Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DC01 Hi-Res DAC 2.5mm zbalansowany


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Schatzi napisał:

@bigmaras mógłbyś mniej więcej powiedzieć jak wygląda sytuacja z tym ibasso? Czy w ogóle będzie? Bo nie wiem czy nie inwestować w jakąś alternatywę jeśli ma nie być.

 

Jutro wysyłają do mnie DC01/02, także max do końca tygodnia będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Schatzi napisał:

Potrzebuję dc02 na gwałt już od prawie dwóch tygodni, nie mógłbym np kliknac dc01, a wyślesz mi dc02? Cena chyba ta sama.

 

dc02 będzie 10zł tańszy od dc01, możesz klikać i mogę dorzucić jakieś tipsy albo zwrot zrobić

 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 22:30, bigmaras napisał:

 

Jutro wysyłają do mnie DC01/02, także max do końca tygodnia będzie.

Czy będzie zauważalnie mniejsza moc na wyjściu w DC02 względem DC01 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, CoATI napisał:

Danke. Czyli mając słuchawki 3,5mm to lepsze efekty uzyskam na DC02 czy DC01 wraz z kolejną przejściówką 2,5mm->3,5mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=33141]CoATI[/mention]To znaczy? 

Sprawdzalem czy rozumiesz roznice pomiedzy balansem, a single end.

 

Nie bedzie działać.

 

Balans to masz plus/minus plus/minus (oba kanaly)

Single.end czy jak wolisz 3.5 to - sygnal lewy, prawy i masa.

 

 

Innymi slowy.

 

Masz sluchawki z wtyczką 3.5 i raczej nie planujesz zakupu nowego kabla zbalansowanego albo przerobienie starego na nowy typ = kupujesz dac z gniazdem 3.5

 

W innym wypadku mozesz zaunwestowac w 2.5.

 

Na przelotce 2.5 -> 3.5 prawdopodobnie uszkodzilbys daca albo slyszal crosstalk w sluchawkach ;) nie chcesz tego

 

 

Wysłane z P20 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Schatzi napisał:

Danke. Czyli mając słuchawki 3,5mm to lepsze efekty uzyskam na DC02 czy DC01 wraz z kolejną przejściówką 2,5mm->3,5mm?

 

Mając słuchawki z kablem zbalansowanym 2,5mm, podłączysz je do DC01 lub przez przejściówkę 2,5mm na 3,5mm do DC02.

Zagra IMO lepiej po balansie. Ale to już zależy w dużej mierze od sq słuchawek, synergii itp.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danke. Czyli mając słuchawki 3,5mm to lepsze efekty uzyskam na DC02 czy DC01 wraz z kolejną przejściówką 2,5mm->3,5mm?


Mając słuchawki zbalansowane za pomocą adaptera możesz podłączyć do złącza 3,5 bez problemu, np w iBasso IT01s, które domyślnie są z wtykiem jack 2.5mm zbalansowanym jest w zestawie taki adapter.

W drugą stronę, przy słuchawkach ze standardowym wtykiem jack 3.5mm niestety nie jest to możliwe z uwagi na fakt że złącze zbalansowane ma dwie oddzielne masy zatem po wpięciu słuchawek ze standardowym wtykiem jack, który ma masę wspólną z kanałami robisz zwarcie na pinach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskawiczna przesyłka. Po niecałej dobie sprzęt u mnie.

 

Zaskakująco mocny jak na takiego malucha. Th610 ciągnie nawet się nie pocąc zbytnio. Dobrze uporządkowana przestrzeń. Na moje ucho gra lepiej niż V30. Gładka góra. Bas fajny, mięsisty, ale nie przesadzony, chociaż kontroli trochę mniej niż chociażby w takim Radsone. Za takie pieniądze nic tylko brać.

 

Z minusów - apka do głośności działa jak chce, bateria znika w sporo szybszym tempie (tak z 1/3 szybciej).

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności