Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ibasso DX220 AMP8 i AMP9 Recenzja - Punkt odniesienia


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli znowu najlepszy odtwarzacz na świecie w historii ludzkości? :D Różnica taka, że tą razą nie kosztuje 16 tysięcy złotych.

 

Interesujące. Zachęcające. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, westberg napisał:

Czyli znowu najlepszy odtwarzacz na świecie w historii ludzkości? :D

 

Zeby to stwierdzic musialbym najpierw odsluchac Astelle se100, sp1000 i sp2000, Cayina N8, Sony WM1Z, Colorfly U8, Lotoo PAW Gold Touch, Cowon Plenue L, Questyle QP2R.

 

17 minut temu, jacekin napisał:

@Spawn

Jak ma się ten Ibasso do Aliena+ jeśli chodzi o jakość dźwięku?

Warto się przesiadać? Pomijam wygodę obsługi.

 

Juz chwile nie mam Aliena ale to inne granie. Shozy jest bardziej zywiolowy, a przy tym organiczny, bardziej dociazony i z wiekszym basem. Przestrzen i rozdzielczosc tez napewno mniejsza w Alienie. Czy warto sie przesiadac to zalezy czy chcesz aby oprocz lepiej bylo tez inaczej.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 16.06.2019 o 16:19, Karmazynowy napisał:

Ciekawe jak te nowy lampowy AMP9. To jest chyba bliższe mi brzmienie.

Czytałem recenzję na HF. Wynikało z niej, że ogółem jest to gorszy SQ, zaletą jest jedynie czy głównie docieplenie, ale scena mniejsza, jakość gorsza. (Sam nie słyszałem). EDIT: widzę, że recenzja Spawna zdaje się to potwierdzać.

Edytowane przez ententa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności :)

Zaczynam powoli wracać do życia.

Nie będę zaczynać nowego wątku, dlatego pozwolę się dopisać w wątku Kolegi @Spawn :)

Spóźnione gratulacje za znakomitą recenzję!

Wracają do audio myślałem o powrocie do Sony WM1a, którego posiadałem dosyć długo (jak na mnie ;)). Ale dostępność soniaczka na rynku wtórnym jest bardzo ograniczona, a ceny za używane egzemplarze są po prostu przesadzone.

No i trafił się używany egzemplarz (pozdrawiam @MarcinGD :) ), ktory trafił w moje ręce. Wstyd powidzieć, ale 2 lata bycia poza marginesem audio wyłączyły mnie totalnie i miałem problem z odpalenie iBasso.

Nie byłem do końca przekonany czy to dobry wybór, ponieważ testowałem poprzednika czyli DX200 i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia - był zbyt sterylno-kliniczny wyprany z muzykalności.

Jakież było moje zaskoczenie kiedy zagrał DX220! Czapki z głów! Tak ulubiony przeze mnie SONY WMiA został zdeklasowany. O ile tektonicznego basu nie znajdziecie w DX220 to cała reszta w Sony "nie domaga" niestety. Muszę powiedzieć, że iBasso wykonało sporo dobrej roboty zwłaszcza w aspekcie górnych rejestrów - góra idzie bardzo wysoko, ale sybilantów nie da się uświadczyć! Tu Sony ma/miało duże problemy :(

DX220 jest lepiej zrównoważony tonalnie. 

Słucham na budżetowych Aune E1

 

Miłego dnia wszystkim! :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności