Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe do 400zł


xenonex

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-nauszne-steelseries-siberia-800-8128394303

 

Do gier i filmów idealne, mają dwie baterie, wykonanie super. Brałem od nich z podobnej wyprzedaży, słuchawki jak nowe, masz prawo zwrotu jak nie będą pasowały.

Możesz odebrać w salonie x-komu jeśli jest w Twoim mieście, możesz je zwrócić również do salonu. Dwie baterie super sprawa, podczas gdy jedna jest w słuchawkach druga ładuje się w stacji bazowej. Dżwięk jest bardzo ok, scena, te niby dolby, robią robotę zarówno w grach jak i w filmach. W cenie jaką podałeś nic lepszego nie dostaniesz.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
2 hours ago, Fagner308 said:

Jeśli chodzi o słuchawki wokółuszne to ciekawą opcją są Edifiery W820BT z czasem użytkowania 80h, chociaż do grania nie będą najlepsze, mają małą scenę, ale brzmieniowo będą ciekawą opcją. Do gier lepsze byłyby KOSS Porta PRO Wireless, które są nauszne, ale mają znacznie bardziej rozbudowaną scenę, no i są droższe, sam mam kossy ale na kablu, osobiście mi się podobają. Ewentualnie jeszcze jest sporo słuchawek ze stajni Bluedio, jak Bluedio F2 z ANC 

 

 

Do gier to się nie nadają żadne z nich, lag bluetooth to około 150ms w przypadku Koss Porta Pro. Jedyna opcja to tak jak napisał kolega @rgomez - słuchawki z własną stacją bazową. Do strzelanek to nawet aptx LL nie pomoże, bo tam opóźnienie nadal wynosi 40ms. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
 
 
Do gier to się nie nadają żadne z nich, lag bluetooth to około 150ms w przypadku Koss Porta Pro. Jedyna opcja to tak jak napisał kolega@rgomez - słuchawki z własną stacją bazową. Do strzelanek to nawet aptx LL nie pomoże, bo tam opóźnienie nadal wynosi 40ms. 
Dlatego właśnie podałem ten model. Myślę że do gier powinny być właśnie dedykowane słuchawki, z powodów o ktôrych piszesz. Te siberie są naprawdę ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o słuchawki wokółuszne to ciekawą opcją są Edifiery W820BT z czasem użytkowania 80h, chociaż do grania nie będą najlepsze, mają małą scenę, ale brzmieniowo będą ciekawą opcją. Do gier lepsze byłyby KOSS Porta PRO Wireless, które są nauszne, ale mają znacznie bardziej rozbudowaną scenę, no i są droższe, sam mam kossy ale na kablu, osobiście mi się podobają. Ewentualnie jeszcze jest sporo słuchawek ze stajni Bluedio, jak Bluedio F2 z ANC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności