Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

sluchawki BT do 600zl (dokanałowe)


Aleandir

Pytanie

Cześć,

Aktualnie szukam sluchawek BT do 600zl, chcialbym korzystac z nich na silowni, ale rowniez w transporcie miejskim czy na miescie.

Chcialbym by scena byla w miare ok, cos zblizonego a nawet lepiej grajacego niz moje stare doki Carbo tenore.

Nie chce korzystać z odbiorników BT, mam i  mi przeszkadza spleciony kabel. Zawsze dodatkowe utrudnienie a chce postawić też na wygodę.

Słucham prawie wszystkiego, jakiś new wave, rock, alternatywa, pop, metal, rap.

 

Korzystalem z sekcji szukaj, ale przyznam szczerze nic ciekawego nie znalazłem (sporo starych tematow, a z tego co wiem wyszło kilka fajnych słuchawek BT)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może Shanling ME 100. Bardzo niedocenione słuchawki, które dobrze grają, bardzo dobre wykonanie i baardzo bogate wyposażenie. Przy tej cenie to raczej ewenement :) Możesz dokupić kabelek BT np KZ i słuchać po kablu z odbiornika BT lub na kabelku BT. Mam od paru miesięcy i bardzo mi pasują, nie żałuje wydanej kasy bo warto było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam i Me 100 i kabel/ki KZ wszystkie 3 :) do każdego typu podłączeń. Jest gorzej niż z BTR-3 ale nie na tyle by nie dało się słuchać. Ten kabelek ma aptX i pracuje ok 8 godzin na ładowaniu, wg mnie spoko. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz też zainteresować się moim zestawem z komisu - MEE Pinnacle P2 plus kabel KZ BT. Test P2 znajdziesz na Komórkomanii. 

https://www.google.pl/amp/s/komorkomania.pl/35515,mee-audio-pinnacle-p1-i-p2-test%3famp=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, Honor25 napisał:

Popatrz na firmę bluedio robią świetne słuchawki BT

Ale Bluedio nie nadają się na siłownię, są dość ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nieważne cyferki, mam T4s i T6. Jeśli zaczniesz zbyt gwałtowne ruchy głową to zsuną się z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 27.06.2019 o 13:22, Honor25 napisał:

To edifiery Edifier W830BT są lżejsze

Kolego a zauważyłeś jakich słuchawek szuka autor tematu? W nawiasie jest napisane - dokanałowe. Trudno te Edifiery uznać za dokanałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co bys powiedzial o Xiaomi AirDots ? w oficjalnej dystrybucji +/- 200 pln ale a Alu mozna sciagnac za 80pln a naprawde fajnie graja , szczegolnie jak wezmie sie pod uwage ze to pop BT i kosztuja 80 pln :)

sam mam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@rgomez

Tak jak kolega napisał, tylko dokanałowe. Słuchawki będą też na miasto. Wcześniej biegałem z final audio, ale niestety zgubiłem. Szukam czegoś z lepszym brzmieniem ale by było BT :) z tego też względu większy budżet niz cena okablowanych final audio

@Jaro54

Jak Me 100 dzwiękowo wypada w porównaniu do Aune E1? Czy po podłączneniu kabla BT dzwięk i scena mocno tracą?

Przyznam szczerze ze podoba mi się odpinany kabel, czy grają funowo jak carbo Tenore, final audio? Nie chciałbym cięzkich basowych doków :P

 

Edytowane przez Aleandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności