast hiby mają mniej mocy (56+56mW zamiast 70mW, jeśli dobrze to rozumiem), brak u nich Spotify, co jest najwyżej dodatkiem, aczkolwiek miłym. Pułap to 800 zł, dziękuję za każdą odpowiedź 

 

 

 

 

A może M9 z pełnym androidem? Fajna rzecz, bo zainstalujesz sobie tidal, spotify czy różne aplikacje do odtwarzania plików z urządzenia - grają one różnym charakterem, więc będziesz mógł podpasować pod słuchawki i swój gust. Nie wiem tylko jak z mocą w tym M9, musisz doczytać w recenzji i ewentualnie poszukać osoby, które próbowała podłączyć do grajka wybrane przez Ciebie słuchawki.

 

Tu masz recenzję https://kropka.audio/test/odtwarzacze/fiio-m9-recenzja/

 

Na allegro za 850 zł:

https://allegro.pl/oferta/fiio-m9-odtwarzacz-8198233890

 

Edit: jednak M9 nie ma pełnego androida, nie wiem co sobie ubzdurałem, sorki.

 

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, android nie jest w sumie najważniejszy, także obejdzie się bez niego w razie czego. Co do fiio m9, to jeszcze pomyślę, bo jak nowy to prawie drugie tyle co próg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i nie jestem trochę do niego przekonany. Co do urządzeń z zapasem mocy to mój brat urwał z aliexpress xduoo nano d3 i to ma kopa, aczkolwiek brzmienie ma średnie. A ktoś ma z forumowiczów fiio m6 bądź hiby r3? Jak się sprawują z słuchawkami nausznymi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz mocy to z amazon.com weż HiFi Walker H2. Kosztuje 174 $ z wszelkimi kosztami a mocy na pewno nie zabraknie. Mam starszą wersję bez BT Walker H9 i na 64 Ohm słuchawkach plus przejściówka 75 Ohm gra bardzo głośno na 50-55 % mocy. Dźwięk czysty nic nie szumi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności